14 MART 2018 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese BURSA altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Safkanın iyi durumda olduğuna ve uygun grup kolladığına inanıyorum. O grup bu grup mu çok emin olmasam da iç kulvar avantajı ile bu defa iyi yer tutup kendisini unutturabileceğine inanıyorum. İlk ayaktan Süpriz bir isimle başlamak istiyorum (1) mumaralı BALBALLILI ilk safkanım.

2.ayak: ilgilileri yarışlarında hiçte iyi bir görüntü vermesede safkanda o kadar çok ısrar ettiler ki iyi durumda olduğundan hiç şüphem yoktu. Bende çok ısrar ettim taaaa ki son olarak birinci geldiği yarış hariç :) O gün oynayamadım safkan çıktı geldi cezayı kesti. Genel olarak baktığım zaman birbirine denk kuvvetlerin mücadelesinde koruduğu formu ile bu yarışta da söz sahibi olacağına inanıyorum. (4) numaralı EGEBEYİ ilk safkanım.

3.ayak: Verdiği 8 aylık aradan sonra bir yarış görüp nefes açan safkan hızla üzerine koymaya devam edecek. Grubun en genç ancak en yüksek handikap puanına sahip safkanı mesafesinde şanslı görüyorum. (8) numaralınVELİAHT BETÜL ilk sırada olan safkanımdır.

4.ayak: Her ne kadar zıpkın gibi, fişşek gibi form yakalamış rakibi olsada müthiş inatçı yapısı ve gerçek bir yarış atı karakterinde olduğuna inandığım (3) numaralı METAFORA bir ay sonra ki çim yarışlarında deli gibi esecek. Bunu çok iyi biliyorum. Ancak burada baya bir geride kalacak olsada ben ilk şansı veriyorum.

5.ayak: Programın esas riskini bu yarışta almak istiyorum. Bu zamana kadar bahsetmemiş olsamda iyi durumundan emin olduğum (9) numaralı KRALEX in son üçüncülüğüne istinaden bu yarışta da AGF de ilk 10 içinde yer alacağına Emin’im. Ancak buna rağmen kalabalık tutmayan oyuncularda bulunacağına inanmıyorum. Bu yarışta daha da üzerine koymasını beklediğim safkan ilk şans verdiğim isim olup rakip gördüğüm isim ise (8) mumaralı KAPTAN ABİ olacak.

6.ayak: Son yarışlarında başarısız koşular yapmış ve sık koşturuluyor gibi görünsede artık bu safkanla ilgili neden sık koşturulduğu ve üzerine gidildiği resmî bir açıklama olmasa da Kaya’lar tarafından ortamlarda gayri-resmî olarak çok fazla açıklandı. İstanbuldan sonra daha kolay rakipleri önünde ekürisi ile birlikte (1) numaralı AMANKAYA ilk safkanım.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-3-5-8-6-7

2.ayak: 4-2-3-1-5-7-6

3.ayak: 8-2

4.ayak: 3-1

5.ayak: 9-8

6.ayak: 1-3-4

not: 1.ayakta (7) HEADWAY kupona ilave olmuştur. (12:17)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans Bombacı. program bursa bu arada

Mehmet28
Üye
Mehmet28

taslakta kocaeli görünce yayınlandıktan sonra dikkat etmemiştim, düzeltmiş miydin :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

istanbula da başlamışsın. ben de baktım ama uyku bastırdı detaylı inceleme ve yorum için bekleyemeyeceğim. sana kolay gelsin
bu arada yine tabelada cazip tek kullanırım gibi görünüyor. birde kafada eski medyumu tek atar veya yanına bir katma yaparım :)

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar arkadaşlar.