istanbul altili tahminleri bombaci

14 EYLUL 2016 ÇARSAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.KOŞU: Ayrıntıya girersem bir ton laf edip kafa bulandiracagim. En iyisi burada az ve öz konuşmak (1) PROXIMO ve (4) BOZBURUN şans verdiğim isimlerdir.

2.KOŞU: Formunda gelişmeler olduğunu düşündüğüm  (2) BLACK KİNG ve (4) BEHRAMKALE ilk iki safkanımdır. (1) BE MY SHADOW ve (3) JUNIOR PIANIST sonraki ihtimallerim.

3.KOŞU: Birinci altılı için tek tercihimi kullanacağım ayak burası olacak. Bence grubunu da buldu mesafesini de. En son birinciliği aldığı pilotunu da buldu. Bu pilotla en yakın rakip gördüğüm (2) CANDOSTUM’u da geçmişti. Beyaz bayrak ayna yarışı bekliyorum. (1) numaralı ERAYHAN BANKOMDUR. 

4.KOŞU: Programa ilk baktığım da son yarışında banko olarak önerdiğim ancak kıl payı kaçıran (4) PAN REKA tek olur dedim. Sonradan bir önceki yarışta ERAYHAN ağır basınca şablonumda buraya at yazmaya karar verdim. Ancak sizinde anlayacağınız gibi kaşıntı beni durdurmaz ve kesin (4) PAN REKA tekli bir kupon yaparım. Sıralamam şablonda olacaktır. Hemen belirteyim muhtamelen hepsi diyeceğim.  

5.KOŞU: Açıkçası yarışın iki safkan arasında geçmesini bekliyorum. (1) ALEMİN KRALI ve (3) BABA AHMET. İki tane de takviyem olacak ancak dileğen bu iki safkanla da riske edebilir. Takviyelerim (7) KAMÇI ve (6) HIZLI VE ÖFKELİ. 

6.KOŞU: Açıkça ifade etmem gerekir ise burada bir supriz olacaksa (4) EL SUENA dan gelir. Bomba iki safkanım ise (7) AVŞAR GİRL ve (8) SHANDA bu safkanlara dikkat çektikten sonra favoriler şablonumda olacaktır.  

7.KOŞU: Nedendir bilmiyorum daha öncede ifade ettim yeni nesil akıllı telefonlar gibi yeni nesil 3 yaş Arap’lara da kıl oluyorum. Ama nedeni yok:) Üst grup 3 yaş Araplar arasında daha önce de bir çok defa ifade ettiğim ve ayrı bir yere koyduğum safkan DENİZİM. Bu safkanın olmadığı yerde de ben (8) SAADIN GÜCÜ’nü tek atarım. Rakip olarak gördüğüm (1) ALPTUGHAN ve (5) KADHAN önünde risklide olsa (8) numaralı SAADIN GÜCÜ BANKOMDUR.

8.KOŞU: Son koşusunda oldukça dikkatimi çeken bu defa Özcan Yıldırım İle start alacak olan (4) numaralı GÜLENYÜZ’ü tek yakalamak istiyorum. Rakipleri (1) AĞRI DAĞI FIRTINASI ve (2) ALTIN KRAL önünde risklide olsa (4) numaralı GÜLENYÜZ BANKOMDUR. Biraz fazlaca supriz aramak isteyenlere Mehmet Kaya ile start alacak olan (11) SHESHBESH’i takip etmelerini tavsiye ederim.

9.KOŞU: Her şey lehine (15) numaralı UÇAN KRAL alternatif BANKOMdur. Dileğen bu safkanı tek atıp diğer yerlerde supriz arayabilir. Ancak son dönemde son ayağa kafayı fena taktım. Yine yükleyeceğim sıralamam şablonda olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-4

2.AYAK: 2-4-1-3

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 4-2-3-5-1-6-7

5.AYAK: 1-3 // 7-6

6.AYAK: 4-1-3-2-7-8

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-2-3-5-1-6-7

2.AYAK: 1-3 // 7-6

3.AYAK: 4-1-3-2-7-8

4.AYAK: 8 TEK

5.AYAK: 4 TEK

6.AYAK: 15-3-1-9-4-11-7-5-6-12

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Bombacı usta bolsans gene güzel kurgu yapmışsın ucankral dediğin gibi kendini buldu pekmezci gibi bi ustanın ellerinde bulması normal ama rakipler bu sefer daha kaliteli kiloda çok ii bu rakipleri sonlarda avlar düşüncesiyle Heleki sende tek vermişsin bugün oyunu onun üstüne kurucam bide sheva Bayadır yok nerelerde acaba bilgin varmı valla çekismenizi özledim 😊

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

EVET NERDE BENDE MERAK ETTİM

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

Takipteyim :) çok yakında geri dönücem

Kadir
Ziyaretçi
Kadir

Merhaba

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

iyi bayramlar

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

istanbul 1.koşu 1numaralıproxımo çıktıgı gibi bitirir bankom
2.koşu 4.3.2.1
3.koşu1.2.5
4.koşu2 EXCHANGER bankom
5.koşu 2 alinazik e dikkat 14.1.7
6.koşu3 ve 1 arasında
7.koşu8 saadın gücüne lafım yok amaaaa 5 kadhan ve 1 alptughansız oynamam
8.koşu1 agrı dagı fırtınası bankom
9.koşu 15 uçankral bankom
elazıg programına yediliplasem var ve yüzde 80 güveniyorum at ayrışında yüzde yüz olmaz ama ben bugün bu yedilime güveniyorum ve ısrarla tavsiye ediyorum
ELAZIG 7Lİ PLASEM
1.koşu 1.2
2.koşu8..5….1
3.koşu11.5.1.2
4.koşu3 abelard ….. 4 antıoxıdant
5.koşu3 taşçıpehlivan
6.koşu6nasipli
7.koşu4.5.6.1

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

yedili 8 misli vardı ama taşçı pehlivan yaktı 4 yarışta ilk ikiye giren isimler var

silivrili
Üye
silivrili

Bombacı öncelikle tebrikler.
Bugün içinde aynı olması Dilek’lerimle bol şanslar:)

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Sheva özellikle senden bi at bekliyoruz senden at gelmeyince ganyan bayinde havamizda olmuyor sen banko dicen bombaci usta baska bi atta banko diyip çıkacak sonra bizde senden ve bombaci ustadan aldigimiz tekle ganyanda arkadaslarla iddalasicaz :-)( tabelada 9numara senyenersin icin bir bilginiz varmi bombaci usta ve sheva )

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

4 kazanır heralde ama 1 ile 11 eklersen kapalı olur ayak

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Teşekkürler sheva

helpman
Ziyaretçi
helpman

r.aslanın ısrarla kendinin çalıştırdıgı ve saadın gücü gibi kaliteli bir safkandan daha iyi bir galop yaptıgını gözlemledigim Haberşah bence bugünün bankosudur. agf de ilk 4ün içinde olmayacagını düşünüyorum.

HDA_01
Ziyaretçi
HDA_01

5. Koşudaki 12 nolu Saygon ilk koşusu boş koşmuş Karataş’la..!bütçesi olan bi çarpı atsın

admin
Yönetici
admin

bol sanslar

elektrik
Üye
elektrik

F. Yüksel’e güveniyoruz.
1.Ayak: 4 pan reka ve 5 goldiniadis
2.Ayak:5 no. canbulan M.çiçek le favorim.Startta oyalanmazsa 11 özyalaz , ara veren 12 saygon ve 7 kamçı , M.Kaya ile 6 nolu Hızlı ve Öfkeli, her ne kadar kısa mesafli koşularda dış kulvarları yazmaya pek yanaşmasamda bu vasat grupta 1,2,3 diyorum
3.Ayak:4 numara El suena tekimdir.Koşunun favorisiyle kilo kiloya iken baş farkıyla geçilen ve mesaafenin uzamasıyla kilo avantajını daha da lehine çevirecek olan El suena kazanacaktır
4.ayak:8 saadın gücü elbette favori misli kuponlarda tek olur.5 kadhan 1 alptuğhan handikap puanı yüksek diğer isimler. 3 ertaş bomba
5.Ayak: 1,2,4,5,6,8,9,10,11
6.Ayak: Rekor fiyatla satın alınıp hala fiyatını gösteremeyen , son iki koşusunda artık ben açık yarış atıyım diyen 15 nolu Uçan Kral günün kalesidir.. 34,56 tl
Herkese bol şans