14 ARALIK 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Birbirine yakın safkanların mücadelesin de ben geride kalacak be sürpriz çıkacağına inandığım bir safkanla başlayacağım. Ben safkanın iyi olduğuna inanıyorum. Rakipleri daha hazır ve sert görünse de kısrak babası maalesef benim hastası olduğum safkanların da babası. Ben uyarımı yapmak istiyorum adım kadar eminim bu safkan olur (10) numaralı SULTANIM ilk safkanım.

2.ayak: Bana göre son yarışında geçildiği iki safkanda gerek ASTEROİD olsun, gerekse ASRASYAD olsun her ikisi de burada ki birçok safkandan iyi. Çok tempolu geçen o mücadelede önde ki rakipleri ile çok erken mücadeleye giren safkan temposunun çok üzerine çıktı ve sonlarda çok yıprandı. Bu mücadelede kendisinden iyi görünen safkanlar olsada mücadelenin o yarışta ki kadar sert geçeceğini düşünmüyorum. Üstelik rakibi pozisyonunda olacak rakipleri de dolu kantarma seviyor gibi. Türkiye’nin teklerinin sonraki ayaklarda olacağını tahmin ettiğim programda ben ters bir hamle yapıp tek şansımı burada deneyeceğim. Çok riskli de olsa sonlarda birinciliğe ulaşmasını beklediğim (5) numaralı ALTINONUR BANKOMDUR.

3.ayak: Hiç riske atılacak bir yarış değil. Ve çok merak ettiğim bir mücadele o da şuradan geliyor. Safkanların tamamı yarışın yükünü çekmek istemeyen safkanlardan oluşuyor. Böyle bir mücadelede riske giripte bir solukta bitirmek isteyen birisi çıkıp gemileri yakar mı bunu merak ediyorum. Yarışın yavaş tempoda geçeceğini düşünüyorum böyle bir senaryoda ön grupta olacak ilk isim (2) KIZILTUĞ olur diye tahmin ediyorum. Bu safkanın arkasından da son düzlüğe 2-3 döneceğini tahmin ettiğim isim ise (3) MAVİ ATEŞ. Her ikisi de biliyor ki erken girecekleri mücadele her ikisinede yaramayacak. Eğer gaza gelmez son 300 e Lut girebilirler ise yarışı riske etmeden birbirini sürükleyerek finişe kadar yürüyebilirler. Yarışı erken koparmak isterler ise işte o zaman geriden alayı gelir. Favori gelir gelmez şu olur bu olur bilmem ama eğer yüksek mebla oyun oynanacak ise bence hepsi denmeli. Ben son kararımı şablonu oluştururken vereceğim. Şimdi bir sonraki yarışa bakalım.

4.ayak: Açık konuşmam gerekir ise son yarışlarını çim koşmuş olsa da böylesi bir mücadelede şablonu riske etmek istemeyen oyuncuların (1) ARTS MAN i tek atması gerektiğini düşünüyorum. Bunun bir sebebi de ağır kilosu. Eğer Türkiye kilosuna ve son çim yarışlarına aldanır da bu safkanı agf de yakın ara sıralarsa kesinlikle tek olarak riske edilebilir buluyorum. Çünkü bunlara ölüsü yeter. Verdiği 40 günlük ara ile de ben açıklarını kapattığını ve kum sezonuna hazırlık yaptığına inanıyorum. Bu safkanın önde koyacağına inandığım tempoya bu mesafede kafa tutacak olan ismin (2) numaralı MALONES olduğuna inanıyorum. Bu iki safkanla erken kafa tutmak isteyen safkan bence karşılarda tükenir. Eğer tahminim doğru çıkmaz ise burası karışır. Ben her ne kadar ağır kilo olsa da bu iki safkanın yanına tek bir safkan konduramam. Eğer buna çabalarsam bende bu ayak hepsiye gider. Dolayısı ile bu iki safkanla riske edeceğim.

5.ayak: Her ne kadar bu güne kadar çim koşmuş olsa da ben kuma daha uyum sağlayacağını düşünüyorum. Dolayısı ile (9) ÖZEL ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: Yine dayanamadım ufak ufak ilk beş ayakta olayı bitirmeye çalıştım. Dolayısı ile hepsi :)

NOT: İlk ayak (6) numaralı MY AEROBIC LADY şablona ilave oldu (14:00) 

ALTILI GANYAN ŞANLONUM

1.ayak: 10-7-11-3-6

2.ayak: 5 tek

3.ayak: 2-3-6-1-5

4.ayak: 1-2

5.ayak: 9-3

6.ayak: hepsi

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nalkapon1

Iyi geceler.. böl şans kafanı karıştırmak gibi olmasın. 2. Ayak 2 golden king bu gruba hakim olabilir.

dodin67

Eline sağlık

legrunt

Beklediğim Adammm geldi :)
Sevgili bombacı! Hafta sonları oyun yapmıyorum. Bu sitede olma sebebim sin. Tarzını kendime yakın buluyorum :) Dolayısıyla bir kupon yapacağım ve bu senin teklerine istinaden olacak. Bol şanslar dilerim. Selamlar sevgiler

erol5225

Adana altılım. 2.7.11.3.10..İKİNCİ AYAK. 1.2.5.6. Üçüncü ayak. 2. TEK. Dördüncü ayak. Hepsi. Beşinci ayak. 2.3.8. Son ayakta 8.10. 2. BOL ŞANSLAR. BAŞTA BOMBACI OLMAK ÜZERE SİTENİN TÜM YORUMCULARINA. emeğine sağlık kardeşim haftada bir iki de olsa çok faydalanıyoruz iyi bir hafta sonu dilerim

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x