Ana Sayfa / Tahminler / 15 ARALIK 2017 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

15 ARALIK 2017 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Çok cazip Bir İzmir programı devir eden 7'li Ganyan oyuna ilave olup denenebilir. Bütün arkadaş ve dostlarımıza bol şanslar diler yazdığınız isimlerin ganyan olmasını temenni ederim.

1.AYAK : Altılının başlangıç ayağında son koşusunu kazanırken çok güzel bir görüntü veren sevdiği mesafede koşacak olan 8 MÖSYÖSPARTAKÜS'e veriyorum. Koşunun en yaşlı olmasına rağmen İzmir pistinde ki hazırlıklarında gözüme çarpan ve daha çok uzun mesafeli yarışlarında etkili olduğu göze çarpmış olmasına rağmen bugün rakip olarak favorinin yanında tercih edeceğim isim 9 ÖZGÜRÜNOĞLU  ve son koşunu görmezden geldiğim yarış koşarak form tutan kendisine uygun grupta koşu içerisinde şanslı olabilecek 10 KALAYCIKAYA üçlüsü koşuda şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Dişilere ait Yamak mücadele koşu dışarıdan bakıldığında çok karışık ve zorlu gözükmüş olsada yarın için koşuyu kazanmasını beklediğim koşu içerisinde kendisine çok uygun rakipler bulan ve hazırlık aşaması rakiplerine göre çok iyi olan tek soru işaretinin çim performansının daha etkili olmasına rağmen bu grubun üzerinde bulduğum 7 MATMAZEL ÇİKOLATA günün ilk BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

3.AYAK : Yarış hayatının ilk startını kazanmasını bilen ve tecrübe kazanan ismin bugün ki rakiplerine göre daha iyi işler yapabilecek izlenimi veren kazandığı koşunun ardından geliştirdiği formuyla bugün ki çıkacağı ikinci sınavında kolay bir birincilik elde etmesini beklediğim 1 AKGÜN REİS günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : Son koşusunu ikinci olarak tamamlarken bugün ki rakiplerinden isme sonlarda boyun eğen bugün rövanş mücadelesi olacak yarış niteliğinde ki koşuda rakibine göre daha hafif kiloya düşen ve İzmir pistinde yapmış olduğu idman görüntüsünde formunu koruduğunu gözler önüne seren 3 GARAVAS koşuda ilk şans verdiğim isim olup, koşunun en ağır kilosuna sahip olmasına rağmen son yarışında geçtiği rakibinin yine ilk ciddi rakibi olacak hazırlıklara sahip 1 WAİT FOR IT ve son olarak koşunun boş kilosuna sahip isimlerinden olup bu gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek bir isim olarak gördüğüm ve son koşusunu kazanma başarısı gösteren 6 OASIS şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Maiden mücadele ilk bakışta koşunun ağır favorisi çıkacak olan isim dikkat çekiyor. Bu isim tabi ki 5 TURBO DELUXE koşu içerisinde favori olmayı hak eden bu tayın kafamdaki tek soru işareti sonlarda yarışı yetiştirip yetiştiremeyeceği mesafenin kısalmasıyla tereddüt içerisinde kaldığım bu koşuda yanına rakip olarak, son yarışlarında tabela içerisinde yer aldığı yarışlarla formunun zirvesinde olan 1 BİLGELİ, Son yarışını görmezden geldiğim kısa mesafeli yarışında etkili bir sonuç alabilecek 3 DOĞANŞEHİR GÜZELİ ve son olarak ilk startında geri planda kalmasına rağmen bugün çıkacağı koşusunda kazandığı tecrübesiyle idman görüntüsünü yarışına yansıtması durumunda koşu içerisinde sürpriz bir sonuca imza atabilecek 4 NECMİCAN koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Formunun zirvesinde olduğunu düşündüğüm ve çok güzel bir yarış takvimi içerisinde koşulara çıkan maşallah deyip nazar değmesini istemediğim 3 CELALİYE koşunun çok önde favorisi olup küçük kuponlarda risk edilip tek tercihi yapılabilir. İkramiye boyutunu düşünerek biraz daha cazip olmasına adına yarış içerisinde eksik koşması durumunda en ciddi rakip olarak gördüğüm isim 4 ASİ KALP, son koşusundan sonra çalışmalarında etkili bir form tutan 1 GÖNÜL AVCISI ve takip listemde olan eli kulağında olarak nitelendirdiğim bu rakipleri yanında gelmesi durumunda ganyan yönünden de iyi bir işe imza atabilecek 6 KRANOS sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 8,9,10

2.AYAK : 7

3.AYAK : 1

4.AYAK : 3,1,6

5.AYAK : 5,1,3,4

6.AYAK :3,4,1,6

TUTAR : 8,64 TL 

İZMİR YEDİLİ GANYAN ŞABLONU

1.KOŞU : 2 

2.KOŞU : 8,9,10

3.KOŞU : 7

4.KOŞU : 1

5.KOŞU : 3,1,6

6.KOŞU : 5,1,3,4

7.KOŞU : 3,4,1,6

TUTAR : 36 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ETC
Üye

şansın bol olsun Yavuzhanım…
Bir iken Bin olmaya hazır, sonunu hiç bir zaman göremeyeceğimiz aydınlık talihlere, şanslara…

ETC
Üye

başından sonuna kadar inceledim,
hatta ayıptır söylemesi (haddime olmayarak)
acaba dedim, benim tercihlerle uyup uymayan noktalar var mı diye mukayese de ettim :))
bunu neden yapıyorum biliyor musun, siz yazarlarımızın – okuyucularımızın yorumlarını da tavsiye mahiyetinde alıp, kendi tahminlerime eklemeler de yapıyorum, son dakika güncellemeleri hep bu sebepten… salt kendi tahminlerimi değil, sizlerin de yönlendirmesiyle yorum – tahmin hazırlıyorum, bu da bana açıkçası çok zevk veriyor, onur duymama vesile oluyor.
sadete geleyim, kısa keseyim, hepiniz, iyi ki varsınız…

Mehmet28
Üye

bol şanslar. izmiri detaylı inceleyemedim ama programa baktığımda cazip tek olur dediğim reco’yu ekle istersen

Mehmet28
Üye

Biraz bakınca vazgeçtim :)

Bairam
Ziyaretçi
Bairam

1.ayak : 3 / 2,5
2.ayak : 5 / 2,3,4,8
3.ayak : 4 / 1,6
4.ayak : 1 / 2,3
5.ayak : 5 / 6,8
6.ayak : 3 / 1,4,7,10

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...