14 MART 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk kez koşacak olmasına rağmen yaptığı hazırlıklarında göz dolduran PRESSING yavrusu 5-KINGSON BOLT favorim. İlk startında üzerine fazla gidilmeyen 7-PORTO RİKO, ilk startında yaptığı ikincilik sonrası iki kere uzunda yarış koşan ama istenileni veremeyen şimdi tekrar kısa mesafeye dönen 11-STORM ANGEL, son dördüncülükleri tatminkar 6-KÜBALI ve 10-FADO yeterli olur düşüncesindeyim.

2.AYAK: Ara sonrası iki yarış görüp yeterli nefese ve kondisyona ulaşanönlerde gitmeyi seven çok isimin olmasının koşuyu süratlendireceğini bunun da kendisine yarayacağını ve sonlarda dış kulvardan yapacağı ataklar ile gruba hakim olmasını beklediğim yarışta 8-BOTANVADİSİ bankom.

3.AYAK: Son startında ilk kez uzuna çıkan ve iyi sayılacak bir üçüncülük yapan istikrarlı 2-MORTODELA ve Urfa’dan buraya 600/37,6 24,4 R dereceli galobu ile gelecek olan 5-BROTHER GROWS arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

4.AYAK: Bu yarışta özlediği birinciliğe kavuşmasını beklediğim 4-HARPUTHANI favorim. Uzunlarda kesinlikle ıskalanmaması gereken bir isim olan 3-DEMİRCİEFE ve son ikinciliği ve eküri desteği ile 2-ASALETLİ sırasıyla şanslı gördüğüm isimler. Bu yarışın favorisi 1-POYRAZ ATEŞİ‘nin her ne kadar rakipleri uygun gözükse de ben kiloyu bu mesafede kaldırabileceğine inanmıyorum ama bir tek onu dışarıda bırakmak da büyük hata olacağından kuponuma yazıyorum.

5.AYAK: Start aldığı ilk yarışta yaptığı üçüncülük sonrası geriye alınan 5-KOCA BABA dinçlikle ve iyi sayılabilecek galoplarıyla kazanabilir favorim. Son üçüncülüğü ile maiden da fazla kalmayacağını belli eden 1-APOCALYPTO, yine ilk startındaki ikinciliği sonrası geriye alınan 7-ONURKAN, yarış hayatlarına bu startla başlayacak olan OUT OF CONTROL yavruları 9-VASILY ve 10-OUT OF SILVER sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

6.AYAK: ATES KUSU ve THE MENTALIST arkası üçüncülüğü ve yine ona benzer bir grupta yaptığı tabelası sonrası bu grubu geçmesi gereken 10-SHUTKA favorim eğer eksik koşarsa kendisini geçebilecek üç isim var bunlardan ilki son yaptığı galobunu çok beğendiğim 3-MASCHERANO, son yarışını çok beğendiğim 2-PROFESSOR ve boş kiloyla start alacak olan 18-SOYDAN

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-7-11-6-10

2.AYAK: 8

3.AYAK: 2-5

4.AYAK: 4-3-2-1

5.AYAK: 5-1-7-9-10

6.AYAK: 10-3-2-18

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans kardeşim kılıç çekmeye geliyorum hazır ol :))

efe
Ziyaretçi
efe

Bolşanslar yazdığın ganyan olsun Teşekkürler

silivrili
Üye
silivrili

Barışa attığım yorumu sanada aynen iletiyorum.
İlk ayakta 10 gelsin
İkinci ayakta 8 ikinizde kazanın
İkinize de bol şanslar olsun:)