ankara altili tahminleri

15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Zorlu Ankara programında ilk ayaktan çok riskli bir tekle başlamak istedim. Gelirse zaten kuponumun geri kalanına güvenmekle birlikte sürprizler bekleyeceğim. Son yarışında büyük bir bomba yaparak, burdaki benzer rakiplerini son 20-30 metredeki müthiş sprintiyle avlayan 11-APIKO DORA uygun kilosuyla ve startta cok fazla takılmaması durumunda birkez daha kazanmasını beklediğim isimdir. 1.BANKOMDUR.

2.AYAK: Yarın muhtemelen Türkiyenin teki konumunda olacak olan 2-BALIK KAAN doğal olarak benimde ilk tayımdır. Ancak ben tay yarışında sürpriz arayacağım. Gelirsede yapacak birşey yok diyerek; 4-CELİK KALKAN, 11-GÜLŞILAN, 5-EYMENAT, 9-SER EMİR ve ekürilerden 1-AKILBEY yazarak en sürprizini bekleyeceğim.

3.AYAK: Son G3 Ankara Vali Kupası koşusunda yakın ara tabela dışı kalırken bile göz okşayan ve ordaki yarışından kısa bir kesit sunması durumunda 5-ENİSKEREM için kolay bir koşu olacağını bekliyorum. 2.BANKOMDUR.

4.AYAK: Süratli gećmesi muhtemel koşunun yararına olduğunu düşündüğüm 2-BAŞPEHLİVAN’ı cok ön planda tutsamda zor koşuda sırasıyla; mesafenin bağımlısı isimler 4-SEDATBEY 3-HABILDEN olmazsa olmazlardandır. Daha sonra ise 6-SEZAR ve 1-İMPARATOR, 8-GÖKKURT mümkün olduğunca yazılması gereken isimlerdir. Bütçesi müsait olanlar HEPSİ yaparak rahat bir koşu izlemelidir…

5.AYAK: Yine zorlu, denk güclerin koşusu. Gruptan bir tık üstte gözüken 2-BEYAZ BULUT ve uygun grup bulan 3-ERSÖZLÜ ayrımsız yazılmalıdır. Son yarışı ışık saçan ve yavaş yavaş kalitesini sahaya yansıtacağını düşündüğüm Aracı ekürisine ait safkan 7-TRANSPORTER ve ara sonrası gördüğü koşuyla açıklarını kapatmaya başlayan 8-TUĞRA ihmale gelmez. Takibimdeki isim bugün kazanma ihtimalinin biraz düşük olduğunu düşünsemde, nezaman yazmayı bıraksam ogün kazanacakmış hissi uyandıran 10-THE FLAMİNGO’yuda erkek rakiplerinin yanında tek kısrak olarak günün bombasına aday olarak kuponumda bulunduracağım..

6.AYAK: Son koşmuş olduğu koşudaki Heyamola arkası ikinciliğe bu gruba yetmesi muhtemel olan, gayet uygun grupta, kuponunu son ayağa getirmek isteyenler için 3-İREMSU Alternatif Tek olarak kullanılabilir. Kazanma özürlüsü olmaya başlasada birkaç yarış daha yazmak istediğim 1-IŞILAY ve cim pistteki ilk startında bende soru işareti olan ve ne yapabileceğini kestiremediğim 13-LADY TULPAR ve 10-DANCE yazıp kuponumu tamamlıyorum..

ALTILI TAHMİNİM

11 APIKO DORA

2-4-11-5-9-1(6)

5-ENİSKEREM

2-4-3-1-6-8 // HEPSİ

2-3-7-8-10

3-1-13-10

KUPON BEDELİ: 43.20

YAZDIĞIMIZ GANYAN OLSUN..

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x