Ana Sayfa / Tahminler / 13 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KUBİ)
kocaeli altili tahminleri

13 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KUBİ)

1.AYAK: Bugünkü Kocaeli programı her ihtimale açık koşuları içeriyor sanki ve açıkçası bana bütün atların geliri var gibi geliyor. Bütçesi olanlar mümkünse ilk iki ayakta çok at yazsınlar. Yinede sıralama yapmak gerekirse (1) AMBERİM ve (6) MY DAUGHTER olmak üzere sıralamam şablondadır.
Sıralamam: 1.6.10.4.7.9

2.AYAK: Dediğim gibi ilk iki ayakta ne kadar çok at yazarsak o kadar iyi olur. Analiz yaparken zorlandım. Performans ve kalite olarak birbirine yakın safkanlar yer almakta. Son yarışında daha sert rakiplerle mücadele eden (2) DECOLTE ilk şans verdiğim isim. Rakipleri (5) BLUE POWER ve (1) BİSHAMON başta olmak üzeri kalanı şablondadır.
Sıralamam: 2.5.1.10.7.9

3.AYAK: Ekürileri çıkarınca toplamda 5 at çıkıyor ortaya. Riske atmaya gerek yok hepsi diyip rahat bir yarış izleyelim.
Sıralamam: HEPSİ

4.AYAK: Geçen Hafta Astana'nın kazandığı yarışta güzel bir ikincilik elde eden (5) SİNKIZI bugün koşacağı grupta maiden yarış olmasına rağmen Mehmet KAYA ile birinciliği göpüsleyecektir. BANKO
Sıralamam: 5

5. AYAK: Handikap puanları birbirine yakın olan safkanların koştuğu yarışta (2) AKASYA'nın kum pistte gruptaki atlardan daha iyi bir performans sergileyeceğine inanıyorum. Bana göre bugün geçilmez. Ancak güvenemeyenlere rakip olarak (1) KIZIM ESRA ve (3) PEXSUS' u öneriyorum.
Sıralamam: 2// 1.3

6.AYAK: Sanki (7) FENERLİCAN uygun grubu buldu gibi. Güvenenler için alternatif tek olabilir. Rakip olarak (2) ABJARKAYA (3) ONURLUCAN (4) BÜRKAN ve (6) EDEBEY' öneriyorum.

Altılı Kuponum

1.6.10.4.7.9

2.5.1.10.7.9

H

5

2

7// 2.3.4.6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Savasci
Üye

Bol şanslar kubi….

Savasci
Üye

PETERSBURG Tekimdir.)))

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.