bursa altili tahminleri

15 MAYIS 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Dişilerin handikap 16 sı, bu ayağı tek atmak zorunda kalsam tercih edeceğim safkan, tabi ki (3) PIN UP olur. 40 günlük bir ara verip 2000 mt bir yarış gören bu safkan, sonrasında da bir kaç nefes açıcı çalışma ile forma girmiş görünüyor. Forma girdiğinde seri yaptığını herkes hatırlar. Alternatif tek olabilir ama sağlam banko zor. O yüzden rakipler önereceğim; ilki son üçüncülüğünü beğendiğim (4) GREEN PUSS , (7) STORMBELL , önde boş kalıp grubu dağıtma ihtimali için (9) ÇÖLAN RÜZGARI, son yarışında ilk kez iyi görünen (10) TROPICAL STORM ve kilosuna rağmen sonu sert ve uygun jokeyi ile (2) WHO IS THAT CHICK.

2.Ayak: Bu handikap 14 yarışı fazla atla geçmek istemeyenler için kısaltmaya çalıştım , umarım iyi ayıklamışızdır. Burada üç atı ön planda değerlendirmek lazım; 3 ay ara sonrası hiç fena olmayan bir yarış gören (1) BERBATOV, (6) FLUSH ROYAL ve (8) LION MASTER. Bu atları yetersiz bulanlar için (2) NEHİR CAN ve (5) NAMTAR öneririm.

3.Ayak: Bu ayağı da daha çok ev sahibi sayılabilecek  safkanlarla geçip risk alıcaz. “Otoriteler” daha çok 2 ve 4 ön plana çıkarabilirler ki çok da haksız sayılmazlar. Ancak bende burada üç at koşuyor, favorilere yer bulamadım , yeri olanlar tabi ki yazsınlar. Net favorim son kum yarışını gösterişli kazanan ve çim yarışını hiç kaale almadığım (6) BABA FERHAT ‘ tır. Rakipleri pistin istikrarlı safkanı (5) ZÜLFO KİRVE ve son yarışında benim gözümde kendini kanıtlayan (7) ESTERGON ( önüne at alıp düzlükte  ayırıp çok koştu) .

4.Ayak: Yakınen tanıdığımız tecrübeli arap safkanların bu yarışında , düzenli çalışmalarıyla forma girip son yarışını unutturmasını beklediğim (1) DOLU DİZGİN favorimdir. Bu atın bu pist ve mesafede 1.35 lere inebildiği gerçeği de bu kararımda etkendir. En ciddi rakibi uyumlu jokeyi ile start alan (4) GÜNYÜZÜ olmasını bekliyorum. Buranın sigorta atları ; sert temposu ile (5) PAMUK NİNE ve (6) RİO KARNAVALI .

5.Ayak: Bu şartlı 2 yamak koşusunda (5) TORO TORO bende ön plandadır. Önde kuracağı tempoyu bozmaya uğraşan bir rakip çıkmazsa (3) SELAHATTİNBEY tek rakibi olur.

6.Ayak: (4) CÖMERT ÇOCUK başarılı ve dereceli ilk koşu ile favorimdir. İki rakip bulabildim , biri son yarışında beni çok şaşırtan (8) ÖKSÜZBEY ,diğeri ilk koşusu olmasına rağmen Altıncı His ile anneden kardeş (2) AKINSOY.

Altılı Şablonu:

1)  3//4,7,9,10,2

2)  1,6,8//2,5

3)  6//5,7

4)  1,4//5,6

5)  5//3

6)  4,8,2

Tutar Küçük Şablon: 1,08 TL

Tutar Büyük Şablon; 129,6 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Hawk

Bol şanslar hocam.İzninizle beşli oynayan arkadaşlar için tahminimi gönderiyorum.Her gün farklı tahmincilerimizin yorumlarına eklemeye çalışıyorum ki hep aynı yazarımıza rahatsızlık vermemek için idare ettiğiniz için de ayrıca teşekkürler tekrar bol şanslar yazdığınız gibi gelmesini diliyorum :)

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x