Ana Sayfa / Tahminler / 13 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)
bursa altili tahminleri

13 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

Bugünden itibaren 7li Ganyan Tahminlerimi de sizlerle paylaşmaya başlayacağım. Umarım faydamız olur, bahtınız açık olsun.

1.Koşu – 7li Ganyan İlk Ayak: Grubun en tecrübeli 2 tayından (9) RABİA HANIM D. Yıldız ile ilk tercihim. (3) TAKAYAMA İstanbul’daki tabelalarının arkasından son 3. lüğü ile plasemdir. Aprantisi son yarışta bindiği için safkanı tanıyor. Orjin olarak (4) YILDIZHAN AĞA anadan Common Grounds torunu ve Kaneko’nun oğlu, Kurtel Ekürisinden (2) LION FLAG Lion Heart yavrusu ve arada yaptığı 2.lik ile burada da şanslı olacaktır. Diğer Kaneko tayı (1) JUNIOR DANCER da K. Tokaçoğlu ile şanslı olabilir. Yarışın bombası ise uzun galopla hazırlanan yabancı orjinli (7) CEYLİN HATUN olacaktır.

2.Koşu - 1. Ayak: İstanbul sezonu bittiği için Bursa’ya gelen (7) BLACK WASP bu gruptan üstün bir at bence ve tek rakibi Bursa’daki 3 yarışı da tatminkar olan (1) DYMAXION olacaktır. 7li ve küçük altılılar için yeterli olacaktır. Büyük kupona hayatı boyunca hiç tabela dışı yarışı olmayan ve Kocaeli’de mükemmel bir sezon geçirip Ankara’da KV yarış üçüncülüğü ile (3) JİMFED ve Bursa sezonunun tozunu atan (2) FORTE yi ve (4) HERCULES i de ekleyeceğim.

3.Koşu - 2. Ayak: 3 Yaşlı Arap Taylarının 1400 Kumdaki Şartlı koşusunda hayatında 3 kez sentetik kumda koşup 2 kez kazanan ve son sentetik kum yarışı olan Haralar Koşusunda ekürisi Düşlem’e fedai koşan, İstanbul’dan formda gelen (3) GÜMÜŞKESEN ilk tercihim olacaktır. 7li de tek yazacağım. Kaba kumda ilk deneyimi olacak ama İstanbul iç pistinde yaptığı galopları gayet güzel ve kalitesiyle bu grubu rahat geçebilir. Bursa pistindeki en iyi dereceye sahip tay olan (2) GENÇTAHA yı tek rakibi olarak öneririm.

4.Koşu - 3. Ayak: 2 Yaşlı tayların bölünen maiden yarışından 2. sinde anadan açık yarış atı Hosli ile kardeş olan ve tek yarışını 2. bitiren (10) PAGANIZONDA ilk tayım. Babası Three Valleys ise Copperfield gibi bir şampiyon verdi ve çok sayıda açık yarış atı Verdi. Bu tay da bence başarılı bir at olacak. Dikencik ekürisinin taylarından (6) ANITA BLAKE ise son 3 kum yarışındaki şanssızlığını burada kırabilir diye düşünüyorum. Küçük kuponlar ve 7li için yeterli olur. Kumdaki son 3 yarışı ile artan formunu buraya yansıtıp maiden dan çıkabileceğini düşündüğüm son galobunda adeta uçan (2) GIOVINEZZA ve son ikinciliği ile (4) KIZIKHAN diğer şanslı taylardır.

5.Koşu - 4. Ayak: KV koşuda şansı Kurtel ekürilerine veriyorum. (2) THE LAST LEGEND ve (4) FOREVER HERE bu grupta yarışı eküri bile bitirebilir. Günün en güvenilir kalesi olacaklardır.

6.Koşu - 5. Ayak: Mesafede en iyi derecelere sahip olan 2 safkan (5) ULAKÇI ve (1) DÖKERBEY handikap olarak da diğer rakiplerinden daha yüksek handikapta. Son yarışları da genel olarak tatminkar. Küçük kupon ve 7li de yeterli olacaklar. Büyük kupon için ise bu apranti yarışında başarılı aprantileri ile (2) GALAPAGOS, çok uzun aradan sonra yarış gören (6) BABAESKİ ve (3) HONG KONG u öneriyorum.

7.Koşu - 6. Ayak: Günün en zor yarışı ve ben büyük kuponda uzun süredir koşmayan ve formunu beğenmediğim iki atı ve eküriyi çıkarıp çok at yazmayı planlıyorum. Sıralamam ektedir, şablonlarda ise bütçeye göre değerlendirdim, siz de bütçenize göre bakarsınız. (5) MY CEM, (3) DİYARBEYi, (9) GÜVENBEY, (8) SURKAPI, (2) ZİLLİ, (7) KIZGINÖFKE, (1) PEKSOYUNOĞLU, (4) FIRATIN ÖFKESİ, (6) EFE YÜREK.

7’Lİ GANYAN

 1.Ayak: 9-3-4-2-1-7

2. Ayak: 7-1

3. Ayak: 3 (GÜMÜŞKESEN) Banko

4. Ayak: 10-6

5. Ayak: 2 (THE LAST LEGEND) Banko

6. Ayak: 5-1

Ayak: 3-9-8-2-7

 

Kupon Bedeli: 60 TL

 

ALTILI GANYAN

 1.Ayak: 7-1-3-2-4

2. Ayak: 3-2

3. Ayak: 10-6-2-4

4. Ayak: 2 (THE LAST LEGEND) Banko

5. Ayak: 5-1-2-6-3

6. Ayak: 5-3-9-8-2-7-1-4-6

 

Kupon Bedeli: 108 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

ozgun1
Üye

Bol sanslar Johny Guitar

ETC
Üye

Şans seninle olsun Johny dostum… Şimdi heyecan zamanı, hep birlikte duyumsayabilmek dileğiyle…

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar kardeşim

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.