istanbul altili tahminleri

15 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Dün Ankara yarışlarında ikramiye bakımından çok az bir rakam beklerken çok süprizli sonuçların ortaya çıkması ile güzel bir ikramiye vermesi şaşırttı. Bugün ki program da zevkli yarışlarla en azından göz zevkimiz açısından tatminkar olacağını düşünüyor bütün yarış sever arkadaşlarıma bol şanslar diliyorum.

1.AYAK :  4 yaşlı arapların şartlı mücadelesinde rakiplerine göre daha etkili koşmasını beklediğim 1 KAZDAĞI ilk şans verdiğim isim olup, son yarışını kazanırken güzel bir görüntü sergileyen 3 SERDENGEÇER, kazandığı yarışlar sonrası son koşusunda beklenenin altında kalmış olsa dahi bu grupta söz sahibi 6 TEZCANLI sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

2.AYAK : Günün en önemli koşularından olan Kanuni koşusunda aradan sonra yapmış olduğu yarışında etkili bir birincilik alıp aranın kendisine yaradığını gösteren kalite safkan 4 CANKARDEŞLER koşunun önde gelen ismi olup, seri bir birincilik içersine giren ve her koşusunda etkili yarışlar yapan inatçı safkan 1 AŞEMEZ, Her ne kadar yarış içerisinde ki idaresi zor dahi olsa Ankara da yaptığı hazırlıkları güzel olan Eküri safkan 5 FİRİKYA , Bursa pistinde yapmış olduğu hazırlıkları beyenimi kazanan ve son iki yarışında da üst üste kazanan 6 KIRDENİZ sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

3.AYAK :  3 ve yukarı ingilizlerin kısavadeli yarışında son yarışını kazanırken rakiplerinin önünde koşuyu kazanırken görüntüsünü beyendiğim ve o gün kazandığı yarıştaki formunu geliştirdiğini idman pistinde ki görüntüsüne yansıtan bugün agf tablosunda çok gerilerde olmuş olmasına rağmen ilk şansı 7 MAHİR BEY’e veriyorum Her ne kadar sık koşturulmuş olsa da Ankaradan gelecek olan ve bu tip mesafelerde çok etkili yarışlar koşabilen 3 MAGFELLOW , Uzun aradan sonra gördüğü yarışlarla form tutmaya çalışan ve bugün etkili bir yarışa imza atabilecek kaliteye sahip 6 KRAL EGE, yarışın favori konumunda ki istikrarlı safkan 4 SİNCLAR, yapmış olduğu hazırlıklarında adeta kanatlanıp uçan idman görüntüsüyle 5 YAĞIZIN OĞLU sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

4.AYAK : 3 Yaşlı ingiliz dişilerin açık kupalı yarışında beklenmedik bir süpriz kokusu çıkabilir gibi geliyor ilk şansı son yarışında  biraz gruptan etkilenen ismin kendisini ezberleyen binicisiyle bugün etkili bir yarış içerisinde olacağını düşündüğüm 7 MACADAMIA’ya veriyorum. Yarış seçtirilerek koşturulan ve fazla yorulmayan etkili ve istikrarlı yarışları olan 8 MİSS HELİN , aradan sonra kazandığı koşuda çok etkili bir performans sağlayan kalite isim 4 HARD GOLD, bu tip koşularda ve rakipler yanında her zaman söz sahibi etkili sprinter 3 FLASHING GIRL, henüz iki yarış görüp son koşusunu büyük bir süprize imza atarak kazanan bursadan gelen ve bu koşu tercih edilen CHI gibi bir anne kan hattına sahip 2 CHIVIC sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

5.AYAK :  3 yaşlı arapların açık haralar koşusunda yarışın büyük favori ismin yarışdan çıkması ortalığı biraz karıştırıp farklı bir hale soktu yarışta ilk şansı kum pistte daha etkili koşabilen eküri isimlere veriyorum 11 DÜŞLEM bugün sevdiği mesafe ve pistte çok etkili bir yarış ortaya koyacaktır ki ekürisi de kendisi kadar etkili bir yarış yapabilecek güce sahip olduğunu düşünüyorum. Bir diğer başka eküri olan 8 SELKUT  yine kum piste daha etkili koşabilen bu ismin de sevdiği mesafede her an devreye girebilecek hazırlıklara sahip, son olarak Bursa pistinde çok başarılı yarışlara sahip olan ve son yarışından sonra geri çekilen bugün aradan sonra koşacak olmasına rağmen çok etkili hazırlık aşamasıyla bu koşuya girecek ve İstanbul sentetik pistinde sahaya çıkacak olan 7 NEHİRİNOĞLU’nu da kuponumda eksiksiz olarak yer veriyorum.

6.AYAK : 3 Yaşlı ingilizlerin şartlı mücadelesinde kupon bedeli ve diğer ayaklarda ki fazla at tercihlerimden dolayı bu ayağı riskli bir tekle geçmek zorunda kaldım bugün hem hazırlık hem kalite olarak baktığımda hazırlık aşaması ve verdiği aralardan sonra yarış seçerek koşturulan yarış hayatına çok büyük beklentiler içerisinde başlayan kitapçı ekürisine ait olan kalite safkan 9 LUXEMBURG’u üzerindeki M.Çelik idaresinde etkili bir yarış koşarak kazanmasını bekliyorum. Kuponunda yeri olanlar 8 NORTHERN WEST, 7 HATCHE ve 4 BREVA FEET değerlendirebilir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK : 1,3,6

2.AYAK : 4,1,5,6

3.AYAK : 7,3,6,4,5

4.AYAK : 7,8,4,3,2

5.AYAK : 11,8,7

6.AYAK : 9  // 8,7,4

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...