İSTANBUL AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ – 13 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ

GÖNDEREN: BOMBACI

Selamlar

1.Ayak: Bu koşuyu nasil yaparda toparlarım bilmiyorum. Adım adım gidip elimden geldiğince ayrıntıya girmeden sonunda toparlamaya çalışacağım. Mesafenin uzun olmasi birçok safkanın 1400-1500 ün uzerini koşmamış olması dolayısıyla gerek son koşusu gerekse istanbul iç pist 1200/1.15 – 1000/1.02 – 400/25.7 rahat ve sonrasinda yine iç pist 600/35.6 – 400/23.2 rahat galoplariyla kuş olmasi icin bir kanatları eksik. Bahsetmiş oldugum safkan (7) KURTEFE ilk ayaktan ya herro ya merro diyenler için BANKOM. Sonrasinda yine güzel calismlara imza atan (5) KALINGRAD ikinci safkanım. (4) JUNIOR DURU pencereyse kesinlikle kapatın, yine aynı şekilde büyük bir suprize imza atabilecek olan (2) BABAORHAN, (10) SANIRSAM sonraki safkanlarım. (3) DURUMBER ve (6) KINGBURAK’ ı ise sadece pilotlarından dolayı bulundururum.

2.Ayak: Altılının bu ayağında hepsinden farklı tuttuğum safkan (12) KAFADAR evet farkındayım programa hızlı bir giriş yaptım ancak bu safkan seriye bir bağlarsa bir daha durmaz. Yine alternatif BANKOM. Rakiplerine gelince rakip çok. Yanına sadece üç safkan vereceğim (11) KOLORAFET, (14) ÖZDAMAR, (15) ASLANPARCASI ama benim icin bunları yazarken bile inanın içimden KAFADARIN yanında at değil diye geçiririyorum.

3.Ayak: Yine zorlanarak devam ediyorum. ilk üç safkanım (1) KISRAKBAŞI, (4) DERİN SULTAN, (2) İBİN. Bunların üçü kötü koşarsa önce (5) KARAYÜREK olduda buda kötü koşarsa (3) GAZEVAN.

4.Ayak: Ben nerede tek atacağım bilmiyorum. Tekte çıkarıyorum ama yanına at yazmadan da duramıyorum. Neredeyse altılı bitecek daha istedigim gibi tek veremedim derken kafamda şimşekler çaktı. Eğer birbirine denk güçlerin biraraya geldiği yarışta pilot farkı ortaya çıkmayacaksa ne zaman ortaya çıkacak? 4 tane ekürinin ortasında, mesafesinde FAUSTINO nun yanında (5) NILDA BANKOM.

5.Ayak: Bu programda ikramiye miktarının önemi yok. Yani kim bulacaksa yeter ki bulsun. 5 safkan arasında geçeceğini tahmin ediyorum. İlk safkan hakkımı kaliteden yana kullanıyorum (8) PLAYFELLOW koşacağım derse tutulmaz. Sonrası şablonumda.

6.Ayak: Yine çok ağır safkanım var. Yarış hayatının ilk yarışından sonra kanında mama çıktığından dolayı uzunca bir ara verdi. Camia da hacı bekler gibi bekledi. Dönüşüde muhteşem oldu ama bir türlü tam olarak istenileni veremedi. (8) GİRESUN dan bahsediyorum. İlk safkanım. Rakip olarakta sadece (6) SONYAĞMUR tutuyorum.

Altılı Şablonum

1.Ayak: 7 / 5-4-2-10-3-6

2.Ayak: 12 / 11-14-15

3.Ayak: 1-4-2 / 5-3

4.Ayak: 5 TEK

5.Ayak: 8-9-3-2-7

6.Ayak: 8-6

Kupon Bedeli: 1.80,- TL / 84,- TL

Arkadaşlar iki kupon arasındaki marjı baya bir açık tutmaya çalıştım. Bunda ki sebep daha rahat bir hareket kabiliyeti sağlayabilmemiz için. Hepimize bol şans diliyorum.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
UZMAN

bol şanslar bombacı

George Thomas

Bombacı tebrikler bu arada. İzmir son ayak için. Yorumlarına devam etmen sevindirici ; )

kofana

bombacı son ayaktaki 5 geldide sevindim vallahi yoksa seni 3 gün göremeyecektik bol şans

Bombaci

Tesekkurler arkadaslar sizlerede bol şans. Guzel bir hafta sonu olur inşallah. Bugun oldukca keyifli gececek gibi.

Bombaci

Dün iyi bir heycan oldu ama :))

Bombaci

Arkadaslar AGF deki ayni hareketi 3.ayakta DERIN SULTAN da yaptilar sanki son 5 dakika herkes DERIN SULTANA oynamiş gibi üste attilar. Tek yakaladim. Bu olayin altinda çok şey dönüyor.

Bombaci

Admin soyledigim hayal ürünü degil. Emin ol. Kisa bir surede boyle bir yuzde artisi yok. Bunu yapiyorlar. Ben bazi seylerin saklandigini dusunuyorum. Tabi isteyen sen hayal görüyorsun diyebilir.

Bombaci

Takibe devam :)

Bombaci

Dikkatimi cekti zaten :)))))

Bombaci

Admin adana cok fena

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x