13 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Bugün gerçekten her ne kadar zayıf program olarak gözükse de benim kanaatimce güzel bir ikramiye verecek gibi duruyor. Düşündüğüm gibi olmazsa zaten büyük ihtimalle ADANA gibi misli olmaması için bir neden yok. Şans yanımızda olsun.

1. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda BUFAVENTO, ARAP BABA, SAND BLLESRT gibi safkanların önde koşunun temposunu belirlemeleri aşikar. Bu safkanlara yakın yürüyüp düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz rakiplerinden sıyrılıp geride ki rakiplerine direnmesini beklediğim (3) KECHICHE favorim olacak. Lakin bahsettiğim şekilde koşmayıp liderlikte ısrarcı bulunursa yarışla ilgili hiç şansı kalmayacağını düşünüyorum. Kilosuna rağmen sonlarda etkili sprintiyle (1) GECE RÜZGARI, son yarışını dikkate almadığım (2) KARAÇİ, son olarak ise start problemini çözen sonlarda güçlü gelmesini beklediğim (6) RADIKAL STAR yazacağım.

2. Ayak Bu ayakta kesin olarak (5) GAZEVAN BANKOM olacak. Hem baba kattı TURBO hem anne kan hattından KADERİM gibi güçlü pedigrilerin yavrusu olan bu safkan yarış hayatının ilk startında starttan ok gibi çıkması gözümden kaçmamıştı. O gün safkan adeta yerinde duramıyordu hatta jokeyi U.POLAT‘ın safkanı zor zapt ettiğini gördüm. O gün yarış içerisinde safkan çok dışarıya açıldı ve düzlüğü baya dıştan dönmek zorunda kaldı. İnanın o gün safkanı U.POLAT idare edemedi safkan kendi kendini idare etti ve bana göre çok kolay kazanacağı yarışı burun farkıyla 2.likle bitirdi. Baba kan hattı için söylenecek birşey yok ama anne kan hattından da güçlü kardeşleri olan KADERŞAH‘ı belki hatırlayanlar vardır. Sentetikte çok koşamamasına rağmen çim pistte adeta kanatlanıyordu. Bugün bu safkanın yarış içinde büyük bir problem yaşamaması durumunda geçileceğini düşünmüyorum.

3. Ayak Sürpriz bir sonuç beklediğim koşuda bütün safkanlara şans vereceğim. 1 at çıkarsam onun geleceğini düşünür oldum o yüzden HEPSİ diyeceğim.

4. Ayak (3)CANKARDEŞLER‘in süratlendirmesini beklediğim koşuda bu safkanın önde ne kadar boş kalacak olsa da çim pistte ki eksikliği beni sürekli tedirginleştiriyor. Kaba kumda olsaydı bu yarış kuşkusuz bankom olurdu lakin güven vermiyor. Rölanti tempoda gitmesini beklediğim koşuda CANKARDEŞLER’in hemen arkasında yer almasını beklediğim (1) AZMİ REİS rakibinden erken sıyrılabilirse liderliği alıp sonuna kadar götürmeye yakın gözüküyor diyemeyeceğim çünkü CANKARDEŞLER çabuk pes edecek bir safkan olmadığından bu ikilinin didişmesine (7) ULUER‘inde katılacağını düşünmemek elde değil. Bir yanım ise ara vermesine rağmen verdiğim 3lüden pekte alçalır yanı olmayan (2) CANCAŞ’ı yaz diyor. Son olarak ise çok ters bir safkan olan (4) MENGÜBERT’i yazacağım. Güzel bir yarış olacağını düşünüyorum hak eden kazansın.

5. Ayak Bu yarışta ŞEKER AĞA‘yı banko olarak önerecektim ama son anda kararımdan vazgeçtim ve tercihimi son ayağa bıraktım. Bu safkanın çalışmalarını sahaya yansıtamadığını düşünüyorum. Çokta inatçı bir karaktere sahip değil. (7) ŞEKER AĞA favorimden öteye gidemeyecek kazanırsa da şaşırmam.. Verdiği aradan sonra nefes açan (6) STAVE JOBS bugün önde bomboş kalacak kendisini rahatsız edecek safkan grupta göremedim. Mesafeninde kısalmasıyla yarışı bir nefeste bitirebilir. Yine son yarışında düzlüğe kadar çok rahat tempoda gelip yüksek ihtimalle nefes sorunuyla karşılaşan (8) BE MY SHADOW bugün daha hazırlıklı çıkacağı yarışta çok şanslı buluyorum. Son olarak ise son yarışında ki derecesini bugünde yarışa yansıtabilirse rahat kazanmasını beklediğim (2) BENELUX yazacağım. Bu safkanın rahat kazanmasını beklememe rağmen geri planda şans verme sebebim ise günü gününe tutmamasındandır.

6. Ayak Birbirinden formsuz safkanların biraraya geldiği koşuda içlerinden sıyrılan bir safkanı sizlere BANKO olarak önereceğim. Bu safkanın gerek yarış içerisinde ki yarışa tutunması gerek son iki yarışında ki formu olsun bu safkanı banko önermeye değeceğini düşünüyorum. Son yarışında sert rakiplerinin yanında 5.liği bile mükemmel olan safkanın ekurisinin de formda olması gözden kaçmamalı. Ben bugün ekurisi olan CEMİLEM‘in bu safkana fedai koşacağını düşünüyorum. Ön grupta ki yerini alacak olan bu safkan önde ki tempoyu bozmak için herşeyi yapacaktır. Sonlarda bariyer dibinden yapacağı ataklarla kazanmaya yakın gördüğüm (4) UMUDUN RENGİ kendinden emin adımlarla yarışı kazanacaktır BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,1,2,6

2. Ayak : 5 TEK

3. Ayak : HEPSİ

4. Ayak : 3,1,7,2,4

5. Ayak : 7,6,8,2

6. Ayak : 4 TEK

ŞABLON TUTARI : 33,60 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Döktürmüşsün yine BYCREED, bol şanslar.

Özgür

Abi emeğine sağlık Elazığ yapmışsın:) dünkü kupon parasıyla Elazığ oynıycam yazmam gereken at varsa söyle abi gerek duymasan bile 25 tl kupon bedeli bol şan zaten zayıf bulduğunn yer tek yanınada olur

hidayet ali

1.ayak – 6’lı ganyan kv-21 koşu ile başlıyor ve ben bugün cazip bir ikramiye vereceğini düşünüyorum.63 kilo ile GECE RÜZGARInın ve ayağı seri ARAP BABA-SAND BLLSERT-BUFAVENTO gibi safkanların bulunduğu bu koşuda KECHICHEnin işi zor.benim favorim 7 MOON RAIN olacaktır,son koşusunu kazanan 6 RADİKAL STAR favoriye rakip görmekteyim ve son olarak 2 KARAÇİ yazıp bu ayağı kapatıyorum.
2.ayak – 5 GAZEVAN gerek orjin olarak gerek galop olarak bugün bu gurubu çok büyük bir aksilik olmazsa rahat geçecektir bankom.
3.ayak – karışık bulduğum bu koşuda çok at yazmakta fayda var.mesafe ve kilo avantajlarıyla benim sıralamam 7 BAYDARŞAH-8 BAYHAN-6 BİLGEKURT-4 HASANŞAH olacaktır.
4.ayak – her ne kadar 3 CANKARDEŞLER ilk göze batan isim olsada,start aldığı 5 çim yarışının 2’sini kazanan safkan,bu yarışları ağır çimde kazandı ve ben bugün bu safkanın zorlanacağını düşünüyorum yanına rakip yazacağım.1 AZMİ REİS-7 ULUER-5 RADARCI-4 MENGÜBERT
5.ayak – 7 ŞEKER AĞA bugün bu gurubu geçecektir,benim bankom.
6.ayak – hiç lafı uzatmadan ben bu ayağa çok at yazılması gerektiğini düşünüyorum ve benim sıralamam-6-8-9-12-10-1-4-3
Ben bankolarıma güveniyorum.Sizde diğer ayaklarda tuttuğunuz atları ilave yapabilirsiniz.
Kupon bedeli : 28.80 tl’dir.
Hepinize bol kazançlı birgün dilerim…
NOT : Her ne kadar böyle profesyonelce bir bilgi paylaşımını sitelerde yazmasamda ilk defa bu sitede yazıyorum.Hatrı sayılır pek çok ikramiye aldım.Amacım kendi potansiyel ve birikimimle pek çok kişiye faydalı olmaktır.Teşekkürler…

ilkerselim

sayın admin my son arda son koşusundan oldukça kilo avantajıyla koşacak sizce avanta değilmi onun içinde

koray

1.Ayak : 2,3,7
2.Ayak : 5
3.Ayak : 8,9
4.Ayak : 1
5.Ayak : 2,4,6,7,8,9
6.Ayak : 3,6,7,9,10,12

kupon tutarı : 13.00 tl
bol şanslar…

ilkerselim

elazığ kendi tekimi atsam 6 lı buluyordum kısmet olmadı 11 numara uzak çekti son ayakta

Okan

Kırmanşah şov yaptı cankardeşler yürüyerek geldi gazevan da herkesi yatırdı kolay gözüken programda maiden atı üzerine kurgu yaparsak böyle olur elimizden kaçtı kurgunun ne kadar önemli OLDUĞUNU bu kez daha anladım hetkese bol şans

Özgür

Abi kırmanşahı gördünmü tek verdin nasıl koştu sürpriz bekledin abi yinede yazdığın gibi geldin kendine iyi bak i akşamlar.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x