15 MART 2015 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İzmir altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK: Yarıştaki koşu tcrübesi fazla olan taylardan,binicisine alışık ve pisti iyi tanıyan 7 (ECE BEBEK), yaşadığı sıkıntıları giderilen, çalışmalarıyla da bunu gösteren 6 (DURAK), verdiği 4,5 aylık araya rağmen çim pist derecelerini kuma da yansıtırsa 4 (ÇIKMANKIZ), kocaelide aldığı 3.lükle moral bulan 5 (DENİZAY) ve el değişikliği sonrası formunu arttıran 1 (ALTIN HÜREM) kuponlarda yer almalıdır.

 

2.AYAK: Dişilere ait handikap koşuda sıralamam şöyle olacaktır. Binicisi idaresinde daha başarılı koşular sergilediği 2 (FEVRONYABAY), istikrarlı tabelaları olan 3 (BEZMİ ALEM), son koşusunda kalabalıktan ve fazla kilodan etkilenen 9 (MOLİNARA), uyumlu binici faktörü ile 4 (EXTRA GÜZEL) ve idman performansı ile 5 (GELANA)

 

3.AYAK: Son 1. liği ile formu üst seviyede olan 6 (AĞVA) benim önceliğimdir. Binicisiyle çalışmalarını yapan son koşusunda sulu pistten etkilendiğini düşündüğüm, elde ettiği 1.likte göz dolduran 5 (AMAROK) yeterli gibi görünse de bütçesi müsait olanlar yarış tecrübesi fazla, dişine göre bir grupla koşacak olan 3  (URLA ZAMANI) 'nı ekleyebilirler.

 

4.AYAK: Binicisi idaresinde katıldığı 3 yarışı da kazanan ve toplamda 9 birinciliği bulunan, kaba kumda Kocaeli'de de farkını ortaya koyan kaliteli safkan 1 (BARDO) benim için günün bankosudur.

 

5.AYAK: Dişilere ait bölünen maiden yarışın  diğer ayağında binicisiyle uyumunu yakalayan 10 (YÖRÜKGELİN) herkes gibi benim de önvceliği olacaktır. Fakat yarışın uzun mesafe oluşu henuz tama anlamıyla istikrar yakalamayan atlar oluşu nedeniyle ekleme yapıyorum. Bunlar da idman performansını yarışı yansıtırsa 9 (LİMON KIZ), koştukça daha iyiye giden 3 (EDASEL)  kilosunda indirim alan sulu pistlerden etkilendiğini düşündüğüm bomba adayım  4 (EYLÜLGÜLÜ) olacaktır.

 

6.AYAK: Uzun mesafeli tecrübeli araplara ait handikap yarışta önceliğim  binicisiyle elde ettiği 1.likle dikkati çeken bir önceki yarışına göre kilo indirimi bir hayli etkili olacak olan 7 (GEÇİLMEZ) olacaktır. İlaveten çok iyi idman performansı sergileyen 6 (UÇANKARINCA) ve takı değişikliği doping olacak olan 3 (ÖZGÜRÜNOĞLU) ekleyeceğim isimler olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 7-6-4-5-1
2.Ayak: 2-3-9-4-5
3.Ayak: 6-5 /// 3
4.Ayak: 1
5.Ayak: 10-9-3-4
6.Ayak: 7-6-3

Kupon Tutarı: 36,0 TL (/// sonrası 3.Ayakta 3 ilavesiyle geniş kupon 54,00 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum.)

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla