13 Mart İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 2-NECME KIZI favorim.6-GÖZDEÖZLEM favorinin en sert rakibi olur.3-BUSELİ, 9-SÖNMEZ ESİNTİSİ, 1-NURGÜLÜM ve 7-MÜRVETİM diğer şans verdiğim safkanlar.5-ŞİRİNCE sürpriz.

2.AYAK : Son koşusunu kazanan 1-YUSUFUNOĞLU artan formuyla favorim.3-DEMİRAĞA favorinin hata yapması durumunda devreye girecek ilk isim.Gördüğü yarışlar neticesinde 7-ZU VERE grupla başa çıkabilecek güçte ihmale gelmez.6-EKİN BURCU sonraki ihtimal.

3.AYAK : Henüz İzmir pistiyle tanışmamış olsa da 4-KÜLÜNKOĞLU grubun en iyisi.Bu safkanın pisti yadırgaması durumunda son koşusunu ağır sıkletine rağmen iyi bir dereceyle kazanan 3-DYMAXION devreye girecek ilk isim.2-CEMCEM ve 6-SUN BURN sonraki ihtimaller.

4.AYAK : Etkili mesafesinde 4-ŞAHPAZLI üstün form durumuyla öne çıkan ilk isim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.3-SONALP, 5-TURABİ geniş oynalaynlar için alternatif.1-PRENSİM sürpriz.

5.AYAK : Galoplarındaki muazzam görüntüsüyle 7-SYRIANA etkili binicisiyle fotoyu önde geçer.

6.AYAK : Bir süredir yarış görmemiş olsada pedigri olarak yüksek potansiyele sahip 4-SİHİRLİ maidene veda etmeye aday ilk isim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.Tabeladan düşmemesine rağmen bir türlü kazanamayan 9-LAŞİN bugün başarabilir.5-SÜZÜLENTAY geniş kuponlarda bulundurulmalı.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2 – 6 – 3 – 9 – 1 – 7 – 5

2.AYAK : 1 – 3 – 7 – 6

3.AYAK : 4 – 3 – 2 – 6

4.AYAK : 4 // 3 – 5 – 1

5.AYAK : 7

6.AYAK : 4 – 9 – 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.