Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 16 ARALIK 2017 KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

16 ARALIK 2017 KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

16 Aralık 2017 Cumartesi Kocaeli tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı oldu haftasonları dilerim.

1.AYAK: Mekan ayırt etmeksizin son 2 BURSA ve KOCAELİ uzun mesafe KUM koşularını beğendiğim, 1.lik ve 2.likle ayrılmasını bilen BLACK WASP başta olmak üzere,
1 Aralık tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda startta 5 boy kaybetmesine rağmen, inadını konuşturan ve usta rakipler önünde 5-6 boy farkla liderliği elde etmesini bilen ve yine Zülfükar KARABULUT idaresinde izleyeceğimiz KARA ŞİMŞEK,
Son 2 uzun mesafe ANKARA – BURSA KUM koşusunda eli kulağında sinyaller veren OĞLUM OZAN bu koşuda sırasıyla tercihleyeceğim isimlerdir.
NEON KNIGHT da Nevzat AVCI idaresinde etkili yarışlar çıkarmış olup, yine kendine tabelanın üst sıralarında Nevzat AVCI idaresine yer arayacaktır.
Tercihlerim sırasıyla: BLACK WASP – KARA ŞİMŞEK – OĞLUM OZAN – NEON KNIGHT’dır.

2.AYAK:
29 Kasım – 3 Aralık – 11 Aralık tarihli uzun mesafe BURSA – İZMİR koşularında Doğukan SAV idaresinde iyi işler çıkaran ve bu defa hafif sıklette yeniden Doğukan SAV idaresinde izleyeceğimiz ÖZBİLGİN ile Mehmet KAYA idaresinde katıldığı 30 Kasım tarihli İZMİR 2100 KUM koşusunda elde ettiği liderliği çok önemsediğim KRALINADAMI baş tercihlerimdir.

3.AYAK:
Grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan TURKISH CHROME bu koşuda daha çok, idarecisi hasebiyle bankomdur.

4.AYAK:
Sinan ÖZEN idaresinde katıldığı son koşuda son günlerin kalite ismi TİRAJE’nin gerisinde 2.lik elde eden MURTECİZCAN bu koşuda en başta tercihlenmesi gereken isimdir. Bankomdur.

5.AYAK:
Kocaeli’deki ilk sınavını (8 Aralık 1400 KUM) İbrahim Halil KETME idaresinde gayet de başarılı bir şekilde liderlikle sonlandıran ASLAN ADAM baş tercihim olup, ANATOLIAN STORM – WIHIGHPE ikilisi de ayrıca önemsenmelidir.

6.AYAK:
14 Kasım tarihli KOCAELİ 1400 KUM koşusunda Furkan YÜKSEL idaresinde baş farkıyla EMİRSOY’un gerisinde elde ettiği 2.liğin yanısıra 1.38.24 bitiriş süresi grubunun en iyisi olan ZAĞNOS ile ÖZGENHAN da son koşusunda elde ettiği liderlik ve performansına binaen ihmal edilmemelidir.

KOCAELİ

1.AYAK: 2 – 4 – 7 – 10
(Black Wasp – Kara Şimşek – Oğlum Ozan – Neon Knight)

2.AYAK: 2 – 4
(Kralınadamı – Özbilgin)

3.AYAK: 3
(Turkish Chrome)

4.AYAK: 5
(Murtecizcan)

5.AYAK: 1 – 3 – 7
(Aslan Adam – Anatolian Storm – Wihighpe)

6.AYAK: 9 – 12
(Özgenhan – Zağnos)

TUTAR: 2.88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
bora
Ziyaretçi
bora

Kocaelindeki son ayak 11 numarayı babalar gıbı vermıssın ama admin dun bagıra bagıra bır grupta söyledım o maiden ayagındaki 4 gelmez tek atmayın dedım 2. ayak 6 numara gecılmez tek atın dedım ama malesef son ılk ayak 5 tek attık at yurumedı onuda degısen jokeyıne baglıyorum.

Bombaci
Üye

Bol şans ETC dost

Mehmet28
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

teşekkür ederim dostlarım,
dosttan öte, yıldız zerrelerine tutunan aydınlık ve şansın bolluğu sizinle olsun…

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

sevgili dostum cyorone koçaeline senden sağlam bi tek rica ediyorum

Cyrone
Üye

Telefonu yeniledıgım ıcin biraz uzak kaldım

Altılı sablonum

1.ayak 2 Black wasp banko
2.ayak 7 banko/
3.ayak 6.5.3
4.ayak 3.4.5.2.1
5.ayak 7.3.1.2.
6.ayak 12/10.14

Herkese bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.