Ana Sayfa / Tahminler / 15 NİSAN 2014 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

15 NİSAN 2014 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  İlk ayakta 2 – OFSAYT tek geçip ilk ayak stresini atlatmak lazım ama sürpriz çıkabilecek bir koşu ve altılı da ikramiyeyi çok etkileyecek bir ayak. 1 – PRINCESS SEAHERO çim pistte de iddialı olabilir. 3 – SALİDA koşarsa kenter kazanır. 4 – SOYLU GÜZEL ve 5 – COFFE BEAN plase. 6 – DANEHILL GÜL ve 9 – MERVEILLEUX işlerinde pek gözükmüyorlar fakat kaliteleri belli, süprizciler için önerilerimdir. 10 – OHIOGOZAIMAS çok kolladım fakat start sorunu başarısını sürekli engelledi. Uygun kilosuyla bombayı patlatabilir.

   

 • 2. AYAK

  3 – CANYİĞİT favorim. 12 – SAHA KIRAN bu kilo ile ihmal edilmemeli. Rakipler 2 – BABÜR ve 1 – ALİŞİRİN OĞLU.

   

 • 3. AYAK

  Bu ayakta kilo ikilemi var. Ağır kilolarıyla 1 – IMPASSIONED ve 2 – SERGENHAN yeterli kalacak mı yoksa sürpriz mi olur. Diğer sıralamam 4 – HOLD AT BAY, 6 – LOWMAN ve 5 – BABA SERCAN.

   

 • 4. AYAK

  5 – GÖL MARMARA sene başından beri iki koşu gördü ve derecesi yok. Son galobu ise artık hazır sinyalini vermekte. 1 – RIGHT OR WRONG çim pistte koşmaz izlenimi verse de baba tarafından olmasa da anne tarafı koşar diyor. 2 – BAMBALERO ve 3 – ENYALIOS daha sonra tuttuğum safkanlar.

   

 • 5. AYAK

  5 – KARAESER’in bu grubu geçeceğini düşünüyorum, bankomdur.

   

 • 6. AYAK

  Bursa çim pistindeki dereceleri yeterli gözüken 6 – BARREN SUMMER favorim. 4 – PARTNER SCORE tecrübesiyle sert rakibidir. 5 – AZMERA ve 3 – MITELO plaseler. 7 – CEMRECAN, 8 – ÇUKUROVA FIRE ve 12 – PRENSES ZEYNEP sürpriz.

   

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN ALTILI KUPONU
112 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
1
2
3
12
1
2
1
2
3
5
5
3
4
5
6
7
8
12
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
RAMAZAN-YILMAZ
Ziyaretçi
RAMAZAN-YILMAZ

Bol bol şasnalr admin.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

olsun admin altılı altılıdır 🙂

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.