14 TEMMUZ 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Müthiş zor bir BURSA programıyla beraberiz. Bu programın az kazananı olacağını, çok fazla bir ikramiyeye gideceğini düşünüyorum.. ((Belkide ben yanılırım, az verir…)) takibimde olan bir bankom olması ve takip ettiğim birkaç isminde cazip konumda olacağını düşündüğümden, ufaktan birşeyler yazmak, paylaşmak yararımıza olacağını düşünüyorum.. Öncelik kesinlikle kendi çalışmalarınız ve hissettikleriniz olsun.. Her bir yarışseverimize gönülden başarılar ve bol şanslar dileyerek;

 

1.AYAK: Cim piste ilk kez sert grupta çıkan, kazananın 3 saniye gerisinde kalsada, çimde daha iyi olacağını düşündüğüm; yarın çok uygun maiden grubu bulan, handikapında lideri konumunda olan, eküri destekli 11-GREEN HOPE ilk ismim olsada; yine ekürisiyle birlikte iyi bir iş başaracağını düşündüğüm, belki beyaz bayrağa gidebilecek durumda olan 9-DUBROWNİK, hala umudumu kesmediğim ve hep kazanır gözüyle baktığım isim 6-ROCKİNG OUT, bu pistin gruba göre en istikrarlı ismi olan, İzmirden gelip pisti yadırgamadığı takdirde enazından ikinciliğini garanti gördüğüm 1-CAPSICUM benim kuponuma yeterli olan isimler..

2.AYAK: Koştuğu son 3-4 yarışta çok dillenen, ancak son koşusunda herkesin umudunu kesip takibi bıraktığı ve Ankarada 10.45 ganyanla kazanıp binicisiyle birlikte buraya gelen yaşlı kurt 7-TEPE ilk isim.. Ara sonrası gördüğü koşularla ve son koşusunda sinyali çakan 6-KUZEN, son sert grupları gücüne ölçü olmayan, yarışı önlerde kabul edip virajdan sonra liderliği rahat aldığı takdirde grubu uzatacak potansiyeli fazlasıyla olan 4-BOLVADİN, son kum koşularını kesinlikle ölçü almadığım, çimde daha farklı koşacak potansiyeli olduğunu bildiğim 9-CİNKIZ ve yine aynı karaktere sahip, çim pisti seven 10-SEVERİM, sprint mesafesini ayarlaması durumunda uygun grup avantajıyla 3-DİLŞEKER ayrımsız kuponlarda bulunmalıdır.

3.AYAK: Cok zor bir program derken şaka yapmıyordum :) en zor koşuyu seçmekte zorlandığım bir program :)) bu zorlu koşuda iki isme şans vererek şansımı deneme taraftarıyım.. Bu pisti ve mesafeyi seven, ancak oldukca sert rakiplerinin olması, koşuyu süratlendirecek isimlerin fazla olacağını düşündüğümden, 4-ALTINBEŞİK’in sonlarda atacağı sprinte güvenerek fotoyu önde geçecek ilk isim olur diyorum.. Ancak grubun kaliteli ismi, virajda liderliği alıp, koruma ihtimaline karşı 1-FRATELLİ ve formunu bulan 3-BABADÖKER’i yazmadan kupon yapmak istemedim..

4.AYAK: Dedim ya.. Bugün hangisinin en zorlu kosu olacağını kestiremedim :) Zorlu koşuyu kazanma ihtimali olan ilk isim; kalitesinden kesinlikle sual olunmayacak olan, bu yarışında istediği tempolara çıkması kesinlikle muhtemel olan, sonlardaki akınlarının karşılığı kesinlikle birincilik olması gereken, formsuz olsada 6-YILDIRIMBEY kesinlikle Alternatif Bankomdur… Mesafe avantajını kullanması durumunda 7-CHERI CHERI LADY bence ilk ve tek rakibi konumundadır..

5.AYAK: Yine zorlu bir koşu.. Ben kendi eleme usülüme dayanarak; dört isme kadar düşürebildim.. Burada kendi tuttuğunuz isimler kesinlikle önde olsun diyerek; yarış kazanmayı son yarışıyla öğrenmiş olan, koşunun gidişatıda kesinlikle kendisine yarayacağını düşündüğüm 9-ROYAL SET sürpriz tek sevenlere ideal isimdir. Önde boş kalması zor, ancak formu iyi olan 5-CÖLAN RÜZGARI, yine koşu şartları lehine olabilecek olan 2-COMFORT ZONE, her yarışında birincilik kürsüsüne çıkması beklenen, ancak mesafe istediğine inandığım, bu kez aradığı pist ve mesafeyi bulan 6-ILDIR RÜZGARI son isim olarak kuponumda bulundurarak bu koşuyuda geçiyorum..

6.AYAK: Takip listemin üst sıralarında yer alan, ara sonrası koştuğu 3 yarıştada kuponumun ilk sırasında bulunan, galoplarının hakkını son yarışında veren ancak ikincilikle yetinen, İstanbuldan sonra burada pisti yadırgamadığı takdirde, bence daha uygun rakipleri arasında 10-DALİCİM zorlu koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.. NET BANKOMDUR…

ALTILI TAHMİNİM

11-9-6-1

7-6-4-9-10-3

4-1-3

6 // 7

9-5-2-6

10 DALİCİM

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

Oyuncu

Nacizane bi yedili plase gündermekistedim herkese bolşans 5. 6. 6. 3. 6. 9. 10. Hepsitek

Adrian

bol şans özgün

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x