istanbul altili tahminleri bombaci

15 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son yarışında hiç olmadık kadar geride bekleyince tabela dışı kalan (6) TEZCANLI’nın bu yarışta aynı hatayı yapmayıp yarışı daha önlerde kabullenmesini bekliyorum. Esasen bu yarışta ki problem yavaş gitmesi muhtamel yarış temposu. Mevcut safkanlar içinde yarışı ilk ikide kimin forse edeceğini bende merak ediyorum. Ancak üçüncü sırada bu safkanın olacağına kesin gözü ile bakıyorum. Eğer yarış temposu beklenin aksine yüksek tempoda giderse bu safkanı sıkıştıracak ilk safkanın da (5) ALEMİN KRALI olmasını bekliyorum. Bu iki safkanın yanında son yarışında pistlerimzde az görülen şekilde birincilik alan (3) SERDENGEÇER yazıp bırakıyorum.

2.ayak: Son kazandığı yarışla tekrar toparlandığı ve eski gücüne ulaştığı belli olan (4) CAN KARDEŞLER ilk safkanım. Bencede Halis bu safkanı artık denemeli. Uluslararası yarışta kendinden son derece emin olan ve elinden gelen gayreti gösteren (5) FRİKYA’dan bir sonra ki yarışında ben çok umutluydum ancak son derece dolu kantarma seven safkana ayar vermek çok güç. Dolu dolu nereye kadar dolu kantarma ? Bir yerde dehh demek zorundasın :) Vallahi ben umutluyum Halis burada farkını ortaya koyabilir. Son dönemin formda ismi (1) AŞEMEZ son şans verdiğim isimdir.

3.ayak: Son yarışında oldukça sert rakipler arasında bile benim düşündüğüm bir isimdi. O yarışta oldukça başarısız bir performans çizmiş olsada Halis tarafından ısrar edilen (4) SINCLAR ilgilileri tarafından da yorulmuyor. Baktığınız zaman 2017 yılı içinde sadece 9 yarış koşan safkan 10. yarışına çıkıyor ki buda zaten ayda bir yarış demek olur. Aynı dinçlikte gördüğü yarış sonrası burada iddialı olabileceğini düşündüğüm kalite (2) YALPAGAN ve günü süprizine imza atabilecek gücü olduğunu düşündüğüm (5) YAĞIZIN OĞLU son şans verdiğim isimdir.

4.ayak: Son yarışında ULAN BATOR’a burunla geçilen (8) MISS HELIN ilk safkanım, kalite (3) FLASHING GIRL ikinci safkanım, sınıf safkan olmasına rağmen bir türlü artıramayan benimde kimsenin inanmadığı yerde bile tek attığım (6) LADY DERYA sonunda kazandığı yarış sonrası üçüncü safkanım, 29 eylül de ki harika dördüncülüğü ile oldukça moral bula ilgilileri safkanı bir müddet daha geri çekip bu yarışa sürüyor. Pilotu da bu defa sağlam asılacak günün süprizine imza atabilir çok atta bulundurun derim (7) MACADAMIA dördüncü safkanım olup (10) WRITE TO ELLIE son şans verdiğim isimdir.

5.ayak: (5) numaralı DİLİRAN’ın koşmayacağını öğrendiğim yarışta (9) TALİPHAN, (8) SELKUT, (11) DÜŞLEM ve (3) ALTEPE arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.ayak:(8) NORTHERN WEST için tek başına koşacak deniyor benimde alternatif BANKOM dur. Düşündüğüm rakipleri şablonumda olacaktır herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-5-3

2.ayak: 4-5-1

3.ayak: 4-2-5

4.ayak: 8-3-6-7-10

5.ayak: 9-8-11-3

6.ayak: 8 /// 15-5-9-4

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-4-1

2.ayak: 6-5-3

3.ayak: 4-5-1

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 8-3-6-7-10

6.ayak: 9-8-11-3

7.ayak: 8 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Teşekkürler, keyifli geçer umarım.

silivrili

Bol şanslar bombacı
İyi pazarlar herkese .

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x