14 NİSAN 2015 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Sürpriz beklediğim bu koşuda (11) SHIBUYA, (7) LIMOBRAMA, (4) EDUL, (8) MEZOPOTAMYA, (3) COOL WATER yazıp kapatıyorum.

2. Ayak Seri safkan (7) SİPANKIZI mesafesinde favorimdir. Rakipleri ise (1) BURHANİYE, (3) TUŞ KİLİDİ, (5) ARTVİNLİ, (6) HÜRGÜZEL ve son iki yarışını kazanan (9) DULOCAN‘dır.

3. Ayak Son yarışında önde ki tempoyu istediği gibi kurmasına rağmen SEZAR‘a geçilen ŞİMŞEĞİM bugün stilinde birçok rakibi bulunuyor. Önde istediği temposunu kurmasına rağmen Karataşla kazanamayan safkan YALINAY, KEİTA, CESUR HİSAR, ÇAKIRALP gibi ayağına seri safkanların yanında kazanma şansının imkansız olduğunu düşünüyorum. Bu safkanların birbirlerini tüketmesini gerilerden kuvvetli ataklarıyla güçlerini yitiren rakiplerinin yanından çok etkili bir sprintle geçmesini beklediğim (7) HABERBEYİ BANKOMDUR.

4. Ayak Son yarışında İSTANBUL pistinde çok rahat bir galibiyet elde eden (1) AKHUN ağır kilosuna rağmen favorimdir. Öncelikli rakibi son yarışlarını beğendiğim (3) KARA KANTOS, toparlanan (4) KİMSESİZ, çalışmalarında çok iyi bulduğum (8) MÜJDAT BEY son olarak ise (2) NEPAL yazacağım.

5. Ayak Form grafiklerine göre karışık bulduğum bu koşuda öne çıkan 4 isim var. (10) NAZKO, (1) BRAVE GIRL, (2) DELGIRMA, (7) MIAMI BEACH.

6. Ayak Son yarışında daha sert rakiplerinin yanında rahat kazanan (3) FEYAZAN kendisine rakip bulamadığım bu koşuda BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 11,7,4,8,3

2. Ayak : 7,1,3,5,6,9

3. Ayak : 7 TEK

4. Ayak : 1,3,4,8,2

5. Ayak : 10,1,2,7

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 36 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
erdal

Yorumlariniz harika

tamer

güzel tahmin

acar

ŞİMŞEĞİM 2 sene önceki formu kadar olmasa da bu ara tekrardan toparlandı.Bugün için yarışı ön grupta götürecek birçok safkan bulunuyor.Bunlardan biri de bu safkan.Ancak öndeki tempoya büyük bir ihtimal karışmayacaktır.Koşuyu kendi temposunda götürüp ön grubun hemen ardında pusuya yatacaktır.

Binicisi özellikle bu tarz gidiş hatlı yarışlarda bana göre daha başarılı oluyor.Son viraj dönülmeden önce yapacağı bindirmeyle düzlüğe lider çıkıp alacağı avansı fotoya kadar korumaya çalışacaktır.

serkan

ya by cred ,iyi güzelde şimşegimin birçok rakibi var diyorsun tamamda sonra bir tek atı banko veriyorsun.2 haftadır izliyorum kendinle okdar çelişiyorsunki şaşırıyorum :(

karakule

Kimsesizden yatarmi adam ……..
4 ayagi=3.8 gecmistim karakontosa cok.guvendim … 5. Ayak 1.7.10.son ayak 2 pirilim tekti kitayi tek atmistim abi sablonundaki teklere baktim calistigim gibi cikmayinca oteki ayaklara bugun bakmadim hakan yildizi hakan yildiz oldugu icin normelde yazardim olmadi saglik olsun ….hayirli aksamlar

Anonim

11tek olur arkası 1

oilker

11 ganyan

doktor cemal

attan düşen yücel bilik yüzünden yattık…

Recep

futbol tkmları yeniliyo yada kazanıyo ,antrenorler,futbolcular yada yönetim çıkıp basın açıklaması yapıyor da,bu koşulardan sonra neden jokeyler yada antrenorler bi basın açıklaması yapmazlar=?..bu orfia nasıl geldi??!,şimşeğim bu güzel formu yakalamışken neden tabela yapmadı!,vs vs..
her süpriz sonuc,beraberinde birçok soru işaretini getiriyor..

Recep

doğrudur..yatırım almayan bi sektör bu bi gerçek ama..bırakın yıllığı,aylık ciroları bile hatırı sayılır rakamlar..bence hızlı ama çok da düzenli gelişmeyen bi sektör.her alanda oldugu gibi ,profesyonelce yaklaşımların az oldugu,yarışsevere adeta müşteri bazlı yaklaşımların sergilendiği bi endüstri..
ayrıca at sahibleri ve beraberlerindeki organizasyonları da düşünürsek,büyük bi emek ve portföy aynı zamanda.2 dklık yarış izliyoruz ama backround u inanılmaz komplikedir tahminimce,,zaman zaman tjk nın sitesinde cezalı at ve antrenorler jokeylere vs bakarım,neden sonra lega nord un gecen sezonki o performansını anlamış bulunuyoruz ne acı..2 süreyle doping cezalı!..vb bi sürü örnek..çok fonksiyonlu karmaşık bi oyun,belki bu yüzden zorlugu tahminlerin..
ama herşeye ragmen yarışlar heyecan ve zevkli,izlenilesi,tutturulası:)

iskender

biri bana yardımcı olabirlimı acaba?? bursa 4.koşu:1 ayak-2 büyükdüşün geldi-2:ayak-14 efsanevi geldi- ben her ikisinede ekürüleri yazdım 5-laycı ve kenantay ikinci yağada 11 numaralı yakşi güzeli yazdım ekürü bunlar kupon yatarmı devam mı eder böle

19
0
Tahmin paylaş.x
()
x