14 Mart Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda son koşusunu kazanan formda isim 3-UÇARER favorim.Galoplarındaki iyi durumuylada jekey avantajıyla tekrardan kazanabilir.Gruptan daha üstün gördüğüm 4-HELİNCAN favorinin hata yapması durumunda devreye girecek ilk isim olur.Bu iki safkanlar bu ayağı geçmeyi düşünüyorum fakat yeri olanlara 1-KİKKULİ,2-DESTAN YAZAN, 5-CANKURTARAN önerebileceğim safkanlardır.Bir süredir koşu görmeyen 6-ZORLUAT sürpriz.

2.AYAK : Son koşusunda tabelada yer bulamamış olsada özellikle sonlarda yaptığı ataklarıyla sinyalleri veren 11-IMPARABLE daha uygun grupta kazanmasını bekliyorum.Galoplarındaki görüntüsüylede dikkat çeken 11-IMPARABLE sürpriz konumda olsada riske girip tek yazıyorum.Güvenemeyenlere ve yeri olanlara 8-DİLEĞİN OĞLU, 10-ORHANTO, 6-PETRINO ve 5-DOĞUNUN REİSİ önerebileceğim safkanlardır.

3.AYAK : Son koşusunu kazanan 6-HİLVAN GÜZELİ favorim.1-GÜNEBAKIŞ ve 2-GUTİ favorinin en sert rakipleri.8-EMİRDEV,9-ÖZÜMTATAR, 4-QUEEN, 3-BEYAZATL, 5-ENGİZEK ve 10-RANA ATEŞİ diğer sıralamam.

4.AYAK : Orjin olarak yüksek potansiyele sahip olan 2-OCEAN GOLD gruptaki en iyi dereceye sahip.Hazırlıklarındaki muazzam görüntüsüde cabası.Uygun gördüğüm grupta  2-OCEAN GOLD fotoyu önde geçecektir.

5.AYAK : Son iki koşusunuda zorlanmadan kazanan formda isim 2-BAŞTACIM favorim.Nadir at binen jokeyiyle 1-ARCSAINT favorinin en ciddi rakibi.Seri sitilleriyle koşuya tempo verecek olan 8-WILD AVALACHE ve 5-POSTACI ikilisi önde boş kalırsa beyaz bayrak anya izleyebilir.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 7-MESUDİYELİ favorim.6-INKASSATOR, 3-ÇİFTÇİ AĞA, 12-NAZGREL diğer şans verdiğim safkanlar.Dili bağlanan 1-AHMET AGA bugün farklı koşabilir dikkat edilmeli.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 – 4 // 1 – 2 – 5 – 6

2.AYAK : 11

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 2

5.AYAK : 2 – 1 – 8 – 5

6.AYAK : 7 – 6 – 3 – 12 – 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
muratsef

Bol şanslar Ramazan kardeşim tekrar eskısı gıbı ustuste başlayalım artık…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x