Ana Sayfa / Tahminler / 13 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

13 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

MENDERES GÜZELİ; Birçok GR-1 mücadele kazanmış şampiyon safkan ONURKAAN'ın koşan ilk tayı. Özelikle şampiyon babasından ötürü potansiyeli çok yüksek. İdmanlarındaki görüntüsü de grup için yeterli görünüyor. Start alacağı ilk koşusunda bir aksilik yaşanmaz ise kazanmasını normal sonuç olur.

RÜZGAR ETO; Yarış hayatının en parlak dönemlerinden birini yaşayan safkan son koşusunda MY ROYAL SUN'ın sürekli presine mağruz kalınca rakibi TAHİRİ'ye boyun etmişti. Bugün yine aynı grupta ve benzer şartlarda mücadele edeceği için aynı hataya düşmeyecektir. Yani en azından öyle umudediyorum. Bugün mesafenin önceki koşuya nazaran lehine olduğunu düşünürsek fotoyu önde geçmesi normal sonuç olcaktır.

UÇAKSAVAR; Pedigri olarak potansiyeli yüksek olan tayın idmanlarındaki durumu koşu için hazır olduğunu gösteriyor. Binicisinin de bizzat ilgilendiği safkan bugün ilk startında surprize imza atabilir.

BÜYÜK BABA; Son koşusu kendisine nazaran sert grupta olduğu için ölçü almadığım safkan bugün uygun grupta sikletine rağmen kazanabilir. Gruptaki en güçlü rakibi ise 4numaralı ZARTAR'dır.

VEGOOL; Hemen her koşusunda stilini bozacak bir isim olmasından ötürü bir türlü istediği performansı sergileyemeyen safkan bugün stiline uygun rakiplerinin yanında mesafe ve kulvar avantajıyla kazanabilr.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 9
2.AYAK : 1.6.5.9.10
3.AYAK : 1
4.AYAK : 5.2.7.4.9
5.AYAK : 1.4
6.AYAK : 14.4.13.16.3.2.5.1
Kupon tutarı: ₺24

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

25 yorum

 1. Kupon güzel, yatırayım hemen :) Bol şanslar

 2. 2.Altılı Ganyan tahminlerimi ve yorumlarımı huzurunuza sunmak istiyorum.

  1.Ayak: Galoplarındaki dereceleri dikkat çeken ve özellikle dereceleri yerinde olan ZAMANA KARŞI, UÇANAHMET ve ERZURUMLU’nun bu ayakta birlikte değerlendirilmesi yönünde görüş bildirmek istiyorum.

  2.Ayak: Özellikle ÜNÜBOL ile eküri avantajı dikkatlerden kaçmayan KIRTOPRAK’ın, etkili jokeyiyle, katıldığı son koşuda az farkla BORAHANBEY’e kaybettiği birinciliği yeniden alabilmek için epey uğraş vereceğini düşünüyor, KIRTOPRAK ve BORAHANBEY’in dış kulvar avantajlarını da dikkate alarak bu koşuda birlikte öneriyorum

  3.Ayak: Geçtiğimiz yarışlarında rekabetleri dikkatlerden kaçmayan TAHİRİ ve RÜZGAR ETO arasında geçecek birincilik mücadelesinden yine galip çıkanın TAHİRİ olacağını düşünüyorum. 1400 KUM’a alışkın ve dereceleri dikkatlerden kaçmayan RIGHT OR WRONG’un boş alan bulma ihtimaline dikkat edilmesi taraftarıyım

  4.Ayak: İlk defa start alacak olan atlarla ilgili tam malumatım olmasa da koşunun KAPTAN EVO lehine biteceğini düşünüyorum. Bu kararı vermemdeki birinci neden dış kulvar avantajı ikincisi ise jokeyi ve galopudur.

  5.Ayak: Yakın zamanda grubun en iyi derecesini elinde bulunduran WRITE TO ELLIE, 09/03/2017 tarihindeki 1400 KUM yarışında elde ettiği uzak ara liderliğiyle dikkat çeken ZARTAR ve yine grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran ve B.KURDU ile uygun zamanı kollayacak olan KÖREBE’yi bu koşuda birbirinden ayıramadım ve birlikte önermek istiyorum.

  6.Ayak: 1200 metre KUM pistinde muhtemelen süprizlere gebe bir koşu izleyeceğiz. Bir kaç ay aradan sonra GÖKHAN GÖKÇE ile start alacak olan ve kısa mesafe koşularında epey tatminkar dereceler elde eden BÜYÜKNEFES’e, son koşusunda elde ettiği 1.lik dikkatlerden kaçmayan KIRSAÇLI’ya ve son 3 kısa mesafe yarışından 2’sini birincilikle tamamlayan SOĞUK ÇERMİK’e bu koşuda eşit şans tanıyorum.

  1.AYAK: 2 – 4 – 5
  2.AYAK: 5 – 6
  3.AYAK: 2 – 4
  4.AYAK: 2
  5.AYAK: 2 – 4 – 5
  6.AYAK: 4 – 13 – 16

  TUTAR: 6.48 TL

  Şans bolluğu sizinle olsun…

  • Ramazan Yılmaz

   Bol şanslar ETC

  • ETC

   Teşekkür ederim Ramazan Dostum.. Gün içinde cevap veremedim özür dilerim…

   Biliyor musun bugün Ankara tahminlerimde de 3.ayakta BORDONARO’yu da eklemeyi düşünüyordum. Tahminlerde de düzeltme yapacaktım ama son anda dedim bozmayayım olduğu gibi kalsın diye düşündüm.
   Keşke altıncı hissimi dinleseymişim :( BORDONARO’yu yazsaydım altılım tutuyordu.

 3. Son ayak MİSİLİ ORHAN ile NEVRUZ ÇİÇEĞİ ekledim

 4. Adrian

  Bol şans Ramazan kardeşim

 5. ETC

  Bu da bugünki İzmir tahminimdir.. Şans getirmesi dileklerimle..

 6. Tebrikler Ramazan

 7. İlk ayak teki için sağol ramazan paşa bol şans!!!

  • Ramazan Yılmaz

   Hepimize bol şanslar teşekkürler henüz ilk ayak daha beş ayak var önümüzde :)

  • ETC

   Gerçekten ilk ayakta çok yerinde ve adeta nokta atışlı bir tespitin oldu en samimi hislerimle tebrik ederim.Devamının her zaman gelmesi dileğiyle

  • Ramazan Yılmaz

   insallah önümüzdeki günlerde başarılı sonuçlar alırız

 8. Tebrik ederim harika yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir