Ana Sayfa / Tahminler / 14 AĞUSTOS 2018 SALI ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

14 AĞUSTOS 2018 SALI ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: İlk koştuğu günden beri takibimde olan, muhtemelen yarın Agf'de önde çıkacak olsada, rakiplerinide gözönüne aldığımızda cazip olacağını düşündüğüm, kazanmayı beceremeyen rakibi Young Boy önünde 3-TİPİTİP Bankomdur.

2.KOŞU: Kazanabileceği grupta 2-İNFİCAR şeytanın bacağını kırabilir. Pedigri olarak bu pistte iyi koşması gereken 5-TAMERŞAH rakibidir. Kum pistte iyi koşular sergileyen eküri destekli 3-MAHZUNKRAL sonraki ihtimaldir.

3.KOŞU: Harunhan ve Last Shadow gibi iki süratli ismin olduğu koşunun sprinterlere yarayacağını düşünüyorum. İstanbulda sert gruptaki koşuları tatminkar olan ve daha yatkın olduğu piste geri dönen 5-TANCAN BEY ve bu mesafelerde ve gruplarda herzaman söz sahibi olabilecek potansiyeli fazlasıyla olan 2-CİVANIM arasındaki mücadeleden kazanan çıkabilir.

4.KOŞU: Zorlu koşuda 5 isme şans verebiliyorum. Sıralamam şablonumdadır

5.KOŞU: Koştuğu ilk startındada kuponumda tek bıraktığım, ancak beklediğim yarışı tam anlamıyla yapamasada beni tatmin eden bir görüntü ortaya koyan 1-APOKALIPTO ve aynı koşunun ikincisi 4-NALI İSYANI arasında geçmesini beklediğim bir koşu.

6.KOŞU: G2 Anadolu Tarım İşletmesi Koşusunda klas arap safkanları birarada. Önde eküri safkanlardan Boylam tarafından çok rahatsız edilecek olsada, 800'lere kadar idareli şekilde gelmesi durumunda, eksik olduğu piste rağmen koşuyu çalabilecek potansiyeldeki yaşlı kurt 2-ENDEREFE günün bombasını patlarak sprinterlere şans vermeden koşuyu çalmasını bekliyorum.. Çok formda bir dönemden geçen ve her kuponun mutlaka yazması gerektigini düşündüğüm, uyumlu jokeyi idaresinde 1-ALTINCI HİS, uzayan her metrenin lehine işleyecek olduğunu herkesin bildiği 3-SEMEND, sihirbazın "yaramazlık yapmadığı sürece geçemeyeceği at yok" dediği, çok güvendiği ve devamlı jokeyi olduğu 5-SELKUT arasındaki zorlu mücadeleden yarışın sprinterlere kalması durumunda kazanan çıkabilir.

1.ALTILIM

3 TİPİTİP
2-5-3
5-2
3-2-4-5-1
1-4
2-1-3-5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar özgün

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..