14 ARALIK 2019 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Safkanın uzun arası olsa da kalite anlamında bir çok işimden üstün olduğuna inanıyorum. Genel olarak safkanlar birbirinden güzel duruyor ancak bu ismin koşmuş olduğu yarışlar içinde vermiş olduğu ışık bir başka gibi. Bu ışık parlamadan az atla değerlendirmeye çalışmakta fayda var. Dolayısı ile (1) numaralı CHAMPAGNE ilk safkanım. Koşmuş olduğu son yarışında tabelada yer bulamasa da o yarış bir başka yarıştı. 400/600/800 geçişleri 24/36/48 içinde olan mücadele de yarışın çok yüksek tempoda geçildiğini sezen Halis’in safkanı yüksek tempoya sokmak istemediğini düşünüyorum. Mesafe uzadıkça daha başarılı olacağını inandığım safkanın bu yarışa daha ciddi çıkacağına inanıyorum. Üstelik 2 yaşında ki bu safkanların son koşuda ki gibi absürt bir tempoya çıkmayacağını düşünüyorum. Dolayısı ile az atla riske edeceğim mücadelede (3) numaralı ELİKA rakip gördüğüm isimdir.

2.ayak: Aslında tahminlerimin tutarlılık göstermesi adına uzayan mesafe ile birlikte (10) numaralı FLAMBOYANT ı tek olarak riske etmem gerekiyor. Hatırlayacağınız gibi son yarışında safkanın çok daha profesyonel ellerde olsa çok daha iyi konumda olacağını ve yetenekli olduğuna inandığımı söylemiştim. Bu düşüncelerimden vazgeçmesem de programı görünce sonra ki ayaklarda tek atmayı kafaya koyduğum için bu mücadele de yanına rakip yazacağım safkanlar şablonumda olacak.

3.ayak: Mesafenin kısalması ile birlikte ağır favori çakacak olan (4) PROKOPİ nin devrilme olasılığını bu yarışta değerlendirmek istiyorum. Rakipleri şablonumda olacak.

4.ayak: (8) BUDAKHAN için kolay mücadele olacak gibi görünse de ben halen kafaya koyduğum teke gelemedim :) o yüzden gelemedikçe devirmek zorunda kalıyorum. Ancak haklı favoridir ve tek olarak yazılabilir. Dediğim gibi ben yanına takip yazacağım şablonumda olacak.

5.ayak: Koştuğu son yarışında pırıl pırıldı. O yarışta Çok güçlü mücadele sergileyen bu safkanı tek olarak riske edeceğim (11) numaralı VİA VENETO BANKOMDUR.

6.ayak: Süepriz arayacağım mücadelede tercihim hepsi olacak. Bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-3

2.ayak: 10-7-13-8-9

3.ayak: 4-2-1

4.ayak: 8-4-2-9-7

5.ayak: 11 tek

6.ayak: hepsi

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bol şanslar Bombacı. Duble altılı duble kazanç olsun :)

10.13
4
6
9
2
:))istanbul 5li kaç misli olursa

İstanbul
8 tek
8 tek
2 tek
2 tek
Hepsi
Hepsi
Bol şanslar

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x