13 MAYIS 2015 AGF ORANLARI VE GÜNÜN BANKO ATLARI

ELAZIĞ AT YARIŞLARI İÇİN AGF TABLOSU 12:25

Elazığ yarışlarında günün en çok oynana atı 5.ayakta 1 – ALTINSİMA olarak gözüküyor. 3.ayakta 8 – POWERLINE ise en çok oynanan 2.at konumunda.

elazig-agf-tablosu-12-25

 

İSTANBUL AT YARIŞLARI İÇİN AGF TABLOSU 12:20

İstanbul at yarışlarında bugün 3 tane öne çıkan favori safkan var. 2.ayakta 5- GAZEVAN, 4.ayakta 3 – CANKARDEŞLER ve 5.Aayakta 2 – BENELUX günün en çok güvenilen safkanları durumunda. Bu safkanların arasında en çok güvenilen isim ise GAZEVAN. 

istanbul-agf-tablosu-12-20

İNGİLTERE BATH AT YARIŞLARI İÇİN AGF TABLOSU 12:25

İngiltere Bath yarışlarında ise 2.ayakta çok yüksek oranda güvenilen 7 – GLASTONBERRY var. Daha sonra 5.ayakta 3 – STEPPE DAUGHTER en çok oyun alınan safkanlardan.

ingiltere-bath-yarislari-agf-tablosu

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.