Ana Sayfa / Tahminler / 13 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

13 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Oldukça kalabalık bir katılımın yaşanacağı, baksların tıka basa dolup taşacağı keyifli bir program olacağı ümidiyle İstanbul tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Bu arada mesai yoğunluğu nedeniyle hafta içi birlikte olamadığımız günler olsa da geriye dönük yazar ve takipçilerimizin değerli yorumlarına mutlaka göz atıyorum. Oluşan keyifli, seviyeli ve tabii ki isabetli tahminlerin yarattığı güzel ortam nedeniyle katkıları olan herkese teşekkürlerimi de sunuyorum. Keyifli bir hafta sonu olması dileklerimi de ileterek İstanbul tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Maiden yarışla programı açıyoruz, hem de uzun mesafeli. Koşuda öne çıkan isim olsa da temkinli olunması gerektiğini düşünüyorum. Sıralamam bir kaç kez burada koşmuş rakiplerini geride bırakan 3 (DRUMMER) Karataş faktörüyle de birleşince öne çıkıyor. Koşuyu önde kabullenen yapısıyla mesafe de uzayınca kesinlikle yalnız bırakmayıp jokey tercihinde bulunan 5 (KALİNGRAD) seri tabelalarının meyvesini artık alabilir. Mesafeyi tecrübe edip 2.likte kalan isim 7 (KURT EFE), gerçekleştirdiği çalışma ile gelirse ''bu çalışmayla yazılırdı'' demektense bir işaret de 4 (JUNİOR DURU)'ya atayım. Son olarak da kaliteli taylar yetiştiren Doğan ekürisi temsilcisi 6 (KİNG BURAK) da idman performansıyla kupondaki yerini alır.

2.Ayak: Son iki yarışında gerisinde kaldığı formda isim İbin de hazır bir sonraki koşuda yer alacakken, bir de 6 kg. kilo da azalmışken binicisi de önemli bir hata yapmazsa bu grubu geride bırakacaktır 12 (KAFADAR). BANKOM

3.Ayak: Katılan isimlere baktığımızda Handikap koşu olup olmadığı tereddüt ederek bir kaç kez kontrol ettim. Adeta grup koşu gibi bir araya gelen isimlerin içinde kim öne çıkıyor yerine, kim arka planda kalıyor diye de bakmak daha rahat oldu. Önceliği iyi bir form grafiği yakalayan 2 (İBİN)'e vermek şart oldu. Karataş faktörüyle 5 (KARAYÜREK), son yarışında önemli rakiplerini geride bırakan 4 (DERİN SULTAN) ve takı değişikliğine gidecek olan kalite isim 3 (GAZEVAN) ve sürprize gitmek isteyenler için ilaveten 1 (KISRAKBAŞI) bu ayakta yeterli olacaktır. 

4.Ayak: Sevdiği mesafeye çıkacak olan 5 (NİLDA) öncelikte. Eküriler arasında yaptıkları değişikliği apranti indiriminden faydalanılmak istendiğine bağlayarak 2/7 (GÜZELKAYA) mutlaka tercih edeceğim isim olacak. Bu mesafede her zaman tehlike arz edebilen bir diğer isim ekürili 1/3 (RENGÜL) ve uygun mesafede daha başarılı olduğu binicisiyle tatlı sürpriz yapabilecek 6 (TAHİRE) dişilerin mücadelesindeki tercihlerim olacak.

5.Ayak: Günün KV koşusunda binicisiyle iyi bir uyum yakalayan 7 (PAİX) önceliğim. Muhtemel favori 9 (RYAN AREL) Karataş faktörüyle olmazsa olmaz. Bu iki isim için yeterli gibi düşünürken ara vermeden önce çimde oldukça başarılı yarışlarını anımsamakla kalmayıp tekrar izlediğim 8 (PLAYFELLOW) 1 aydır kesintisiz idmanlarına da çıkmış niye olmasın ki deyip işaretledim.

6.Ayak: Kalabalık gerçekleşecek son ayakta birbirine yakın performanslı isimler yer alsa da giderek yükselttiği performansı ve azalan kilosuyla 8 (GİRESUN) küçük oynayacaklara alternatif tek önerim. Telafisinin zor olacağı orta mesafeli koşuda, muhtemelen trafik sorunu nüksetme ihtimaline karşı 15 (RÜZGARIN RUHU), 7 (TAYLANHAN), 11 (HASAN ABİ),10 (ÇAKICI EFE), 6/3 (SONYAĞMUR) ve 4 (AKANTAY) gelmesi halinde ikramiyeye önemli katkı yapmaya aday isimlerdir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-5-7-4-6

2.Ayak: 12

3.Ayak: 2-5-4-3-1

4.Ayak: 5-2-1-6

5.Ayak: 7-9-8

6.Ayak: 8 /// 15-7-11-10-6-4

Kupon Tutarı: 18,00 (6.Ayakta önerdiğim ilave isimlerle geniş kuponu bütçe tercihinize bırakıyorum).

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
mustafa
Ziyaretçi
mustafa

öncelikle emeğine sağlık diyeyim kardeşim, normalde ilk ayağa çok at yazacaktım lakin kurt Efe’nin son kosusunu dikkatlice izledim at sürekli en sonra beklemiş son 100 de rahatça diri sekilde tam sprinte kalkacağı sırada la bohame önünü kapatmış ve bir anda aksiyonu dağılmış buna rağmen jokeyi atı tutarak en dışarı alıyor ve gayet rahat sekilde gelip ikinci oluyor, bu gibi atlarda uzun mesafede tecrübe çok önemli helede böylesi uzun mesafede sonda diri sekilde fotoya girmek çok çok önemli ve büyük bir aksilik olmazsa kurt efe bugün kazanır bence,,, ikinci ayakta burak averbak’ın çifte yapmasını bekleyeceğiz 😉 normalde yılın ilk aylarında yeni… Read more »

kofana
Ziyaretçi
kofana

can911 bol şans

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Can bey bol şanslar. Mustafa bey yine harika bir yazı olmuş. Keyif kattınız:)

ERTANBEY
Üye

Bol şanslar can abi.son ayakta yerin varsa eğer benim hatırıma GEZEGEN eklersen sevinirim 🙂

murat
Ziyaretçi
murat

Ben 1 seneye yakindir kendi sablonumdan sonra sizlerin kuponlariniza bakmadan kupon yapmiyorum..ilk defa sizlere yaziyorum..emeginize saglik..bol sans

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Mustafa abi, analizi okuyana kadar yarış başlar:)))..

admin
Yönetici

3-6-9 //
1-3-7-8-11-12-15 //
1-4-5 //
5-7 //
1 //
1-2-5-6-7 //

38 TL

Bol şanslar

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Sevgili Can görüyorum ki bana söz hakkı doğmuş 🙂 iş için 1 haftalığına istanbula geldim. Programlara çok bakma fırsatım olmadı ama açıkçası bu ortam bağımlılık gibi oldu. Çok keyifli ve seviyeli sohbetler oluyor. Altılıya bakamıyorum ama her fırsatta yorumları takip ediyorum. Dost sohbeti havası hoşuma gidiyor. Sonuçta şans oyunu bu kazanırız kaybederiz. Ama buradaki yorumlarda gözden kaçırdığımız ya da farklı bakış açısı ile ortaya çıkan atlar olabiliyor. Kısmetse yarın fethiye’ye dönüyorum. Hem programı hem yorumlarınızı daha rahat takip edebileceğim. Herkesin emeğine yüreğine sağlık ve herkese bol şanslar diliyorum.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Admin istanbul altılısı mı 🙂 coşmuşsun parayı kaldırıcam diyorsun..

admin
Yönetici

Valla şöyle bir yarım saat göz gezdirdim, zehirlenmeden kupon çıkardım. Yatırım tavsiyesi değildir 🙂

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Valla bende pek inceleyemedim. Ama en azından ibin i eklesen iyiydi 🙂

admin
Yönetici

Eleme usülü gittim son ikisinde kaldım. Yoksa 1-2-3-4-5 geçecektim. Kuponu yatırdık artık kısmet 🙂

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Yazdığın gibi gelsin

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla