15 NİSAN 2014 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  İlk ayakta 2 – OFSAYT tek geçip ilk ayak stresini atlatmak lazım ama sürpriz çıkabilecek bir koşu ve altılı da ikramiyeyi çok etkileyecek bir ayak. 1 – PRINCESS SEAHERO çim pistte de iddialı olabilir. 3 – SALİDA koşarsa kenter kazanır. 4 – SOYLU GÜZEL ve 5 – COFFE BEAN plase. 6 – DANEHILL GÜL ve 9 – MERVEILLEUX işlerinde pek gözükmüyorlar fakat kaliteleri belli, süprizciler için önerilerimdir. 10 – OHIOGOZAIMAS çok kolladım fakat start sorunu başarısını sürekli engelledi. Uygun kilosuyla bombayı patlatabilir.

   

 • 2. AYAK

  3 – CANYİĞİT favorim. 12 – SAHA KIRAN bu kilo ile ihmal edilmemeli. Rakipler 2 – BABÜR ve 1 – ALİŞİRİN OĞLU.

   

 • 3. AYAK

  Bu ayakta kilo ikilemi var. Ağır kilolarıyla 1 – IMPASSIONED ve 2 – SERGENHAN yeterli kalacak mı yoksa sürpriz mi olur. Diğer sıralamam 4 – HOLD AT BAY, 6 – LOWMAN ve 5 – BABA SERCAN.

   

 • 4. AYAK

  5 – GÖL MARMARA sene başından beri iki koşu gördü ve derecesi yok. Son galobu ise artık hazır sinyalini vermekte. 1 – RIGHT OR WRONG çim pistte koşmaz izlenimi verse de baba tarafından olmasa da anne tarafı koşar diyor. 2 – BAMBALERO ve 3 – ENYALIOS daha sonra tuttuğum safkanlar.

   

 • 5. AYAK

  5 – KARAESER’in bu grubu geçeceğini düşünüyorum, bankomdur.

   

 • 6. AYAK

  Bursa çim pistindeki dereceleri yeterli gözüken 6 – BARREN SUMMER favorim. 4 – PARTNER SCORE tecrübesiyle sert rakibidir. 5 – AZMERA ve 3 – MITELO plaseler. 7 – CEMRECAN, 8 – ÇUKUROVA FIRE ve 12 – PRENSES ZEYNEP sürpriz.

   

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN ALTILI KUPONU
112 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
1
2
3
12
1
2
1
2
3
5
5
3
4
5
6
7
8
12
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
RAMAZAN-YILMAZ
Ziyaretçi
RAMAZAN-YILMAZ

Bol bol şasnalr admin.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

olsun admin altılı altılıdır :)