istanbul altili tahminleri

14 MAYIS İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ- ILK ALTILI (ÖZGÜN)

Müthiş zevkli bir Pazar İSTANBUL programında herkesin yazdığı gibi gelmesi ümidi ile;

1.Koşu: Bana göre son kazanmış olduğu KV6 koşudaki rakipleri ile burdaki rakiplerini kıyaslamak biraz haksızlık olur. Kalitesini ilk yarışından beri belli eden ve daha iyi yerlerde görmemiz gereken; 3-ADINI SEN KOY benim BANKOMDUR..

2.Kosu: İlk koşu derecelerine bakarsak 1-BABA URAL tek olur. Benim gibi misli deneyecek olanlar değerlendirebilir. (Aman fazla misli girmeyinde, tutarsa parayı fazla bölüşmeyelim :))) diyerek; at yazacaklara, ilk rakibi 8- UCAN UCAN olmakla beraber 6-2-3 sıralamasını geniş oynayanlar kesinlikle ayrımsız kuponlara yazılmalıdır..

3.Koşu: Acaba mesafe kısamı, formu kalitesine ve beklentilere göre çok düşük gibi soru işareti yaratsada, kalite kalitedir.. Hemde böyle bir gruba göre.. 3-TATVAN İNCİSİ misli kuponlar  için yuvarlak içine alınmalıdır. Ancak burası dişilere ait. Yani sürprize açık. Bu tür koşuların sürpriz ismi 2-LADY BEAUTY başta olmak üzere; 4-MANDARİN ve 5-Mİ BONBON yazılarak bu ayak bana göre kapanabilir..

4.Koşu: Koşunun gidişatı, olabilitesi, koşmuş olduğu gruplar, aradan sonra bulduğu formu ve sert gruptaki parlak yarışı… Hepsini bir araya koyunca bu grupta ne işi var dediğim 1-KARACABEY ASLANI yine misli kuponlar için ve Alternatif tek arayanlara önerimdir.. Rakipleri yine 7-ZAL başta olmak üzere, 4-PAMUK ABLA ve pek fazla tutmasamda gelmesini istemesemde, bu tür koşuları iyi yapan S.BOYRAZ idaresindeki 5-GÜLENYÜZ’dür..

5.Koşu: Her koştuğu yarışta söylediğim gibi, çim pistte farklı yerlerde olması gereken fakat yeteneğini sahaya yansıtamadığını düşündüğüm, yarın için AGF’de geri planda kalmasını beklediğim1-DRY CLEANER benim ilk atımdır.. Ara sonrası yine müthiş görünen 9-WINCHESTER ilk rakibidir. Ekonomik ve misli kupon yapanlar iki isimle geçebilir. Yeri olanlar; 5-HİDDEN JEWELS, 7-LIRA LIRA ve cok sürpriz konumda olan, gelirse kupon bırakmayacak olan 13-BRAVE DECISION benim bu koşudaki extra bombamdır…

6.Koşu: Geldik erkek tay denemeye… Dişi tay denemenin sonucu nasıl olsa birçok kesim tarafından belli. O yüzden önemli olan burası diyerek; 5-HERE TO FLY.. Bu tay sadece koşmak için yaratılmış gibi.. İlgililerinide takdir etmek lazım. Tayı üzmeden yormadan buraya kadar getirdiler. Üstünede Copperfield’i bırakıp bu tayı seçen S.KAYA’nında vardır elbet bildiği şeyler diyerek; bende misli kuponlara tek versem yanlış yapmam sanırım… Rakip yokmu? Tabiki Hepsi rakip.. Sonucta büyük randevuya gitmenin ve ne sonuç alabileceğinin kestirme yollarından birisi burası.. İlk planda kalitesi malum 2-COOPPERFİELD.. Üzerinde konuşmaya gerek duymuyorum. Kocakaya ile uyum sağlarsa koşuyu kazanması içten bile değil. Sonrasında Karataş tercihiyle 7-PERSHING ve benim büyük randevu için bile acaba dediğim isimler?? 8-PIANO SONATA ve mesafenin kendisine göre kısa olduğunu düşünsemde 6-OGLUM BERATIM.. Geniş kuponlar bu isimleri mutlaka değerlendirmelidir..

1.ALTILI TAHMİNİM

3 ADINI SEN KOY

1-8-6-3-2

3-2-4-5

1 // 7-4-5

1-9 // 5-7-13

5-2-7-8-6

MİSLİ KUPONUM

3

1-8

3-2

1

1-9

5

MİSLİ OLARAK YATIRACAĞIM KUPON BUDUR..

Herkese BOL SANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x