14 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında yaşadığı trafik problemi kendisini birincilikten eden 4-PAN REKA, önde istediği tempoyu bulduğunda çok başarılı koşan 2-EXCHANGER ve uzun mesafeli yarışları başarılı olan 5-GOLDINIADIS arasında geçmesini beklediğim yarışta birinciyi binicilerin performansı belirleyecektir diye düşünüyorum.

2.AYAK: Aradan sonra start aldığı yarışında fazla zorlanmadığını kendi halinde yarışı bitirdiğini ve hedefin daha hazır gireceği bu yarış olduğunu düşündüğüm 1-ALEMİN KRALI geliştirdiği kondisyonuyla sevdiği sentetik pistte bugün rakiplerini geride bırakabilir tek rakip ilk yarışında tatminkar bir üçüncülük yapan idmanlarında gayet iyi dereceler çıkartan 3-BABA AHMET.

3.AYAK: Rakiplerine kg vercek olsa da 1-MOTHER OF DRAGONS güzel formuyla başta önerdiğim isim. Daha sonra son yarışında favorimin baş farkıyla arkasında kalan 4-EL SUENA, son yarışında çok bekleyen 7-AVŞAR GIRL, Kocaeli’ndeki son yarışında sonlara kadar iyi mücadele etse de üçüncü olan 5-YEŞİLMİŞİK, daha sonra ise son dördüncülüğünde kıpırdayan 6-BONCUK, Özcan Yıldırım faktörüyle 3-HERRING ve son iki yarışında tabelaya giremese de bugün çok farklı koşacağını düşündüğüm 2-BÖRTE.

4.AYAK: Son yarışında DENİZİM’i geçmeyi başaran 8-SAADIN GÜCÜ ve formda 5-KADHAN arasında geçmesi muhtemel bir mücadele olacak gibi gözükse de ben bu iki isimin yanına eküri destekli 4-GÜRGÜRBABA yazacağım.

5.AYAK: Son yarışında yarış içerisinde binicisini çok uğraştıran ama sonlarda çok güzel bir sprint atıp tabelanın dibinde kendine yer bulan mesafenin 100 metre uzaması kendisi için avantaj olacağını düşündüğüm 4-GÜLENYÜZ jokeyine yarış içerisinde zorluk çıkartmaz ise kazanır. BANKOM.

6.AYAK: Son iki yarışıyla artık kalitesini bulduğunu gösteren 15-UÇANKRAL favorim. Rakip olarak son yarışında sonlarda diri gelen 5-ANILBEY, kısa sprintini sonlara saklamayı becerebilirse 3-TORNACI, son yarışında güzel bir ikincilik yapan 7-EBABİL, son tabelası güzel 11-İBİN, takibimdeki isim 9-KARA TURBO ve sürprizde 8-SONYAĞMUR ve 13-KIZILHAN olur diye düşünüyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-2-5

2.AYAK: 1-3

3.AYAK: 1-4-7-5-6-3-2

4.AYAK: 8-5-4

5.AYAK: 4

6.AYAK: 15-5-3-7-11-9-8-13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Bankocu17
Ziyaretçi
Bankocu17

Başarılar usta nasipse olur bolsans benim altilim da 1*2*3*6/1*7/1*2*8/2*5*6/1*2*13/15 12,96 tl herkese bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

sami
Ziyaretçi
sami

haberşah tek olur

sami
Ziyaretçi
sami

8 ci koşu haberşah tek olur

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan

Öncelikle herkeze bol şanslar diliyorum istanbul 2. altılısı için sizlere tahminlerimi paylacağım .Altılı ganyanın birinci ayağıyla başlıyalım.
1.Ayak :3 yaşlı ingilizlerin handikap 17 mucadelesi bırbırıne denk guctekı safkanların bır araya geldıgı mucadele sıralamam öncelikle 6 numara CESUR orjin olarak cok klas bır kan hattına sahıp olan bu safkanın bugun cok ıyı kosmasını beklıyorum mutlaka kuponlarda yer vermenızı tavsıye edıyorum. sırasıyla 7 numaralı HILL HEAD, 2 numara EXCHANGER, 3 numara HECTOR, 4 numara PAN REKA bu kosu için yeterli olacağını düşünüyorum..

2.Ayak : Bugün maiden koşularda süpriz cıkabılır diye tahmin ediyorum bu koşudaki sıralamam 1 numaralı ALEMİN KRALI , 3 numaralı BABA AHMET, 7 numaralı KAMÇI öncelikle yazmamız gereken taylar olup bu koşuda süprizi gerçekleştirmesini beklediğim ve şans vereceğim iki isim olacak özellikle 2 numaralı ALİNAZİK bugun çok farklı kosacak usta jokeyiyle kendini gizlemiş ve muhtemel olarak da geri planda kalsada bugun yapmış oldugu galoplarlada ne kadar hazır oldugunu gorebılıyoruz gunun bomba ısmı olabılecek bır tay diger isim ise erkek rakıplerıne karsı kosucak olan 13 numaralı ATICI KIZ bu tay kum piste cok farklı kosabılıyor bugun de kum performansını yansıtabılırse günün ses getiren isimlerinden olabilir..

3.Ayak : 3 yaşlı ingilizlerin handikap 16 dişi safkanların mücadelesinde süprize açık bir koşu ilk şansı 11 numaralı AYSEDEF e veriyorum boş kilosu ve güzel işleriyle bugun bu koşuda öne cıkardıgım isimler arasında sırasıyla peşine kum piste etkilı kosabilen 8 numaralı SHANDA ,7 numaralı AVSAR GIRL, 4 numaralı EL SUENA, 2 numaralı BÖRTE , 3 numaralı HERRİNG ve 1 numaralı MOTHER OF DRAGONS.

4.Ayak :açık grup 2 3 yaşlı arap atlarının mücadelesinde sizlere 3 isim önereceğim kalite safkan ve usta pilotuyla koşacak olan 8 numaralı SAADIN GÜCÜ , 1 numaralı ALPTUĞHAN ve bugun muhtemellerde pek şans verilmeyen fakat ilk kez sentetik piste kosacak olan orjin olarak kalite bir safkan 3 numaralı ERTAŞ tan iyi bir koşu ve süpriz bekliyorum..

5.Ayak : Maidenlarda süpriz beklediğimi 2 ayakda da söylemiştim bu koşudada öncelikli şans verdiğim isim 4 numaralı GÜLENYÜZ daha sonra 1 numaralı AĞRI DAĞI FIRTINASI bu koşu için yeterli olarak görünse bile iki süpriz isim önermek istiyorum sizlere koşu tecrübesi fazla olan ve bugun klas jokeyiyle kosacak olan 2 numaralı ALTIN KRAL bugun dikkat edilmesi gereken bir tay diğer süprizim ise kum piste kosmus oldugu kosularda cok basarılı sonuclar almıs olan ve bugun neredeyse hic sans verılmeyen 13 numaralı KAYLA erkek rakıplerını gerıde bırakıp gunun en buyuk supriz adaylarından olabilecek bir isim ..

6. Ayak : Günün son ayağında sizlere banko olarak önereceğim bugunun tek ismi 15 numaralı UÇANKRAL adeta sınıf atlayan bu safkan bugunde cok kolay bır sekılde bırıncılık elde etmesını beklıyorum.. günün en sağlam bankosu olarak sizlere öneriyorum. herkeze bolşanslar diler bol kazanclı ve iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle..

Öner soybilge
Ziyaretçi
Öner soybilge

3/425
14.12.13.2.5,7,6.1.3 bu maiden one çıkan yok
8,3,7,8,10,1
8/25
1,4,13
15