14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İlk ayak resmen ölüm grubu olmuş. İçinden çıkamadım, tercihim Hepsi olacka. Son koşularında çok güzel performans sergileyen 3 – KARAGÜLÜM favorim.

2 – AYAK: 10 – WALLPAPERS’ı alt edebilecek tek isim 4 – ESMER gözüküyor.

3 – AYAK: 4 – HAN KUTLU güzel çalışmaları ile favorim. Güçlerin denk olduğu grupta öncelikli rakipler yerine çalışması iyi olan 5 – NAZO SULTAN’ı yazarak burayı atlatmaya çalışacağım.

4 – AYAK: Nispeten uygun koştuğunu düşündüğüm 1 – OLTACI uazayan mesafeden etkilenmezse kazanabilir. 3 – RUSDAMAT ve 4 – DURMAZ AKAR rakipleridir.

5 – AYAK: 3 – GRECKA güzel dereceleri ile uygun grupta Maiden’e veda edebilir. Ara verip koşu gören 10 – SWALLOW THE DUST ve son yarışında kazandım derken sonralarda güçlü gelen rakibine fotoda kaybeden 6 – LADY BUCKINGHAM rakipleridir.

6 – AYAK: 5 – LEXINGTON FIRE, uygun rakiplerinin yanından bankom.

Kupon

3 / H
10-4
4-5
1-3-4
3-10-6
5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar 🍀

skr005
Üye
skr005

öncelikle hayırlı günler ve bol şanslar.tahmin ve yorumlarınız için sağolun.bende kendi çapımda biraz çalıştım fakat 5 numaralı nazo sultan hiç dikkatimi cekmedi kuponlarda kesinlikle bulunsun der misiniz ? ceylin hatun ve lucky red hakkında ne dersiniz birde ?

redapple
Üye
redapple

Sayın Admin Esmer yüksek ganyanla tabeleda geliyorum sinyali veriyor bol şanslar

skr005
Üye
skr005

Bursa

1.ayak : 1-4-9-10 ( asi kirtay ve murtecizcan arasında geçmesini bekliyorum.sürprizi zilli veya canım cigerim yapar yaparsa)
2.ayak:10-4-2-6 ( wallpapers ve jokeyine çok güveniyorum.yanina esmeri yazicam ama ceylin hatunsuz gecilmemeli bu ayak.lucky red yeri olanlar kesinlikle yazsın derim.)
3.ayak:4-2-5( han kutluya çok güveniyorum.tek rakibi olabilirse maviyasemin olur.)
4.ayak:4 ( tek rakibi 1 numaralı oltacidir.herkes gumuskeseni tutuyor nedense ama bu at bende koşmaz.3 kez şans tanidim .üçünde de burnumdan getirdi siz siz olun yazmayın yazdirmayin.kaldi ki bu mesafede hiç koşmasını beklemiyorum)
5.ayak:3-6-10 ( bu 3lunun disana çıkması benim için büyük sürpriz olur)
6.ayak:5 ( çok rahat almasını bekliyorum olursa 2 numara dymaxion tek rakibi olabilir benim gözümde)

(1.ayak:2-3 3.ayak: 3 5.ayak: 5 6.ayak : 1-3 bence eş gecilmemesi atlar ama herkesin bir bütçesi var ve ona göre oynamak zorunda ben nacizane böyle bir 6li çıkardım.herkese bol şans dilerim )

skr005
Üye
skr005

Ya bu oltacinin yaptığı nedir şimdi.at iki debelendi kafasını öne eğdi diye balıklama attan atladı.at açık ara tek başına geldi.gumuskesen yine leş olduğunu gösterdi.1_4 oynamisim.benim suçum neydi şimdi ? Yazıklar olsun

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Tebrikler adminim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Fena para değil iki büyük favoriyle. İki kupon yaparsın :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Kafanın içinden çıkamadım 6lı yapmadım. Günü ganyanını denerim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Tek tutmuyorum ama sürpriz yapabilecek bir at var. Kupon yapsam 8,9,10,11,12 yazardım. Akbörü devamlı kolladığım bir at ona ve diğerlerinden iyi ganyanlı olan birine daha atarım