ankara altili tahminleri

15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Zor bir yarışla altılı başlıyor, form tutan (9) FAMILY JOY uygun kilosuyla ilk şansı verdiğim isim. Tempoyu yüksek tutmadan gidebilirse (12) MATİZ etkili koşabilir. Son yarışını kazanırken buradaki ciddi rakiplerini geride bırakan (11) APIKO DORA, kilosu uygunlaşan (6) ERTUĞRUL, bu yıl en iyi dönemini geçiren (7) WHITE CREST de es geçmeye gelmez diye düşünüyorum. Kaba kumda ilk kez uzuna çıkacak (8) BAHATHER ile (10) EZBERBOZAN da sürpriz adaylarım.

2. AYAK: (9) SER EMİR ve (2) BALIK KAAN yarışlarıyla ön plana çıksa da maiden yarış. Çim yarışlarında bekleneni veremeyen (5) EYMENAT kumda farklı koşabilir, (4) ÇELİKKALKAN son çalışmalarını yarışa yansıtırsa ses getirebilir. (6) GÖKSELOĞLU’nu da yazıp geçiyorum.

3. AYAK: Grup yarışta bile iyi bir performans ortaya koyan (5) ENİSKEREM sık koşmasa tek bile düşünülebilirdi. Sürpriz çıkabilir diye düşünüyorum 5 atla bu ayağı geçmeye çalışacağım.

4. AYAK: Sermayeyi ilk ayaklarda fazlasıyla kullandım. Risk alıp formda (4) SEDATBEY’in çıkıp bitirmesini bekleyeceğim.

5. AYAK: Monavento, Zeus, Beyaz Bulut… Tempo oldukça yükselecektir diye düşünüyorum. (3) ERSÖZLÜ’nün bunu fırsata çevirmesi gerekir ama güven vermiyor. Kalabalık tutacağım.

6. AYAK: Günün ağır favorisi çıkabilir ama kurgum yıkmaya müsait değil. Son yarışında da favori verdiğim (3) İREM SU’yu ikinci tek olarak kullanıyorum. At yazacaklara My Bird’ü bulundurmalarını tavsiye ederim.

ALTILIM
1.AYAK: 9,12,11,6,7,8,10
2.AYAK: 9,2,5,4,6
3.AYAK: 5,8,4,7,9
4.AYAK: 4
5.AYAK: 3,7,10,8,2,1
6.AYAK: 3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz

bol şanslar

kalamalka

Bol şans Mehmet bey,

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x