Ana Sayfa / Tahminler / 15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
izmir altili tahminleri

15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

15 Haziran 2017 İzmir at yarışı ve altılı ganyan tahminleri. 8 koşuluk İzmir at yarışlarında ilk koşu 17:45'te başlar. Yorumlar beygir com dan alınmıştır. 1 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile MERKÜR (5-7) ve DÖKERSON (1) birinciliğin güçlü adayları olup; KAYA LOGOSU (2-6) ve ZORBAS (4) sonraki ihtimallerdir.

Sponsorlu Bağlantılar...

2 - KOŞU: Etkili koşuları ile MADAM ELLİ (1) ve son koşusunu kazanan SANAY (2) birinciliğin güçlü adayları olup; MUTLAN SULTAN (3) ve SEBEBİM (4) sonraki ihtimallerdir.

3 - KOŞU: Son koşusunu kazanan CHASTE (2) uyum sağladığı binicisi ile favorimizdir. Formunu geliştiren CİMİNLİ (3) favorinin ciddi rakibi olup; RED EYE (1) ve SİDELİ (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

4 - KOŞU: Son koşusunda beğenilen İÇİL (3-14) favorimizdir. İyi durumu ile MERTHAN (10) favorinin ciddi rakibi olup; UÇAN MARTI (2) ve ALİBEGİ (11) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5 - KOŞU: Son koşusunu kazanan PREDESTINATION (1) favorimizdir. iyi form durumu ile VENUS DAUGHTER (2) favorinin ciddi rakibi olup; KAVACIK BEYİ (4) ve BAYDÖKER (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

6 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile MEKİSKİR (4) ve MAGIC TAYLOR (6) birinciliğin güçlü adayları olup; BULLY BULLY (2) ve RUN FOR VICTORY (8) sonraki ihtimallerdir.

7 - KOŞU: Sevdiği pist ve mesafede RAZYANA (4), son koşularında çıkış içinde olan AKSOYAK (6-9), son iki koşusunu kazanan OĞLUM EMİR (5) birinciliğin güçlü adayları olup; MERCANLI (8) koşunun sürpriz ismidir.

8 - KOŞU: Son koşusunu kazanan TANZER (5) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. toparlanan KARESİK (4) favorinin ciddi rakibi olup; ENRICOM (1) ve UNCLE (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5 yorum

  1. Adrian

    Bol şans adminim, İZMİR baya zor program

  2. böyle yorumu kor nenemde yapar ne tek var ne tiyo var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.