14 MART 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Performans olarak birbirlerine oldukça yakın isimler riske girmek gereksiz.HEPSİ

2.ayak: İnatçı yarış karakteri ile EGEBEYİ-4-, yeterli sınıfı ile IŞKINAT-2- ve Kutlu  ekürisinin gözü gibi baktığı, çok iyi durumdaki KUTLUERİNOĞLU-3- arasındaki mücadele yarışın galibini belirler.

3.ayak: Son 2 koşularını kazanan isimler BEZMİ ALEM-2- ve AMAZING LOVE-1- başta dursun, yine müthiş durumu ile VELİAHT BETÜL-8-, bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile İPEKKIZ-3-, her an ciddi bir çıkış yakalayacak kapasitede olan AMPHITRITE-4- ve  bir müddet ara vermiş olmasına rağmen yeterli sınıfı ile CRAZY ISLAND-5- sırası ile diğer şanslılar.

4.ayak: Rakiplerinden bir adım önde gördüğüm HALİLŞAH-1- kildan etkilenmezse kazanır, ağır geldi dama derse Kurtellerin LION FLAG-2- istim üzerinde çek kenara o zaman der, sorar ehliyeti ruhsatı keser cezayı hiç affetmez

5.ayak: Ters bir sonuç ile karşılaiabileceğimiz enteresan bir koşu, mümkün olduğunca geniş tutulması taraftarıyım Sıralamam aşağıdadır.

6.ayak Bu rakiplerinden farklı iki ismin eküri olarak start alacağı koşuda herşeye rağmen kaliteye güvenme taraftarıyım.Eküriler bankom!

KUPON:

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 4-2-3

3.AYAK: 2-1-8-3-4-5

4.AYAK: 1-2

5.AYAK: 8-11-10-3-2-6-9-5

6.AYAK: 1 AMANKAYA

TUTAR: 138,24 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans