izmir altili tahminleri

15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

15 Haziran 2017 İzmir at yarışı ve altılı ganyan tahminleri. 8 koşuluk İzmir at yarışlarında ilk koşu 17:45’te başlar. Yorumlar beygir com dan alınmıştır. 1 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile MERKÜR (5-7) ve DÖKERSON (1) birinciliğin güçlü adayları olup; KAYA LOGOSU (2-6) ve ZORBAS (4) sonraki ihtimallerdir.

2 – KOŞU: Etkili koşuları ile MADAM ELLİ (1) ve son koşusunu kazanan SANAY (2) birinciliğin güçlü adayları olup; MUTLAN SULTAN (3) ve SEBEBİM (4) sonraki ihtimallerdir.

3 – KOŞU: Son koşusunu kazanan CHASTE (2) uyum sağladığı binicisi ile favorimizdir. Formunu geliştiren CİMİNLİ (3) favorinin ciddi rakibi olup; RED EYE (1) ve SİDELİ (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

4 – KOŞU: Son koşusunda beğenilen İÇİL (3-14) favorimizdir. İyi durumu ile MERTHAN (10) favorinin ciddi rakibi olup; UÇAN MARTI (2) ve ALİBEGİ (11) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5 – KOŞU: Son koşusunu kazanan PREDESTINATION (1) favorimizdir. iyi form durumu ile VENUS DAUGHTER (2) favorinin ciddi rakibi olup; KAVACIK BEYİ (4) ve BAYDÖKER (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

6 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile MEKİSKİR (4) ve MAGIC TAYLOR (6) birinciliğin güçlü adayları olup; BULLY BULLY (2) ve RUN FOR VICTORY (8) sonraki ihtimallerdir.

7 – KOŞU: Sevdiği pist ve mesafede RAZYANA (4), son koşularında çıkış içinde olan AKSOYAK (6-9), son iki koşusunu kazanan OĞLUM EMİR (5) birinciliğin güçlü adayları olup; MERCANLI (8) koşunun sürpriz ismidir.

8 – KOŞU: Son koşusunu kazanan TANZER (5) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. toparlanan KARESİK (4) favorinin ciddi rakibi olup; ENRICOM (1) ve UNCLE (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Bol şans adminim, İZMİR baya zor program

metin

böyle yorumu kor nenemde yapar ne tek var ne tiyo var

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x