15 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursadan herkese selamlar. Bol şans ve yazdığımız gibi gelmesi umuduyla diyerek tahminlerime geçiyorum;

1.AYAK: Toplamda 12 koşu koşmasına rağmen henüz maidendan çıkamayan kazanma özürlüsü yolunda ilerleyen, grubun en iyi derecesine sahip ismi 3-CEYLİN HATUN ilk sirada bulunsun. Koştuğu yarışlarla dikkat çeken ve fazla maidenda kalmayacak izlenimi veren 1-ADELYA ilk rakibidir. İlk defa kosacak olmalarına rağmen uzun zamandır bu koşuya hazırlanan Kutlu ekürisine ait isimler 7-HAPPY LADY ve 2-BRIGHT FUTURE bu ikilinin hatasında devrede olacak isimlerdir. Pisti biraz islak bulması durumunda çok farklı bir performans ortaya koyabileceğine inandığım 12-WARRİOR WOLF bu koşuda bomba yapmasını bekleyeceğim isimdir.

2.AYAK: Uzun mesafeli kaba kum piste çıkınca farklılaşan ve son iki yarışıyla adeta sınıf atlayan, uygun kilosunu koruyan, bugün birkez daha uygun rakipleri arasında 4-NEWTRANSATLANTIC isminden hattrick bekliyorum. 1.BANKOMDUR.

3.AYAK: 2-MAVİ YASEMİN, 3-HANKUTLU ön planda tutsamda, kim gelse şaşirmayacağım koşuda HEPSİ diyerek en sürprizi bekleyeceğim.

4.AYAK: Son 6 koşusunda 65 kilo altında yarışı olmayan bir GÜMBÜR GÜMBÜR ile karşı karşıyayız. Bugün ise 57 kg gibi bir siklete sahip ismin üzerindeki bütün yükler atılmış durumda. Aslında üzerinde fazla konuşmaya gerek duymadığım kaliteli safkanın kazanması normal sonuctur. 4-GÜMBÜR GÜMBÜR 2.BANKOMDUR.

5.AYAK: Ağır kilolarına raģmen 1-HALİLŞAH ve 2-FİBONACCİ bu grupta öne çıkan isimlerdir. Bu ikilinin hatası halinde 3-LION FLAG ciddi rakip olacak isimdir.

6.AYAK: Sürprize açık gördüğüm bölünen maidenın ikinci ayağında mümkün olduğunca fazla ismin şanslı olduğunu düşünüyorum. Sıralamam şablondadır.

ALTILIM

3-1-7-12
4 NEWTRANSATLANTIC
HEPSİ
4 GÜMBÜR GÜMBÜR
1-2-3
4-3-5-9-13-11-12-10

Kupon Bedeli: 51.60

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar