15 MART 2015 PAZAR ADANA TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Oynadığım oyunların hiçbirinin şablon tutarını hesaplamadan altılımı çıkarıyorum. Tutmadığım atları yazıp şablonu şişirmek istemedeğimden eklemiyorum. 

1. Ayak Yarış hayatına mükemmel başlayan daha sonrasında tökezleyen bugün kazanabilecek güçte olan (2) BALSU favorim. Öncelikli rakibi form grafiğini beğendiğim (1) AKAYLA son olarak iste sevdiği pistte farklı koşmasını beklediğim (3) 3.ENRICHING GIRL.

2. Ayak Son 2 yarışını harika bulduğum ve bir önceki yarışında kılpayı 1.ciliği SALİHİNOĞLUNA kaptıran o yarışa göre 7 kilo avantajı elinde bulunan aprantisininde yabancısı olmadığı (5) ATOMBOMBASI BANKOMDUR.

3. Ayak Bu pistte adeta kimlik değiştiren (3) BAWIKAL favorimdir. Son yarışında ki etkili sprinti hala gözümün önünde olan (4) TILIA FOR ve son yarışında formda rakiplerinin olmamasından dolayı kazanan (2) GLENDOR.

4. Ayak (1) ATİKTAY favorimdir. Safkan adeta sınıf değiştirdi. Bu safkan benim kanaatimce sert grupları seviyor. Bu mesafeleri seven (2) DERHADIR, çalışmalarında çok iyi bulduğum (3) ENDEREFE.

5. Ayak Önde çok rahat kalmasını beklediğim (2) KEİTA favorim. Sonlarda gücünü iyi saklayabilirse etkili gelebilecek olan (1) İMPARATOR, bu mesafeyi çok iyi koşan (5) ÇETİNASLAN, Çok ters yarışlar koşan (3) SAADİN ZAFERİ ve son olarak koşmak isterse burada kazanabilecek güçte olan (4) SEZAR.

6. Ayak Sonunda sırtında ki kamburundan kurtulan çok iyi yarışlar koşmasına rağmen sonuca gidemeyen kendi stiline çok uygun jokeyi sırtlayacak olan (3) FORTE BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,1,3

2. Ayak : 5 TEK 

3. Ayak : 3,4,2

4. Ayak : 1,2,3

5. Ayak : 2,1,5,3,4

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 8.10 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cem

Ben son ayak 10 diyorum

cem

Ayrıca 2.ayak babatosunsuz oynanmaz gibi geliyo senin altiliyla benimkini kariştiricam teşekkürler

remzibilici

Eski at yarışı yayınları daha iyidi şimdiki purogvram beş kuruş etmiyor bu purogramı ddegiştirirseniz memnun lurum

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x