Ana Sayfa / Tahminler / 15 NİSAN 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

15 NİSAN 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Başarılı yarışlarından sonra daha uygun bir grup bulan DESPOT(7) kazanacaktır.

2.Ayak: Son üç yarışı açık koşu olan ve üçünü de kazanan WARRIOR GIRL(16) 7 aylık aradan etkilenmezse kazanır. Rakipleri, Karataş'ın bizzat ilgilendiği MOMENTERO(11), kumdaki performansını çime yansıtabilirse FLAWLESS VICTORY(5) ve sert rakipleri olsa da ALTIN ADIM(1).

3.Ayak: Zor bir koşu var karşımızda. Son yarışı ölçü olmayan AMERELISE(8) ilk atım. Bu mesafenin başarılı ismi SEDDIFI(1) ciddi rakibi. Grubun üstünde bir kaliteye sahip ancak 7 aydır koşmayan WILLPOWER(6) dinçlikle iyi koşabilir. Çim performansı daha iyi olsa da kalitesiyle GIFTED SISTER(9) ve son yarışını 26 liralık ganyanla kazanan SPECIAL SWORD(11) ihmale gelmez.

4.Ayak: Günün en önemli koşusunda kaliteli isimler birarada. Adana'da beraber koştukları yarışlarda SERHANTAY(7) SAKARBAŞI(6)'na üstünlük sağlamıştı. Ancak çim pistteki koşuda Sakarbaşı benim favorim. Bu iki isme rakip etkili çim performansıyla KIRDENİZ(5). İZŞAN(3) ve AMANKAYA(8) kum pistte daha başarılı koşsalar da ihmal edilmemeli.

5.Ayak: Bence günün en zor koşusu. EXCELLENT MAJESTY(4), SOUL STAR(6), BRAVE DECISION(2), PAN REKA(5), AEGEAN(1), COLMAR(3) ve CHI BOMB(8) ayırımsız kuponumda yer alacak.

6.Ayak: Son yarışında uzun mesafede sert rakipler arasında etkili olamayan KASMANBEY(6) ideal mesafesinde Karataş'ın bir kez daha tercihlemesiyle kazanır.

Altılı Şablonum

1.ayak:7 tek

2.ayak:16,11,5,1

3.ayak:8,1,6,9,11

4.ayak:7,6,5,3,8

5.ayak:4,6,2,5,1,3

6.ayak:6 tek

Hekese bol şans...

İstanbul idman pisti raporu 15 Nisan

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
admin
Yönetici

Aynı günü zamanlamaya gerek yok 🙂 Bol şanslar.

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

BOL ŞANSLAR GUFRE BAŞARILAR DİLERİM

Gufre
Üye

bol şanslar adaş.

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

ilk ayaktan korktuğumdan bastım 5liyi.. herkese bol şans.

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Tebrikler barışçı altılı cepte.

Bombaci
Üye

Tebrikler barış. Harika bir tek oldu

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...