13 TEMMUZ 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Formda safkanların olduğu mücadele oldukça sert ve sıkı geçecek. Bu yarıştan itibaren agf de ki yeri hızla yükseleceği gibi ganyanı da aynı oranda düşeceğine inandığım safkanı tek olarak riske ederek oyunu ya da kendimi kafadan koparmayı düşünüyorum. Vermiş olduğu altı aylık aradan sonra bu yarışı net olarak kendisine hedef yaptığına inandığım ve kalite olarak da üstün olduğunu düşündüğüm safkanı son 200 den sonra bekleyeceğiz. Kısa mesafeli mücadelede oldukça riskli bir hamle olduğunu belirtmek istiyorum. Ancak beklediğim atakları gerçekleştirebilirse son 200 den sonra grubun tamamını teker teker ipe dizip finişi önde geçeceğine inandığım (4) numaralı CHURCHILL FIRE çok risklide olsa BANKOMDUR.

2.ayak: Henüz maiden dan çıkamamış olsa da koşmuş olduğu H-15 yarışta enteresan şekilde piste 1 lira ganyan ile çıkan safkanın üzerinde beklentinin yüksek olduğu aşikar. (2) numaralı ÇİKOK YAĞMURU ilk safkanım. Ne yapacağı biraz muamma olsa da son metrelerde trafik sorunu yaşamadığı taktirde son 100 den sonra çok net ataklarla ve aksiyonla gelme potansiyeli olan (13) numaralı PERA ilk rakip gördüğüm isim. Her yarış sonrası giderek daha da kondisyon alan (4) numaralı DONG FENG bana göre 1-2 yarışa gelecek bence atlamamakta fayda var. Tabelanın kraliçesi durumunda olan (9) numaralı IVENKA halinden memnun bir görüntü çiziyor olsa da mecburen yine şans vereceğiz. Günün süprizini ise (8) numaralı ELVİNA ve (14) numaralı QUEEN SEE den bekliyorum.

3.ayak: Çok süratli geçecek olan mücadele de esasen kendisine rakip görülmeyen (2) numaralı GÜMBÜR GÜMBÜR ün kazanması normal sonuçtur. Şeytanın bacağını kırayım düşüncesinde olanların bu safkanı TEK olarak denemesi şart olan programda önce ki yarışlarında KADHAN gibi bir safkana saldıran ancak sonlarda tükenen  (1) numaralı BİLDENHAN ın bu defa kafayı vereceğine inanmıyorum (5) EMBİR HAN a liderliği verse dahi Kadir’in aynı hataya düşüp kendisini bitireceğine inanmıyorum. Dolayısı ile (1) numaralı BİLDENHAN ilk rakip gördüğüm isimdir. GÜMBÜR GÜMBÜRÜN koştuğu mücadeleler de yanında ki safkanlara şans verme gerekçeleri oldukça güç. Bu genel anlamda %90 ikramiyeye gitme çabası olsa da ara ara kanama problemi ile karşımıza çıkan safkanın yanına süprizde (7) BURAKŞAH ve (6) ASARCIKLI ya şans tanıyacağım.

4.ayak: (6) numaralı CHERI CHERI LADY nin haklı olarak uzak ara favori çıkacağına inandığım yarışta bu safkan için önce ki yarışlarında söylediğim sözlerimi ve düşüncelerimi okurlar biliyorlar. Bilmeyenler kötü bir tanışmaya maruz kalmaması için bu safkanı atlamasın. TEK olarak riske edilebileceğine inandığım safkanın yanına son uzun mesafeli yarışında 1200 direğinden sonra artırdığı temposu ile ve son düzlükte ki atakları ile oldukça sağlıklı görüntü çizen ve kusa mesafeli bu mücadelede sert tempoya girebileceğine inandığım (3) numaralı ORADINARIO rakip gördüğüm isimdir.

5.ayak: Safkan oldukça geri planda kalacak ancak ben safkanın yavaş yavaş fit duruma geldiğine inanıyorum. Bu yarışta kötü koşsa dahi bir süre takip etmenizde fayda gördüğüm (9) numaralı KELTEN FIRE ilk safkanım olup rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

6.ayak: Son yarışında uzak yemiş olsa da yakın zamanda fotoyu önde geçeceğine inandığım (16) numaralı ZEMZEM KIZI ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4 tek

2.ayak: 2-13-4-9-8-14

3.ayak: 2 /// 1-7-6

4.ayak: 6 /// 3

5.ayak: 9-14-11-7-13-1

6.ayak: 16-7-5-2-4-3-1

tamamı: 141.12,-TL /// 17.64,- TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

Deniz56

Yapacağim kupon bazilariniza saçma gelebilir fakat ben bu kuponu yatiracam beni takip eden arkadašlar kuponunuzu ufaltmak ićin eleme yarsiniz hepinize bol šanslar arkadaşlar
Bursa
1,ayak 4 BANKO
2,ayak HEPSI
3,ayak 2 BANKO
4,Ayak 6 BANKO
5,ayak HEPSI
6,ayak HEPSI

Deniz56

ISTANBUL
1,koşu 3 GÕRÜKLE BANKO
2,koşu 2 BANKO
3,koşu 2,5
4,koşu HEPSI
5,koşu 2,1,4,3
6,koşu 5,4,6,11,3,8
7,košu 1 INPULSIVE BANKO
8,koşu 1,2,3
9,košu 6 KATMA DEĞER BANKO
10,košu Bu Ayakta Surpriz Bekliyecem HEPSI

Burak

Herkese bol şans ilkbayak için bişiler söliyim jettay kaçk ama özellikle zaragoza isimli tay çok seri bi tay maidendan çıkmamış atı sert gruplara sokuyolar 1 senede doping cezası vardı sanırım bu koşuda bu atlarla baş edeceğini sanmıyorum ama yarışon çok ciddi hızlı gideceğini düşünüyorum sprinti güçlü atlar çok şanslı

Erdal Balcı

Bol sanslar bombacı :)))

PINARBASILI

Bol şanslar.

elektrik

herkese selamlar,
Benim bir sorum var. Son ayakta tatar ramazan da 30000 tl fiyat koyulmuş. Ama satış koşusu değil.Ben anlayamadım da neden acaba ?

DELİMAVİ

İstanbul 1.Altilim

1.Ayak…….3 numaralı Görükle ve ileri de sprinter yapısıyla sıkça adını duyacağınız 6 numaralı Lokum oğu
Arasında biter

2.Ayak……1400 ve 1600 çimde çok iyi derece ileri olan 1 numaralı Borantay bankom

3.Ayak…….1 numaralı Bessey kazanır…. Hıra ile bitmiş ikili

4.Ayak……Hepsi

5 Ayak…… 1,2,3,5,6

6.Ayak……. 7 numara ve son yarışında Yurdalan Dumanla 4. u olsa da çok güzel sprint atan…..bugün için özellikle tavsiye edeceğim….. Son düzlükte erken dışa açılır, trafik sorunu yaşamaz ise 11 nolu Rifkiye göz yaşlarını sel olup akıtır, mendil yetmez!!!!!…Demedi demeyin…….

Bol şans…. Sevgiyle kalın…. Hoş kalın

DELİMAVİ

Elektrik kardeş Tatarramazan la ilgili soruna .Eşofmanli Sefket hoca gibi cvp vereyim:))

Tatarramazan hapiste ağlıyor, Ayten kızımız varrr,oda ağlıyor,,,, seyisi var ,ahırda oda ağlıyor….

Biz bunları defalarca anlattık….. Bombacı ile anlattık.. Yavuz hoca ile anlattık. Pinarbasili ile anlattık…. Deniz kardesle anlattik…..Olmadı!!!!…. Adminnnn le anlattık……

Nezaket neredeysen gel al beni……

Adrian

ahahahahaha çayı püskürttüm ekrana delimavi ahahahah

elektrik

Delimavi sözde esprili yorumlarını tahminlerinde kullan , başka yorumlarda kullan ama benimle ilgili yorumlarda kullanma. Bundan sonra da bişey yazarsan muhattap bulamazsın. Haberin olsun. Ağız dalaşına girmeye niyetim yok

DELİMAVİ

Adrian cvp bulamadım… Yoksa Elektrik kardeşle kişisel değil…. Gulelim tebessüm olsun istedim….oda kusura bakmasın.

DELİMAVİ

İstanbul 2.Altilim

1.Ayak…….1,2,3,5,6 ayrımsız

2.Ayak…….. 7,11////3,5,6

3.Ayak……. 7 numaralı Pendragon ..1200 cim İstanbul iyi derecesi, kendini çok iyi tanıyan jokeyi ile korkusuzca Banko

4 Ayak…..3 numaralı Baweepir Banko….bitmiş ikilisi 3,4

5.Ayak…..ilk şans kaliteli isim…10 Topanga….

……8 Obrada……3 Brevazur….6 Katma değer ..

6.Ayak….11 numaralı Gün doğarken… 10 numaralı İnanlı kız rakip

Bol şans sevgiyle kalın Hoş kalın

DELİMAVİ

Size 2 ki show devam

Hıra
Orandinaro
Görükle

Bursa son koşu 9/7
Tabela..9/7/1,3,5,6,10/1,3,5,6,10 bol şanslar

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x