Ana Sayfa / Tahminler / 14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 - AYAK: İlk ayak resmen ölüm grubu olmuş. İçinden çıkamadım, tercihim Hepsi olacka. Son koşularında çok güzel performans sergileyen 3 - KARAGÜLÜM favorim.

2 - AYAK: 10 - WALLPAPERS'ı alt edebilecek tek isim 4 - ESMER gözüküyor.

3 - AYAK: 4 - HAN KUTLU güzel çalışmaları ile favorim. Güçlerin denk olduğu grupta öncelikli rakipler yerine çalışması iyi olan 5 - NAZO SULTAN'ı yazarak burayı atlatmaya çalışacağım.

4 - AYAK: Nispeten uygun koştuğunu düşündüğüm 1 - OLTACI uazayan mesafeden etkilenmezse kazanabilir. 3 - RUSDAMAT ve 4 - DURMAZ AKAR rakipleridir.

5 - AYAK: 3 - GRECKA güzel dereceleri ile uygun grupta Maiden'e veda edebilir. Ara verip koşu gören 10 - SWALLOW THE DUST ve son yarışında kazandım derken sonralarda güçlü gelen rakibine fotoda kaybeden 6 - LADY BUCKINGHAM rakipleridir.

6 - AYAK: 5 - LEXINGTON FIRE, uygun rakiplerinin yanından bankom.

Kupon

3 / H
10-4
4-5
1-3-4
3-10-6
5

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

19 yorum

 1. Bombaci

  Bol şanslar 🍀

 2. öncelikle hayırlı günler ve bol şanslar.tahmin ve yorumlarınız için sağolun.bende kendi çapımda biraz çalıştım fakat 5 numaralı nazo sultan hiç dikkatimi cekmedi kuponlarda kesinlikle bulunsun der misiniz ? ceylin hatun ve lucky red hakkında ne dersiniz birde ?

  • Nazo sultandan önce yazılacak atlar var. Han kutlu ile kafamda onları eleyerek sürpriz adına ekledim.

   Lucky red her zaman koştuğu gibi kosarsa 4. Bitirir. Ceylin 3. Atim. Wallpapers olmasaydi by ayakta esmer i tek atardım.

   Bol şanslar oyununuzu bekliyoruz

 3. redapple

  Sayın Admin Esmer yüksek ganyanla tabeleda geliyorum sinyali veriyor bol şanslar

 4. Bursa

  1.ayak : 1-4-9-10 ( asi kirtay ve murtecizcan arasında geçmesini bekliyorum.sürprizi zilli veya canım cigerim yapar yaparsa)
  2.ayak:10-4-2-6 ( wallpapers ve jokeyine çok güveniyorum.yanina esmeri yazicam ama ceylin hatunsuz gecilmemeli bu ayak.lucky red yeri olanlar kesinlikle yazsın derim.)
  3.ayak:4-2-5( han kutluya çok güveniyorum.tek rakibi olabilirse maviyasemin olur.)
  4.ayak:4 ( tek rakibi 1 numaralı oltacidir.herkes gumuskeseni tutuyor nedense ama bu at bende koşmaz.3 kez şans tanidim .üçünde de burnumdan getirdi siz siz olun yazmayın yazdirmayin.kaldi ki bu mesafede hiç koşmasını beklemiyorum)
  5.ayak:3-6-10 ( bu 3lunun disana çıkması benim için büyük sürpriz olur)
  6.ayak:5 ( çok rahat almasını bekliyorum olursa 2 numara dymaxion tek rakibi olabilir benim gözümde)

  (1.ayak:2-3 3.ayak: 3 5.ayak: 5 6.ayak : 1-3 bence eş gecilmemesi atlar ama herkesin bir bütçesi var ve ona göre oynamak zorunda ben nacizane böyle bir 6li çıkardım.herkese bol şans dilerim )

 5. İkiliyi kaçırdık iyi mi 7 lira veriyormuş.

 6. Ya bu oltacinin yaptığı nedir şimdi.at iki debelendi kafasını öne eğdi diye balıklama attan atladı.at açık ara tek başına geldi.gumuskesen yine leş olduğunu gösterdi.1_4 oynamisim.benim suçum neydi şimdi ? Yazıklar olsun

 7. Tebrikler adminim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir