Ana Sayfa / Tahminler / 14 NİSAN 2015 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

14 NİSAN 2015 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Sonunda beklediğim koşuyu yapan takibimde ki (7) MEMPHIS uzayan mesafede favorimdir. Son yarışını dikkate almadığım (2) GÖZDAĞI, bu tip mesafeleri iyi koşan (5) BALOUCAT, sonlarda çok etkili gelecek olan (8) GORKİ, istikrarlı yarışlarıyla (1) KONDANSATÖR son olarak ise son yarışını beğendiğim (3) ASAFHAN öneririm.

2. Ayak Son yarışında ki koşusunu ve hırsını çok beğendiğim (3) ENRICOM favorimdir. Öncelikli rakibi ise ara sonrası yarış gören kalite safkan (4) FIRST EMPIRE, bu koşuyla yarış hayatına başlayacak olan çok iyi ahır bakımının hakkını vermesini beklediğim (8) LITAI, pedigri olarak çok beğendiğim (2) ANGORA ve son olarak çok iyi bir yarış beklediğim (7) ANAZARBUS yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak HAYAT NUR ve KIR HALİME önde ister istemez tempoyu yükselteceklerdir. Bu tip yarışları çok seven, önde ki grubu yakın ara izlemesini beklediğim düzlük dönülürken rahat tempoda dönmesini beklediğim aprantisinin teşvikleriyle sonuca ulaşmasının çok kolay olacağını düşündüğüm (5) MAVİ MELEK formsuz ve ara vermiş olan rakiplerinin yanında BANKOMDUR.

4. Ayak Süratli tempoda gitmesini beklediğim bu koşuda verdiği kısa aranın ardından gördüğü yarışlarla toparlanan (4) FALEZ favorimdir. Öncelikli rakibi ise sevdiği piste dönen (3) YİĞİT KRAL ve son yarışını tekrarlaması durumunda (1) CLERICUZIO, son yarışına göre 6 kg siklet avantajı bulunan beyaz bayrak ayna beklediğim (7) PARTY LOVER.

5. Ayak Karışık bulduğum bu koşuda IL NERO, GAZİ EVRENOS ve STAR OF MELİH gibi süratli safkanların bulunduğu bu yarışta önde yüksek tempolu bir yarış bekliyorum. IL NERO 2 senelik aranın ardından nefes açmak için bu koşuda koşacaktır. GAZİ EVRENOS ise henüz hazır değil. 2 yarış gören STAR OF MELİH ise gördüğü yarışlara rağmen ışık vermiyor. Bunların hemen arkasında çim pistte geçen sene harikalar yaratan bu senede benzer performans beklediğim aslında tam bir tempo atı olan genelde beyaz bayrak yaparak kazandığı koşularla bildiğimiz son yarışında önde ki tempoya ayak uydurmayıp sprint atarak kazandığı yarışta çok diri ve benim için net bir birincilikti. Safkanı A.ÇELİK'in aynı şekilde koşturması durumunda kazanmasını bekliyorum. En ciddi rakip olarak gördüğüm TURKISH TREASURE ise çok zor bir safkan. Aksilikleriyle tanıdığım bu safkanın sprintinde de çok geciktiği aşikar. Bu şartlarda elimizdeyken (1) COFFEE BEAN BANKOMDUR.

6. Ayak Verdiği ara sonrası 1 yarış gören bu yarışı hedef yaptırılan çalışmalarında da mükemmel bulduğum (10) TUNÇOĞLU favorimdir. Son yarışında formda rakibini geçemese de çok iyi bir yarış çıkartan (6) ÖZMUTLU, bu tip yarışları seven (2) CERRAH, önde ki tempoyu belirlemesi muhtemel olacak olan (8) BEŞİRYILDIZ ve son olarak bu pisti seven (7) ALTIN ADIM yazıp burayı kapatıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 7,2,5,8,1,3

2 Ayak : 3,4,8,2,7

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : 4,3,1,7

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 10,6,2,8,7

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

14 Nisan Ankara'da en çok oynananlar

ankara-agf-14-nisan

Hakkında Bycreed

Bycreed

10 yorum

  1. emegine sağlık bolşanslar..we lucky day ve son ayaga guti yi de eklyp yatırmayı düşünüyorum..

  2. Bol sanslar..Bu sekilde yatircam..

  3. Tebrikler bol şans

  4. Mavi melek tek yazdım dördüncü ayaktan ve son ayaktan bir at çıkardım beşinci ayağa turkış ekledim☺️ Emeğine yüreğine sağlık bol şans mavi melek gelirse bugün tutacağına inanıyorum

  5. Bycreed

    Bu zamana kadar hiçbir Jokey veya aprantiyi kotulemedim ama bu kadar mı isteksiz at binilir bu kadar mı kayba koşar bi insan sevmiyorsan bu mesleği bırak senden daha hırslilari var sayın korkmaz yazık yarışı izleyenler demek istediğimi anlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir