Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 13 NİSAN 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞLARI PAYLAŞIM KONUSU
ankara altili tahminleri

13 NİSAN 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞLARI PAYLAŞIM KONUSU

13 Nisan 2017 Perşembe Ankara yarışları ve Ankara at yarışı tahminleri

Ankara at yarışları için kupon, yorum ve paylaşımlarınızı bu sayfadan yapabilirsiniz.

Ankara Yarış Sezonu Başladı

11 Nisan Salı günü 75. Yıl Hipodromu'nda başlayan Ankara yarış sezonunda, 83 yarış gününde 617 koşunun yapılması planlandı. 354’ü çim ve 263’ü kum olmak üzere toplam 617 koşuda safkanlar birincilik için mücadele edecekler. Bunların 341’inde safkan İngiliz atları, 276 koşusunda ise safkan Arap atları start alacak.

Yarışlar Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri (Salı günleri Kocaeli ile, Perşembe günleri İzmir ile, Cumartesi günleri ise Adana yarışları ile birlikte) olmak üzere haftada 3 gün, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında Perşembe ve Cumartesi günleri (Perşembe günleri İzmir ile, Cumartesi günleri ise Adana yarışları ile birlikte) olmak üzere haftada 2 gün yapılacak.

Ankara sezonunun açılış gününde, 4 yaşlı Arap atları çim pistte 1400 metre mesafede, handikaper Cevdet Karataş'ın adına düzenlenen koşuda (KV-18 / DHÖW), 4+ yaşlı İngiliz atları da kum pistte 2000 metre mesafeli Polis Günü Ankara Koşusu'nda (KV-7) birincilik mücadelesi verecekler.

Cumhuriyet ve Cumhurbaşkanlığı koşuları 28 Ekim’de

Ankara Hipodromu, yeni yarış sezonunda da yine önemli koşulara sahne olacak.

(G1) koşulardan;
TBMM 6 Mayıs Cumartesi,
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 27 Mayıs Cumartesi,
Yüksek Komiserler Kurulu 8 Temmuz Cumartesi,
Karayel 12 Ağustos Cumartesi,
Yıldırım Bayezıd 9 Eylül Cumartesi,
Ankara ve Sürat 23 Eylül Cumartesi,
Hatay ve TSK 30 Eylül Cumartesi,
Ankara Kalesi 21 Ekim Cumartesi ve
Cumhuriyet ve Cumhurbaşkanlığı ise 28 Ekim Cumartesi günü koşulacak.

(G2) koşulardan;
Adnan Menderes 20 Mayıs Cumartesi,
Mehmet Akif Ersoy 3 Haziran Cumartesi,
Fevzi Çakmak 8 Temmuz Perşembe,
Karacabey Tarım İşletmeleri 13 Temmuz Perşembe,
15 Temmuz Şehitleri 15 Temmuz Cumartesi,
Anadolu Tarım İşletmeleri 15 Ağustos Salı,
Sultansuyu Tarım İşletmeleri 26 Ağustos Cumartesi,
TİGEM 31 Ağustos Perşembe ve
Uluslararası Kraliçe II. Elizabeth 7 Ekim Cumartesi günü,

(G3) mücadelelerden;
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 13 Mayıs Cumartesi,
Vali 10 Haziran Cumartesi,
Mehmet Ali Kiper 17 Ağustos Perşembe ve
Necip Fazıl Kısakürek Koşuları 28 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Ankara yarış sezonu 11 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek yarışlarla sona erecek.

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
ETC
Üye
ETC

Öncelikle bol şans, sonrasında ise tercihlerinizin, atlarınızın ayaklarının uğuruyla zirveye erişmesini diliyorum.

1.Ayak: Bu koşu yine ilk defa piste çıkacak atların koşusu olduğu için ondan da öte atlar hakkında malumatım tam olmadığı için riske girmek istemiyor, HEPSİ deyip bu ayağı kapatmakta fayda görüyorum.

2.Ayak: 17/01/2017 Adana 1900 Kum pistte oldukça kaliteli atlarla çekişme içerisinde olan ve tabelayı tamamlayan, son 1900 koşusunda ise GÖZAĞRISI isimli ata az farkla geçilen KILÇIK bu defa hafif kilo avantajı ve inatçı jokeyiyle tabelanın üst sıralarını zorlayacaktır. Tabi ki son koşusunda BURGAÇ’la son 100 metrede girdiği rekabetten burun farkıyla lider olarak ayrılan BERRAK’ın da en az KILÇIK kadar şansının olduğunu düşünüyorum.

3.Ayak: Bu koşuda önem verdiğim isimlerin başında son koşusunda 3 boy farkla elde ettiği birinciliği dikkatleri çeken VICTORY RHYTHM geliyor, fakat HUMBARA’nın son 1500 KUM koşusunda KARATAŞ’la start alan ATEŞ KUŞU isimli kalite atı yine KOCAKAYA ile geçtiğini unutmayalım derim.

4.Ayak: Dişiler arasında geçecek mücadelenin şüphesiz en etkili ismi bilhassa jokey avantajıyla ve son 10 yarışında mesafe ayırt etmeksizin elde ettiği tabela dereceleriyle SENOŞ olacaktır. Bu atın 1900 ve 2000 KUM pistte elde ettiği bitiriş dereceleri grubundaki diğer atlara oranla büyük önem arz etmektedir.Bankomdur.

5.Ayak: İlk yarışını yapacak atlar arasından ARMONDO’ya etkili jokeyi neticesinde ilk şansı vermek istiyorum. Bu atın en önemli rakibi ise eküri avantajını elinde bulunduran SHARPA olacaktır öngörüsündeyim.

6.Ayak: Grubun en kilolu atı olarak pistte yer alacak olmasına karşın, deneyimi ve özellikle hırsıyla bildiğim ŞAFAK VAKTİ’nin yine klas jokeyiyle bu yarışta da geçilmeyeceğini düşünüyorum. Dış kulvar avantajına da dikkat edecek olursak, günün ikinci bankosu olarak önerimdir.

1.AYAK: HEPSİ
2.AYAK: 1 – 5
3.AYAK: 1 – 5
4.AYAK: 3
5.AYAK: 1 – 3
6.AYAK: 2

TUTAR: 4.32 TL

ŞANSIN HASI SİZİNLE OLSUN…

ETC
Üye
ETC

Teşekkür ederim Admin dostum.
İzmir de hazırda beklemekte, yayınlandığında onu da paylaşacağım..
Şansımızın Rastgelmesi dileğiyle…

ETC
Üye
ETC

PERŞEMBE İZMİR

2.Altılı Ganyan tahminlerimi ve yorumlarımı huzurunuza sunmak istiyorum.

1.Ayak: Galoplarındaki dereceleri dikkat çeken ve özellikle dereceleri yerinde olan ZAMANA KARŞI, UÇANAHMET ve ERZURUMLU’nun bu ayakta birlikte değerlendirilmesi yönünde görüş bildirmek istiyorum.

2.Ayak: Özellikle ÜNÜBOL ile eküri avantajı dikkatlerden kaçmayan KIRTOPRAK’ın, etkili jokeyiyle, katıldığı son koşuda az farkla BORAHANBEY’e kaybettiği birinciliği yeniden alabilmek için epey uğraş vereceğini düşünüyor, KIRTOPRAK ve BORAHANBEY’in dış kulvar avantajlarını da dikkate alarak bu koşuda birlikte öneriyorum

3.Ayak: Geçtiğimiz yarışlarında rekabetleri dikkatlerden kaçmayan TAHİRİ ve RÜZGAR ETO arasında geçecek birincilik mücadelesinden yine galip çıkanın TAHİRİ olacağını düşünüyorum. 1400 KUM’a alışkın ve dereceleri dikkatlerden kaçmayan RIGHT OR WRONG’un boş alan bulma ihtimaline dikkat edilmesi taraftarıyım

4.Ayak: İlk defa start alacak olan atlarla ilgili tam malumatım olmasa da koşunun KAPTAN EVO lehine biteceğini düşünüyorum. Bu kararı vermemdeki birinci neden dış kulvar avantajı ikincisi ise jokeyi ve galopudur.

5.Ayak: Yakın zamanda grubun en iyi derecesini elinde bulunduran WRITE TO ELLIE, 09/03/2017 tarihindeki 1400 KUM yarışında elde ettiği uzak ara liderliğiyle dikkat çeken ZARTAR ve yine grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran ve B.KURDU ile uygun zamanı kollayacak olan KÖREBE’yi bu koşuda birbirinden ayıramadım ve birlikte önermek istiyorum.

6.Ayak: 1200 metre KUM pistinde muhtemelen süprizlere gebe bir koşu izleyeceğiz. Bir kaç ay aradan sonra GÖKHAN GÖKÇE ile start alacak olan ve kısa mesafe koşularında epey tatminkar dereceler elde eden BÜYÜKNEFES’e, son koşusunda elde ettiği 1.lik dikkatlerden kaçmayan KIRSAÇLI’ya ve son 3 kısa mesafe yarışından 2’sini birincilikle tamamlayan SOĞUK ÇERMİK’e bu koşuda eşit şans tanıyorum.

1.AYAK: 2 – 4 – 5
2.AYAK: 5 – 6
3.AYAK: 2 – 4
4.AYAK: 2
5.AYAK: 2 – 4 – 5
6.AYAK: 4 – 13 – 16

TUTAR: 6.48 TL

Şans bolluğu sizinle olsun…

ercan
Ziyaretçi
ercan

( ANKARA ) — PERSEMBE ( SABLONDUR )
..
((1 Ayak ))
..
2.KRALSIN 6.CRESSIDA 4 ALÇİN 7 PEARLGEM 3.RODOLFO

(( 2 Ayak ))
..
2.KIRBULUT ( Starda fazla kalmasa yarısın süprızını yaoar )
..
(( 3 Ayak ))
..
5.VICTORYRHYTHM 3 BORDONARO 1.HUMBARA

( 4.KINGCROWN Dıkkat Gunun Süprızı Yapabılır )
..
(( 4 Ayak ))
..
1 SMILINGBABY 3.SENOŞ 4 AKANDASU
..
(( 5 Ayak ))
..
HEPSI ( Bolunen ŞARTLI 1 Kosusunda Sürprız Beklıyecem )

(( 6 Ayak ))
..
6.FİLOZOFTAY 5.BORBORE1.AYNATINAZ ( 2.ŞAFAKVAKTİ Favorı )

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.