Ana Sayfa / Tahminler / 15 MART 2015 PAZAR ADANA TAHMİNLERİ ( BY CREED )

15 MART 2015 PAZAR ADANA TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Oynadığım oyunların hiçbirinin şablon tutarını hesaplamadan altılımı çıkarıyorum. Tutmadığım atları yazıp şablonu şişirmek istemedeğimden eklemiyorum. 

1. Ayak Yarış hayatına mükemmel başlayan daha sonrasında tökezleyen bugün kazanabilecek güçte olan (2) BALSU favorim. Öncelikli rakibi form grafiğini beğendiğim (1) AKAYLA son olarak iste sevdiği pistte farklı koşmasını beklediğim (3) 3.ENRICHING GIRL.

2. Ayak Son 2 yarışını harika bulduğum ve bir önceki yarışında kılpayı 1.ciliği SALİHİNOĞLUNA kaptıran o yarışa göre 7 kilo avantajı elinde bulunan aprantisininde yabancısı olmadığı (5) ATOMBOMBASI BANKOMDUR.

3. Ayak Bu pistte adeta kimlik değiştiren (3) BAWIKAL favorimdir. Son yarışında ki etkili sprinti hala gözümün önünde olan (4) TILIA FOR ve son yarışında formda rakiplerinin olmamasından dolayı kazanan (2) GLENDOR.

4. Ayak (1) ATİKTAY favorimdir. Safkan adeta sınıf değiştirdi. Bu safkan benim kanaatimce sert grupları seviyor. Bu mesafeleri seven (2) DERHADIR, çalışmalarında çok iyi bulduğum (3) ENDEREFE.

5. Ayak Önde çok rahat kalmasını beklediğim (2) KEİTA favorim. Sonlarda gücünü iyi saklayabilirse etkili gelebilecek olan (1) İMPARATOR, bu mesafeyi çok iyi koşan (5) ÇETİNASLAN, Çok ters yarışlar koşan (3) SAADİN ZAFERİ ve son olarak koşmak isterse burada kazanabilecek güçte olan (4) SEZAR.

6. Ayak Sonunda sırtında ki kamburundan kurtulan çok iyi yarışlar koşmasına rağmen sonuca gidemeyen kendi stiline çok uygun jokeyi sırtlayacak olan (3) FORTE BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,1,3

2. Ayak : 5 TEK 

3. Ayak : 3,4,2

4. Ayak : 1,2,3

5. Ayak : 2,1,5,3,4

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 8.10 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
cem
Ziyaretçi
cem

Ben son ayak 10 diyorum

cem
Ziyaretçi
cem

Ayrıca 2.ayak babatosunsuz oynanmaz gibi geliyo senin altiliyla benimkini kariştiricam teşekkürler

remzibilici
Ziyaretçi
remzibilici

Eski at yarışı yayınları daha iyidi şimdiki purogvram beş kuruş etmiyor bu purogramı ddegiştirirseniz memnun lurum

admin
Yönetici

Üstünde çalışıyoruz.

Yazar: Bycreed

Bycreed