13 TEMMUZ 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programından iyi bir ikramiye çıkmasını bekliyorum. Bütün takipçilerimize bol şanslar diliyorum.

1.AYAK : Mesafenin kısa olması koşuyu oldukça zorlu bir hale soktuğunu düşünüyorum. Bu tip mesafelerde en etkili koşan isimlerden olduğunu düşündüğüm ve Özcan yıldırımın bugün Bursa programını tercih etmesi sebebiyle koşu içerisinde favori çıkmasını beklediğim hazırlık galoplarında rakiplerinin önünde gözüken 3 JETTAY ilk şans verdiğim isim olup, İzmir’den gelerek  Bursa’da ki koşusunu kazanan devam ettirdiği güzel formuyla 1 BEKİRİM, Uzun ara sonra koştuğu koşuyla nefes açan mesafenin biraz kısa gelecek olmasına rağmen yazılmadan geçilmeyecek 4 CHURCHILL FİRE, Zaman zaman çok etkili bir çıkış içerisine girebilen bu tip mesafelerde söz sahibi olabilecek hazırlık içerisinde olan 2 QAVİY ayrımsız kuponumda yer verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Bugün iki maiden mücadelenin de oldukça zorlu geçmesini bekliyorum. Özellikle günün ganyanı ile buluşan 2. ayaktaki bu zorlu koşuda ilk şansı, Kum pist yarışlarından sonra bir süre geri çekilen ve sahaya çim yarışlarıyla dönerek iki koşu gören bugün ki muntazam idman görüntüsüyle koşuyu kazanmaya çok yakın gördüğüm 16 WİNGED WOMAN’ı biraz daha risk alabilsem günün bankosu dahi kullanabilecek bir isim olarak görüyorum. Son yarışlarında ki çıtayı yükselten ivmesiyle özellikle son koşusunda ki sert rakipleri yanında yarışı güzel bir yerde bitiren muhtemelen koşunun favori konumunda çıkmasını beklediğim 13 PERA, ve Adana’dan Bursa’ya hedef olarak getirildiğini düşündüğüm bu tip mesafelerde es geçilmemesi gereken 9 IVANKA koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : BERKOŞ koşusunda kuponumda risk alarak banko tek geçmeye karar verdiğim isimle devam ediyorum. Tam mesafesinde start alacak  olan ağır kilosuna rağmen Ankara pistinde ki mükemmel idman görüntüsüyle Bursa da ilk zaferine ulaşmasını beklediğim 1 BİLDENHAN’ı günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum. Alternatif tek kullanıp koşu içerisinde tek rakibinin ilerleyen yaşına rağmen muntazam idman görüntüsü ve formda jokeyiyle 2 GÜMBÜRGÜMBÜR değerlendirebilir.

4.AYAK : Koşunun çok kolay olduğunu düşünmüyorum. Özellikle yarışın favori konumunda çıkacak olan seri ismi bugün ön tarafta sıkıştıracak seri ayağa sahip isimlerin olmasın yarışı zora soktuğunu düşünüyorum. Son yarışına göre mesafe biraz daha kısalan ismin bugün ön plandaki isim olup ilk şansı 6 CHERI CHERİ LADY ‘e  veriyorum. Eküri isimlerden hazırlıklarında çok iyi işler ortaya koyan sevdiği pist ve mesafede 4 THE LAST LEGEND, ve Ankara pistinde ki idman görüntüsünde çok hazır olduğunu düşündüğüm bu grupta es geçilmemesi gereken 2 DEDEMŞAH sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Bölünen Maidende ilk şansı uzayan her mesafede çok daha başarılı koşmasını beklediğim bu rakipleri arasında sıyrılabilecek forma sahip olup yarış içerisinde etkili bir sonuca imza atmasını beklediğim 9 KELTEN FİRE ilk şanslı isim olup, son yarışında ki dördüncülüğünde kıpırdamalar içerisinde olan 14 PRİNCESS BALOV, Uzun ara sonra koştuğu yarışında üçüncü olarak ayrılan etkili hazırlıklarla bu koşuya katılacak olan 4 BİTLİS İNCİSİ, çok yakın ara üçüncülüğünde etkili gözüküp bugün uzun mesafeli koşuda çok daha etkili bir performans beklediğim 2 ADİOS ve İzmirden çok formda gelen Bursada maidene veda edebilecek hazırlık içerisinde olan 6 FLEX BABY, koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Bu tip mesafelerde etkili yarışları olan koşuda ön planda tuttuğum isim formunu koruyan 7 HEVESKAR olup, üst üste ikinciliklerinde etkili olan 9 MY CEM, Tolga yıldızın bir kere daha şans arayacağı hazırlıklarında iyi işler ortaya koyan 8 KADİRKAAN, son metrelerde yarış bitti derken en dış kulvardan gelip koşuyu kazanabilecek hazırlıklara sahip 6 BABA İLHAMİ, son iki startında oldukça güzel koşular sergileyen uygun sıklet avantajıyla 13 KARAZEYTİN, bu rakipleri yanında ters bir koşu yapabilecek 10 CUKKA,  koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3,1,4,2

2.AYAK : 16,13,9

3.AYAK : 1 BİLDENHAN

4.AYAK : 6,4,2

5.AYAK : 9,14,4,2,6

6.AYAK : 7,9,8,6,13,10

TUTAR : 75,60 TL 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz56

Bol Šanslar Yavuzhan Kardeş
Bursa
1,ayak 4
2,ayak HEPSI
3,ayak 2
4,ayak 6
5,ayak HEPSI
6,ayak HEPSI

admin

Bol şanslar Yavuz

DELİMAVİ

Herkese Güzel Bir Cuma günü ve bol şanslar dilerim

Güzel ve bir o kadar da enteresan koşular bizi bekliyor. Bir çok at Bursa dışından gelmiş….Cazip bir ikramiye verebilir…..Tabiri caiz ise duyan gelmiş Bursa ya :)
Uzun zaman oldu,böyle program görmedim… ANKARA. ADANA,İZMİR ,İSTANBUL.. Koşan atlar bugün Bursa da…. Haadii Hayırlısı

1.Ayak…… 3 numaralı Jet tay ve 4 numaralı Curhcell Fire
Öncelikli olsa da…Sıralamam su sekilde

3,4,1,2,5,6,7,8,9

2.Ayak……. 2,13,9… Ayrımsız yazıyorum….

3.Ayak…….Bence Altılı ya para yaptıracak ayak

Hepsi diyorum…..

4.Ayak…… 2 atla sağlama alıyorum….4 numarali Orandinaro ve 6 numaralı Cheri Cheri Layd ..bu yarış ya potada yada at başı biter!!!

5.Ayak……4 numaralı Bitlis İncisi ,ilgilileri işi sağlama almak için Tolga Yildiz a emanet etmişler. Son koşusunda form sıçraması yapan,koşu hayatının da son yarışlarında olan ,Bitlis İncisi son yarışı kadar koşarsa ki.Tolga Yıldız kardeşin gayretiyle fotoyu önde geçer…. Banko

6.Ayak……Yine ve yeniden sürekli takibinde olan,,tam bu yarış… Hadi bu yarış gelecek dediğim.. Bir türlü ridvanin (Şeytanın) bacağını kıramayan…. Amaaa tabela ve son yarışlarında ki 2.lık ileri ile tırnağınin ucunda…..Güzel çim orjini ve lehine mesafede 9 nolu My Cem …Bankom

Bol şanslar… Sevgi ile kalın. Hoş kalın

PINARBASILI

Bol şanslar Yavuz hocam.

BURSA ALTILIM:
1.AYAK: 3-4
2.AYAK: 8-4-9-2-13-5-16
3.AYAK: 2-5
4.AYAK: 6
5.AYAK: 14-6-15-2-9-1-4
6.AYAK: 13-7-9-16-10-5

KUPON BEDELİ: 82,32 TL

Yazar arkadaşlarıma ve bizi takip eden tüm yarışseverlere bol şanslar dilerim.

Hakan bulut

2.4.5.7
2.8.9.13.16
1.2.5
1.2.3.6
1.2.4.6.8.13.14.15
9 tek

Hakan bulut

Son ayakta bir ikili duydum isteyen degerlendirsin
9 / 13 ben oynucam çok cazip

Emir

İstanbul tahminleri paylaşılmayacak mı?

Emir

Yavuzhan abi sen bitanesin ya

PINARBASILI

Tebrikler Yavuz hocam. Bildenhan tercihin için de ayrıca tebrikler, herkes yapamaz bu hareketi.

DELİMAVİ

Tebrikler Yavuz hocam..Daha güzel ikramiye kere inşaallah..

Arkadaşları İstanbul için 3 tane ikili değerlendirmek isteyenler için

7.koşu……..7/3
8.koşu……..3/4

Son koşu…… 11/12
Bu 2.Ayakta ki 11 numaralı Rifkiye de ikiliyi bozmaz diyorum….
Şimdiden Güzel bir hafta sonu diliyorum…. Herşey Gönlünüze göre olsun……
Sevgiyle kalın hoş kalın

admin

Tebrikler

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x