Ana Sayfa / Tahminler / 14 TEMMUZ 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

14 TEMMUZ 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Merhabalar arkadaşlar. Bugün Bursa'da oldukça zorlu ve bir okadarda zevkli koşuları mevcut. Yorumuma geçmeden önce bankolarımın riskli olduğunu ve gelmesi durumunda ikramiyeye çok fazla katkısı olacağını başta belirteyim. Şablonumu incelerken bu hususu göz önünde bulundurarak değerlendirin. Kesinlikle yönlendirici olarak düşünmeden kendi şablonunuza öncelik verin. Şimdiden herkese bol şanslar.

DUBROVNIK; Potansiyeli çok çok üstün bir safkan. Tam bir şampiyon kanı taşıyor. Birçok şampiyon safkan veren KİNGMAMBO soyundan gelmesi bu safkanın grup içerisindeki diğer safkanlardan ayrib ir yerde tutuyor. Bugüne kadar kalitesini yansıtamamış olsa da bugün uygun rakiplerinin yanında maidene veda edebilir.

TEPE; Uzun süredir takibimde olan safkan nihayet son koşusunu kazanarak formuna ulaştığını gösterdi. İlerleyen yaşına rağmen bugünde fotoyu önde geçebilir. Gruptaki en güçlü rakibi BOLVADİN olarak görünse de birkaç isme daha şans vermekte fayda var.

FRATELLİ; Bu tip mesafelerin en etkili isimlerinden olan safkan hazırlıklarındaki görüntüsüyle beğendiğim safkan fotoyu önde geçmesini bekliyorum ve riskli olsa da banko olarak öneriyorum. Bu ismin gelmemesi durumunda sürpriz bir ismin kazanma ihtimali çok yüksek. Buna göre değerlendirme yapmanızı tavsiye ederim.

DRIVE FASTER; Aracı ekürisinin en beğendiğim safkanlarından birisi. Pedigri olarak potansiyeline üst sevilerde. Henüz grup koşularda etkisini çok fazla göstermemiş olsa da kazandığı sermayeli koşullardaki görüntüsünün ardından bu tip koşularda da etkili olabileceğine inanıyorum. Bugün grup içerisinde çok güçlü rakipleri olmasına rağmen muazzam formuyla fotoyu önde geçip güzel bir sürprize imza atacağını düşünüyorum.

ÇÖLAN RÜZGARI; İstediği tempoyu kurabildiğinde kolay kolay geçilemeyeceğini düşündüğüm safkan bugün de favorimdir.

SHESHBHESH; Önceki koşusunda banko önerdiğim bir isimdi lâkin fotoya yakın rakibine boyun eğince ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Bugün biraz daha iyi duruma geldiğinden bukez fotoyu önde geçebilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK: 9.1.5.6.12.14
2.AYAK: 7.4.6.5.8.1.2
3.AYAK: 1
4.AYAK: 4
5.AYAK: 5.6.7
6.AYAK: 9.1.11.2.3.8.10.5.15

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan

bodrumlu
Ziyaretçi
bodrumlu

Bolşanslar ramazan teşekkürler

İlhan
Ziyaretçi
İlhan

Yazdığın ganyan olsun Ramazan kardeş, bol şanslar..

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar Ramazan

Biratakan1907
Üye
Biratakan1907

cazip programda ‘0’ çekseniz de kimse bir şey diyemez o kadar zor koşular var bugün. Şahsi yorumum ;
1. Ayak : Kulağından tuttuğunuzu yazın hiç adı sanı geçmeyen bir tay bile kazanabilir. Bence de 9 ilk sıradan kuponlara yazılmalı.
2.Ayak : KUZEN (6) alternatif tek olarak düşünülebilir. rakip düşündüğüm isimler şablonda.
3.Ayak : Bu ayakta cazip tek yazarak şansımı denemek istiyorum. Bu rakiplerini daha önce geçme başarısını gösteren BAILAMOS (5) alternatif tek adayım. Kilosu ağır olsa da FIRATELLİ (1) ilk ve en sıkı rakibi olur. KARATAŞ ile favori çıkan BABADÖKER (3) şablonumda yer almayacak.
4.Ayak : Ya CHERI CHERI LADY (7) ya çok at.
5.Ayak : COMFORT ZONE (2) ilk sıradan yazılmalı, rakipleri şablonda.
6.Ayak : Nispeten az atla geçilebilecek bir yarış.

9,5,7,2,1,10,6,8,12,4
6,4,7,1,3
5,,,,,,,,,,,,,1
7,,,,,,,,,,,,,6,5,4,2
2,5,6,7,8
9,1,8,10,15
site yorumcu ve takipçi arkadaşlarıma bol şans dileklerimle.

Fatih karabodur
Ziyaretçi
Fatih karabodur

1.ayak:1-2-5-6-9-12-14
2.ayak:4-6
3.ayak:1-3-4-5
4.ayak:2-4-6-7
5.ayak:6 ILDIR RÜZGARI
6.ayak:1-2-3-4-5-7-8-9-10-14-15
Herkese bol şanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol Sanslar Ramazan Bey

Ercann
Ziyaretçi
Ercann

Ramazan bey yeni geldim bol şans …çok güzel kupon olmuş keşke babadökeri tek atsaydın yanlış anlama benim görüşüm inşallah 1 gelir ama ozamanda ben yatıyom başarılar .biraz önce halise sordum busefer olacak dedi…bursadayım.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.