14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Baştan sona kadar ne olacağı belli olmayan ve her sonucun çıkabileceği Bursa programında şansımı zorlayacağım. Şimdiden herkese bol şanslar.

1.ayak: Sürekli olarak birbirini geçen safkanların mücadelesinde mesafe itibari ile de startla birlikte hemen ön grubun arkasında iyi yer tutabilen pilotun şanslı olacağı gibi işi bir o kadarsa zor ve tehlikeli olacağını düşünüyorum. Safkanları ayırmanın ve sonucu tahmin etmenin oldukça zor olduğu mücadeleyide kendime göre bir üst kalite gördüğüm safkanlara şans tanıyacağım gibi süprizde safkanlarda olacak Sıralamam şablonumdadır.

2.ayak: Sürekli yarış görerek bu grup için yeterli nefese ulaştığını düşündüğüm (10) numaralı WALLPAPERS ın beyaz bayrak aynaya gideceği mücadelede bu safkanı son düzlük atakları ile avlamaya çalışacak olan (2) CEYLIN HATUN ve (4) ESMER’e de şans vereceğim.

3.ayak: (2) MAVİ YASEMİN ve (1) GONCANUR arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

4.ayak: Mesafenin uzaması ile birlikte bu mesafede ki yarış tecrübesi rakiplerine göre daha  iyi olduğuna inandığım (4) numaralı DURMAZ AKAR ilk safkanım.

5.ayak: Sorunlarından tam olarak kurtulduğu belli olan safkanın yüzde yüz kapasiteye ulaştığı zaman burada ki rakiplerle bir daha aynı mücadelerde yer almasını zor görüyorum. Agf oranını merak ettiğim safkanın bu yarışta da yakın ara sıralanacağına inanıyorum. Dolayısı ile köprüden önce son çıkış misali safkanı tek atmak istiyorum risklide olsa (3) numaralı GRECKA BANKOMDUR.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2-3-4-5-9-10

2.ayak: 10-2-4

3.ayak: 2-1

4.ayak: 4-1-3-6-5

5.ayak: 3 tek

6.ayak: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

thesakal
Üye
thesakal

bol sanslar..soyle bende de;

2 (5,4)
5,2,9 (10,6)
2,5,4,3
4,5(1)
6,5
5,6,1,4

SERHAN
Üye
SERHAN

Bol şanslar grecka için tebrikler

SERHAN
Üye
SERHAN

Hedef İstanbul olduğu için küçük bir şablon ile bursacomment image

espranz
Ziyaretçi
espranz

Bolsanslar bombaci.aksam istanbula tahminlerin varmiydi.simdiden sagolasin