Ana Sayfa / Tahminler / 13 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
bursa altili tahminleri bombaci

13 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Havasını suyunu bilen pisti en iyi tanıyan safkan ve pilotu ile (2) FORTE bence en şanslı isimdir. Vermiş olduğu 6 aylık aradan sonra boş kilo sayılabilecek bir siklet ile piste çıkacak olan (3) JIMFED ilk rakip gördüğüm isim. Grup içinde en sert rakiplerle koşan kum çim ayırt etmeyen ancak uzunu seven (1) DYMAXION üçümcü sırada şans verdiğim isimdir. Kalite (7) BLACK WASP ın istanbul’dan sonra Bursa pistinde ki performansını merak ediyorum ve hazır merak etmişken yazayım dedim. Valla bütün bu dört safkanı da geçen olursa (9) DOCTOR HOUSE geçer diye düşünüyorum. Kafadan fazla bile yazdım yetsin gelmezse de gelmesin daha da işaretlemem.

2.ayak: Son iki yarışında da beklenen performansın gerisinde kalmış olsada heran süpriz yapma ihtimali var  e bu safkan bir süre daha aklınızda bulunsun (4) HACİVAT ilk safkanım. Sonlarda uçarak gelen bu yarışta da performansını merakla beklediğim  (2) GENÇ TAHA ilk rakip gördüğüm isim. Bugüne kadar İstanbul’da  yapmış olduğu yarışlarda bizzat Selim Kaya tarafından ilgi gören son iki yarışında da KV-8 ve A-1 den gelen (3) GÜMÜŞKESEN üçüncü şans verdiğim isim. (7) GAZANFER ve (8) GÖLGESİZ sonraki tercihlerim.

3.ayak: Yarın kötü koşacağına inanmadığım gibi yakın ara agf çıkarsa veya agf çıkmazsa gözü kapalı tek atacağım. Bu safkan bana göre hepsini sırtına alır gezdirir ben güveniyorum (2) GIOVINEZZA risklide olsa BANKOMdur.

4.ayak: Yarın Türkiye’nin TEK’i çıkacağına inandığım (4) FOREVER HERE kötü koşarsa burası toz duman olur kanaatindeyim. Kumu eksik olsada eküriside en az onun kadar kalite ve Bursa’ya ekürisi ile birlikte gezmeye gelmedikleri kesin. Bu safkana ilk rakip olarak yarış kollayan ve bu yarışta süpriz için piste çıkacağına inandığım (5) SUHARRY yi yazmazsam bir yanım eksik kalacak. (3) CORITIBA ve (6) YILMAZHAN sonraki tercihlerim.

5.ayak: Vermiş olduğu üç aylık aradan sonra dördüncü yarışına çıkacak olan safkan iki yarış önce buradaki rakibine geçilmiş olsada bu yarışta artık yeter diyecek kalitededir. (5) ULAKÇI ilk safkanım olup (3) HONG KONG süpriz safkanımdır. 🇭🇰

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim hepsi olacak herkese iyi haftalar hayırlı kazançlar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-3-1-7-9

2.ayak: 4-2-3-7-8

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 4-5-3-6

5.ayak: 5-3

6.ayak: HEPSİ

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-1-2-4-3

2.ayak: 2-3-1

3.ayak: 4-2-3-7-8

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 5 tek

7.ayak: 4-2-5-7-1-3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar Bombacııı 🙂
5.Ayaktaki işaret ne :))

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bugün sana kılıcımı çektim bombacı al gardını 🙂

Run for ruya,Tomiris,Sümelhan,
Fibonacci gibi atlarla koşmuş son koşusunda ekürilerden Anita blake ye 3 boy fark yapmış ve ve ve kral bir Antrenöre geçmiş 4 KIZIKHAN BENİM BANKOMDUR..

ETC
Üye

Sanşın bol olsun BOMBACI dost. Bugun tvden degil ama radyodan takip edebilecegim. Heyecan her yerde her vesileyle heyecan 🙂

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Boş koşuyu bekleyip altılımı ona göre yaptım çünki 4.koşuyla bağlantılıydı bana göre boş koşu f.karakurt kurtellerin tayını getirdi 4.koşudada kurtellerin tayı var ama binmiyor acaba neden 🙂

1.2.3.4.6.7.8.9
2.3.4.5.6
4 BANKOM
2 BANKOM
H
3.4

38.40 TL.

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Paylaştığım kuponu göremiyorum adminim 🙁

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bu yazıyı yazınca çıktı ok .

binbastar
Üye

yattı herkes bir yerlerden bombacı

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.