15 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

15 Ocak 2018 Pazartesi BURSA tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim.

1.AYAK: 30 Aralık 2017 tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda MANZARA’nın uzak farkla gerisinde 2.lik elde etse de 1.33.63 bitiriş süresi grubunun en iyi bitiriş sürelerinden olan ADELYA ile yakın zamanda yine 30 Aralık tarihli bir başka BURSA 1400 KUM koşusunda elde ettiği dördüncülük bir yana, 1.32.06 ile grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran CEYLİN HATUN, Furkan KARAKURT idaresinde baş tercihlerim olup, NO MORE BETS – WARRIOR WOLF ikilisi ihmal edilmemelidir.

2.AYAK: Hafif sıklette Volkan YÜCEL idaresinde son 2 uzun mesafe koşusunda şahane bitirişleri bulunan NEW TRANSATLANTIC yeniden liderliğe olumlu yönde göz kırpma izlenimi verdiğinden bankomdur diyorum.

3.AYAK: 20 Aralık tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusunda birbirleriyle çekişen FATİHİNGÜLÜ – HAN KUTLU ve MAVİYASEMİN üçlüsü bu koşuda da üzerinde çok durduğum isimler olup, birlikte tercihlemem icap edebilir.

4.AYAK: 8 Ekim ve 5 Aralık tarihli uzun mesafe ADANA ve İZMİR koşularında 66-67 kg sıkletlerde grubunun niteliği üstüna tlarıyla çekişen GÜMBÜRGÜMBÜR yine grubunun niteliği üstünde bir at olması hasebiyle bankomdur.

5.AYAK: 27 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda üçüncülük elde eden LION FLAG ile aynı koşuda startta 4 boy kaybetmesine rağmen LION FLAG’ın gerisinde 4.lük elde eden, 13 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda da benzer bir performansla gayet de kalite rakiplerin gerisinde kalmasına rağmen 4.lük elde eden HALİLŞAH ilk tercihlerim olup, ilk defa uzun mesafe koşusu olacağına binaen, ANFIELD da Nevzat AVCI idaresinde ıskalanmamalıdır.

6.AYAK: 2 Ekim tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda elde ettiği üçüncülük bir yanda dursun 1.30.72 ile grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden, eli kulağında olan GRECKA bankomdur.

Altılı Kuponum

1.AYAK: 1 – 3 – 10 – 12
(Adelya – Ceylin Hatun – No More Bets – Warrior Wolf)
2.AYAK: 4
(New Transatlantic)
3.AYAK: 1 – 2 – 3
(Fatihingülü – Maviyasemin – Han Kutlu)
4.AYAK: 4
(Gümbürgümbür)
5.AYAK: 1 – 3 – 4
(Halilşah – Lion Flag – Anfield)
6.AYAK: 5
(Grecka)
TUTAR: 2.16 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ETC

ETC
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar ETC

admin

Mail gönderdim bakar mısın?

admin

Sakıncası yok. Cevapları mailden yazarsan sevinirim.

Erdal Balci

Bol şanslar Etc

Mehmet28

bol şanslar

ozgun1

Bol şanslar ETC

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x