15 Nisan Salı Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Bugün Ankara’da oldukça zevkli koşular mevcut.Çim koşularının hakim olduğu program denk safkanlarında bir araya gelmesiyle son derece cazipleşiyor.Şablonumu oluştururken yüksek ikramiye hedefiyle geliri yüksek sürpriz konumdaki isimleri ön plana tuttum.Bu kurguyla oluşturduğum şablon bazı takipçiler tarafından beğenilmeyebilir ancak ben güvendiğimi söyleyebilir.Doğru şablonu bulmak için defalarca silip baştan yazdım umarım doğru şablon budur.Sizler yine kendi bankolarınıza ve güvendiğiniz isimlere öncelik tanıyarak kuponlarınızı oluşturun.Şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK : Çim pistte oldukça başarılı grafik çizen ve çim sezonu kapanınca istirahata çekilen 4-SOYLU GÜZEL 4 yaşlı dönemindeki başarısını sürdüreceğini hazırlıklarında gösteriyor.Grupta oldukça sert rakiplerinin olması işini biraz zorlaştırsa da ben kuponumda tek bırakacağım.Rakip arayanlara ve alternatif teki olanlara 6-DANEHILL GÜL, 3-SALİDA ve 9-MERVEILLEUX öncelikli önerebileceğim isimlerdir.5-COFFEE BEAN sonraki ihtimal.

2.AYAK : Arap safkanlarının KV-18 mücadelesinde çok sürpriz konumda bulunan 5-GÜVENBAKAN favorim.4-BİÇER favorinin en yakın takipçisi olacaktır.11-KIŞLALI bugün sürpriz beklediğim bir diğer safkan.Ö.KAYA tek koşuda 10-IHLARA BEYİ ile değerlendirmekte fayda var.Ben kendi kuponumda bu dört isime yer vereceğim.Güvenemeyen ve yeri olanlara 2-BABÜR, 6-GENÇTAY, 3-CANYİĞİT  ve 1-ALİŞİRİN OĞLU önerebileceğim isimlerdir.Ancak şu bir gerçekki bu ayağı kalabalık tutarsak bu programın içinden çıkmak oldukça zorlaşır.

3.AYAK : Son iki koşusundaki ikincilikleri tatminkar olan 5-BABA SERCAN siklet avantajıylada en şanslı isim.1-IMPASSIONED ağır sikletine rağmen ihmal edilmemeli.6-LOWMAN bu mesafede etkili olabilir.2-SERGENHAN, 3-ELBİ ve 4-HOLD AT BAY yerim kısıtlı olduğu için elemek zorunda kaldığım isimler.

4.AYAK : Henüz çim pistte koşmamış olsa da orjin olarak bu piste çok yatkın olan 2-BAMBALERO bugün kazanmasını beklediğim safkandır.

5.AYAK : Etkili olduğu pist ve mesafede 6-ÖZFİDAN favorim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.5-KARAESER en sert rakibi.Yaşı ilerlemiş olsa da 3-YAMANER son koşusunda hala dinç olduğunu gösterdi.1-LODOS RÜZGARI, 4-CİHANEFE sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda orjin olarak beğendiğim 1-CEVDET favorim.11-MISSION COMPLETE, 9-DESNA, 8-ÇUKUROVA FIRE şans verdiğim diğer safkanlar.Yerim olmadığı için elemek zorunda kaldığım isimler 12-PRENSES ZEYNEP, 2-KING MAUSOLOS, 4-PARTNER SCORE, 5-AZMERA.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 // 6 – 3 – 9 – 5

2.AYAK : 5 – 4 – 11 – 10

3.AYAK : 5 – 1 – 6

4.AYAK : 2

5.AYAK : 6 – 5 – 3 // 1 – 4

6.AYAK : 1 – 11 – 9 – 8

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
Özcan Erdoğan
Ziyaretçi
Özcan Erdoğan

Yatırılan 5 li ganyanim…

12

1.2.3.4.5

1.2.3.5

1.3.5.6

3.4.6.8.9.