bursa altili tahminleri

15 MAYIS 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursa’nın nasıl bi ikramiyeye gideceğini kestiremediğim bu programında; yazdığımızın ganyan olması dileği ile,

1.Ayak: Son kosmus olduğu yarışında ağır kilosunun altında ezildiğini düşündüğüm ve gücüne ölçü almadığımhafifleyen sikletiyle 3-PIN UP ilk sırada yazılmalıdır. Hatta altılı ganyana tekle başlamak isteyenler değerlendirebilir. Ben yanına önde biraz boş kalması durumunda formda isim 9-CÖLAN RÜZGARI, startta çok fazla oyalanmazsa ve yarış temposunun arttığı her metrenin lehine işleyeceğini düşündüğüm 2-WHO IS THAT CHICK ve 7-STROMBELL rakip olarak ilk plandaki isimler. İlk ayaktan yatmamak adına sürpriz arayanlara 1-LITTLE BIRD, ara sonrası yarış gören ve çok güzel yarış çıkartan 10-TROPICAL STORM mutlak suretle yazılmalıdır..

2.Ayak: İstanbuldan sert gruplarda harp görerek buraya gelen 5-NAMTAR ilk sıradan kesinlikle yazılmalı. 1-BERBATOV ilk rakibi olarak dikkat çekmekte. Galopları düzgün 6-FLUSH ROYAL ve 4-KIND ACT ile burayı geçelim diyorum. Ben kuponumu bu dört isimle risk edeceğim.. Yeri olanlar Gündüzeli tercihi ile 8-LİON MASTER ve galoplarında ćok füzel dereceler yaparak hazırlanmış olan 10-ALIDEV eklemesini yaparak büyük bombayı patlatması için bekleyebilir..

3.Ayak: Günün zor yarısı. Mesafe seven safkanlar bir arada.. Bana göre bir isim varki çok farklı. 6-BABA FERHAT.. Ankaradaki son Kızılcahamam Koşusunda bile cim pistte bana göre sırıtmayan bu isim ilk atım ve Alternatif tekim… Hatta 4-PEPITO olmasa direk banko bile değerlendirebilirdim. Eee Pepitoyu ilave edince 2-PREDESTİNATİON olmadan oyun olmaz derken, gözüme eküri destekli 3-JUST RUN takılıyor.. Bu kadar isimle Bursa’nın kralı M.Gündüzeli’ni 1-ONTUĞ ile yazmazsak ayıp etmiş oluruz.. Birde bu pistin aşığı 5-ZÜLFO KİRVE var tabi.. Bana göre sansı diğer isimlere göre düşük olsada kendi evinde sürpriz için adaydır.. Dedim ya zor yarıs diye..Son yarışını bana göre gösterişli elde eden 7-ESTERGON ve 9-GOLİAT’ıda yazarak gözlerimiz kapalı bir şekilde izleyelim. Ya Baba Ferhat tek, yada HEPSİ.. Karar sizin..

4.Ayak: Mesafenin en iyi derecesine sahip olan, çalışmalarındada bir hayli istekli ve güzel galoplarla hazırlanan, yüksek tempolara girmesi muhtemel olan bu koşuda, yetenekli aprantisi H.Kaplan idaresinde son 100-150 metrede yapacağı etkili sprintle koşuyu kazanacağını düşündüğüm 1-DOLUDİZGİN risklide olsa benim BANKOMDUR..

5.Ayak: Sırası ile ayrım yapmadan 5-TORO TORO, 4-TAMERLANO, 3-SELAHATTİN BEY, 6-DİDİ KOCİ yazarak bu ayagi kapatıyorum..

6.Ayak: Yarın muhtemelenTurkiye teki çıkacak olan 4-CÖMERT COCUK yarış gördükten sonra dahada geliştirdiği formuyla bunu kesinlikle hakediyor. Alternatif tek olarak değerlendirilebilir.. Ancak ben yanina ilk defa start alacak olmasına rağmen, iyi ve ciddi galoplarla hazırlanan eküri desteğide bulunan 2-AKINSOY’u yazarak, acaba bir sürpriz gelirmi diye bekleyeceğim..

TAHMİNLERİM

3-9-2-7-1-10

5-1-6-4

6 // 4-2-3-1-5-7-9

1 DOLUDİZGİN

5-4-3-6

4 // 2

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün