adana altili tahminleri barisci

14 MART 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Maiden koşu olmasına rağmen bu gruptan kaliteli olduğuna inandığım FADO(10) güzel hazırlıklarıyla bankom.

2.Ayak: Eski formundan uzak görünse de kalitesi malum BİNDOKUZYÜZYEDİ(5) favorim. Belirli bir istikrarı olan ABSOLUTE POWER(2) bu grupta her zaman söz sahibi olur. Orta mesafedeki son koşusunu kazanan ORADINARIO(1) çok daha iyi koştuğu mesafede ağır kilosuna rağmen iddialı olur. Son koşusunu ölçü almadığım BOTAN VADİSİ(8) tempo yarışlarını sever.

3.Ayak: Önde istediği tempoyu kurması halinde SENOŞ(1) kazanmaya yakın. Aksi durumda MORTODELA(2), DEUCALION(4) ve BROTHER GROWS(5) devreye girer.

4.Ayak: Bu pisti ve mesafeyi seven DEMİRCİEFE(3) uyumlu jokeyiyle favorim. Kısa mesafedeki son koşusunu ölçü almadığım HARPUTHANI(4) ciddi bir kilo avantajına sahip, bunu lehine çevirebilir. Son dönemde adeta sınıf atlayan POYRAZ ATEŞİ (1) ağır kilonun altında ezilmezse sert rakip olur.

5.Ayak: Bölünen maidenın bu ayağında fazla taya şans vereceğim. Sıralamam şablondadır.

6.Ayak: Henüz maiden olmasına rağmen kaliteli bir safkan olan SHUTKA(10)‘nın kazanmasını bekliyorum, alternatif bankom. Tek rakibi son iki koşusunu kazanan formda isim PADRINO(7) olur.

Altılı Şablonum

1.ayak:10 tek

2.ayak:5,2,1,8

3.ayak:1,2,4,5

4.ayak:3,4,1

5.ayak:1,7,5,10,9,2,4,6,8

6.ayak:10//7

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

iyi olan kazansın mümkünse ikimiz de kazanalım :)

silivrili
Üye
silivrili

İlk ayakta 10 gelsin
İkinci ayakta 8 ikinizde kazanın
İkinize de bol şanslar olsun:)