Ana Sayfa / Tahminler / 14 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

14 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 4 - BLUE LION 2.koşusunu çıktığı gibi kazanırken çok iyi gözüküyordu. Burada da kazanmasını bekliyorum.

2. KOŞU: Gördüğü 2 koşu sonrası burada çok şanslı gözüken 6 - ZENGİN KIZ favorim. Müzmin sürpriz atlardan 3 - PAMUK NİNE yine bir güzellik yapabilir.

3. KOŞU: 4 - ERTAŞ favorimdir. HEPSİ uygun seçim.

4. KOŞU: Son koşusunda kendisini aşan 10 - İZŞAN favorim. 8 - YILMABAŞAR sentetik pistte 2 yıldır kazanamasa da favoriye rakiptir.

5.KOŞU: 1 - AĞRI DAĞI FIRTINASI koşunun favorisi. 8 - HELYUM ve 10 - MÜDERRİS ilk rakipleri. Çok at yazmak isteyenler için galoplarının hakkını veremeyen 7 - HABERŞAH, son güzel tabelası ile 6 - ERTEMİZ, sürekli tabelada gezinip bir türlü kazanamayan 2 - ALTIN KRAL, ilk defa kum piste çıkacak olan 12 - ESEN KIZIM (DAĞHANBEY-VONALI) , ithal anne orijinli 9 - KAFKASLIEFSANESİ (KAFKASLI-ANTHALYA(FR) sırasıyla çok atta yazılabilecek isimler.

6.KOŞU: 1 - RUNNER CAT izlemesi zevkli ve müthiş bir at. Zayıf girdiğimiz altılıyı buradan yıkarak bitirelim. 4 - UNCLE MEVLÜT ve gördüğü koşular sonrası 7 - FAIRLY BORDER rakip olarak kuponumda olacak isimler.

Herkese Bol Şanslar

Şablon 1

4
6-3
4
10-8
1-8-10
1-4-7

2.16 TL

Şablon 2

4
6-3
H
10-8
H
1-4-7

56.16 TL

İDMAN PİSTİ & GALOPLAR

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

52 yorum

 1. Savasci

  Bol şans Admin..

 2. Bombaci

  Bol şanslar admin yine profesyonelce ilk iki ayak geçersem az atla geçerim demişsin.

 3. Savasci

  Admin:PamukNine ve son ayak Runner Cat Teklerim.))
  5li seriye devam.)))

 4. COMMANDANTE

  Bol şanslar adminim. Ben hiç beğenmedim bu İstanbul programını :)

  • Kolay gözüktüğü için mi beğenmedin acaba?

  • COMMANDANTE

   Öyle söleyip ukalalık yapmak istemem de benim tuttuğum atlar gelse para vermeyecek onun için hiç bulaşmadan direk İzmir’e buraya yazdığım kuponu oynayacağım geniş geniş :))

  • Olur mu öyle, fikrini almak için sordum :) Kanaatim az at var ama çatır çutur patlayabilir bence. Akşama görüşürüz İzmir’de.

  • COMMANDANTE

   İşte bende tam ondan çekiniyorum :) not aldığım atların hepsi favori ve plase :) e gelseler parayı kurtaramicaz gelmeseler yaklaşamayacağız bile en iyisi uzak durmak :)

  • sheva

   favori plase iyidir hoştur ama 3.atlar candır :)
   copperfield
   izşan
   fairly border

  • Copper harici hepsi var zati :)

  • sheva

   Blue lion çok güzel kazandı copperfield kötü koştu sonuncu oldu son yarışlarına bakıp yanılıyo herkes demek isterdim ama son yarışlarınada bakabilirsiniz müthiş kazandı denilen atın yaptığını copp. Kötü koşarak yaptı bide iyi koşarsa aman tanrım :))

  • AK DIMOND yarışındaki 1.11.85 lik derece için bunları diyorsun sanırım. O yarışın son 800’ü 0.46 olduğu için 1.11 çıkmış. Son 800 metreyi 0,48 ile dönüp rahat kazanan bir 1.13 dereceyi tercih ederim.

  • sheva

   Uzun anlatmaya gerek yok ozaman adminim bugunun ilk savaşı aramızda :))

  • Rakibi de 5 – EXOTIC PRINCESS :))

  • sheva

   Patron çıldırmış olmalı :))

  • Mükemmel bir orijini var, cebine koy bekle.

 5. Bombaci

  Abi ben hiç bir şey anlamadım. Kim kimi tutuyor allah aşkına:))))

  • Copperfield tutuyor benim ki Blue Lion :)

  • Bombaci

   Amannnn dert etiginiz şeye bakın 1-4 yazalım kurtulalım:))))) Ben sadece BLUE LİON da özellik gördüm. Zaten Karataş ta görmüş olacak ki tekrar biniyor. Ayrıca 25 gün geri çekilmesi kesinlikle Karataş ın uyarıları dahilinde müdahale edildiğini gösterir. Ben daha hazır gireceğini düşünüyorum. Yarış başladıktan sonra defalarca tokezleyerek 10 boy geriden gelip tekrar tekrar artiran ve o siprinti atan safkan sıradan değildir. Keza (1) numarali safkan da aynı şekilde sonraki yarışında ki gibi aynı hatayı yapmayacak daha sakin bekleyecektir. İyi olan kazansın deyip beklemek kalıyor.

  • Ban Ki Mun gibi adamsın, hemen uzlaştır :))

  • Bombaci

   Ahhahahaha o nasıl bir benzetme bayildimmmmm. Süper nick olurdu. BOMBACI da neymiş vallahi ben artık Ban Ki Mun um. :)))

  • sheva

   Dalga geçerlerler ban ki moon verdiğin atlar hep boom diye etme :))

 6. Bombaci

  Sheva herkesin canı sağolsun varolsun. Bu işi sende denedin değil mi? Biz demirden korksak trene binmezdik.!!

 7. sheva

  Kalite herzaman kalitedir 1.05 le övünmek olmaz ama neyse :))

  • Kalite derken kendinden mi bahsediyorsun? Atların hepsi kalite ,bir koşuda yedin hepsini :)

  • sheva

   Yok yaw attan bahsediyorum :) kazanan galatasaray diğerleri beşiktaş bursa trabzon gibi arada kazanırlar ama çoğu kez copperfield kazanır diğerlerise kalite ama kumaş farklı :)

  • Yahu yapma, kritik verebilecek bir insansın. 2 yaşlı taylar bunlar daha, 4. koşusunda kazanmış. Kumaşı farklı Waneta’dır. Ha ben tek verdim atı bu yüzden şeklimi koyarım diyorsan o ayrı :))

 8. ZENGİN KIZ %64 agf ile çıkmış. y1 koşu. Çok fazla mislici var galiba.

 9. Slmlar herkese. Admin kardeşimin güzel yorumları için teşekkürler. ‘Cimbom mu kaldı yaa’ yorumundan sonra shevanın keyfi yerine gelmiştir. 😊😊😊 shevaya Tebrikler.
  Bugünkü programda kafama takılan at son ayakta HANÇERHAN. Yarış hayatına geç başlamış, ancak koştuğu son iki yarışına bayıldım. Son yarışında BAYDARŞAH ın ardından 4. olmuş ki şu anda koştuğu atların hiçbiri böyle bir şey yapamaz. Handikap 14 koşuyor. Grup çok zayıf. At bunlardan farklı duruyor. Çıkıp uzak yaparsa şaşırmam. Valla kafam karıştı. Maiden atı tek attıracaklar bana. Siz ne dersiniz? Herkese bol Şans.

  • Sheva kaçırmıştı onu, yoksa yazmadan duramaz :)

  • sheva

   Heryerden vurmayım dedim :))) ben görmemiştim ama paralı sitelerdeki bi arkadas ön plana cıkarmış gelirmi diye sordular baktım vallahi gelir dedim ilk atım oldu benimde ama 4 at geçtim :(

 10. sheva

  Tazecik yeni çıktılar :)

 11. Bu ne böyle arkadaş 8-9-10 en azından koşar gibi yapsaydınız

 12. Sheva bu sentetik pist neden karardı duydun mu hiç bişiler?

  • sheva

   Abi istanbulda değilim ardaya sor ama bakım yapılmadı ıslatmışlardır ondan öyle gözüküyodur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir