Ana Sayfa / Tahminler / 15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
ankara altili tahminleri

15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

15 Haziran 2017 Ankara at yarışı tahminleri ve altıı ganyan tahminleri. Altılı gününde 8 vardır. İlk koşu 14:30'da başlar. Yorumlar beygir com dan alınmıştır.  1 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile ALTINKAFES (1) ve ALAGEYİK (10) birinciliğin güçlü adayları olup; BAŞBATUR (3) ve ÖZAYBERK (8) sonraki ihtimallerdir.

2 - KOŞU: Son koşusunda beğenilen PARPALİ (2) favorimizdir. İyi durumu ile BABA METİN (3) favorinin ciddi rakibi olup; MARAZ ALİ (1) ve BEYBARAN (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3 - KOŞU: Değişen Jokeyi ile WHITE CREST (7) favorimizdir. İyi durumu ile ERTUĞRUL (6) favorinin ciddi rakibi olup; TFAMILY JOY (9) ve BAHATHER (8) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile BALIK KAAN (2) ve EYMENAT (5) birinciliğin güçlü adayları olup; SER EMİR (9) ve ÇELİKKALKAN (4) sonraki ihtimallerdir.

5 - KOŞU: Son koşusunu ölçü alamadığımız ENİSKEREM (5) ve son koşusunu kazanan BÜYÜK DOĞU (8) birinciliğin güçlü adayları olup; BABAEMİR (4) ve SERKANAĞA (2) sonraki ihtimallerdir.

6 - KOŞU: Son koşularını kazanan HABİLDEN (3) ve SEDATBEY (4) birinciliğin güçlü adayları olup; BAŞPEHLİVAN (2) ve GÖKKURT (8) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7 - KOŞU: Son koşusunu ölçü almadığımız BEYAZ BULUT (2), sevdiği mesafede ERSÖZLÜ (3) ve uygun kilosu ile MONAVENTO (6) birinciliğin güçlü adayları olup; TUĞRA (8) koşunun sürpriz ismidir.

8 - KOŞU: Son koşularında ikinci olan İREM SU (3) ve IŞILAY (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ROYEM (2) ve LADY TULPAR (13) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

kalamalka
Üye
kalamalka

Bol şans admin

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.