Ana Sayfa / Tahminler / 12 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) 1.ALTILI
istanbul altili tahminleri ertanbey

12 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) 1.ALTILI

İstanbulda iki altılı ganyan programı ile birlikteyiz. Birinci altılı ganyan kesinlikke daha cazip duruyor ama tabiki biz ikisinide oynayacağız anayasa gibi şart :) herkese şimdiden bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun..

1.ALTILI GANYAN :

1.AYAK : Son istanbuldaki çim pistteki yarışını çok onemsemedigim ve oraya neden götürüldügünü anlamsız bulduğum,WİLPOWER BİCI BİCI gibi güzide safkanların yanında güç denemesi yapıldı sanırım.fakat çalışmalarında rahat bir görüntü sergileyen 1000/1.02 işiyle,bir yarış önce yine aynı grupta rahat bir birincilik alırken bir dahaki yarışında yine tek olur diye not ettiğim (8)KATSUYA bence risklide olsa günün en sağlam bankosu olarak kuponumda yer alacaktır..İlk ayağı riske girmeyenler için sırasıyla önereceklerim şablonda yer alacaktır..

SIRALAMAM : 8 bankoo/ 2.4.1

2.AYAK : (4)KİNG WILLIAM Yarış hayatına çok güzel bir giriş yaptı aldığı ikincilik sonrasında iki yarış üstüste kazanırken göz dolduran sonrasında ise aksiliklerle boğuşup başarısız olduğunu düşünüyorum.peki bu aksilikler neydi sırasıyla start öncesi yaptığı titizlik nedeniyle aşırı terleme sonucu başarısızlık,o yarıştan bir yarış Öncesinde M.Kaya'yı düşürüp derecesiz bir yarış,sonrasında başarısız bir dil bağı Takma girişimi sonrasında 13 atta sonunculuk ve son yarışında ise 2boyda olsa startta kalmak vs vs..Son yaptıgi 1000/1.00 galobuyla artık kazanmaya hazırlanan 4-KİNG WİLLİAM alternatif bankomdur..En ciddi rakibi son yarışında 11.55lik ganyanla tek attığım fakat M.Ćicek ile ten uyumu yakalayamayan :))) ve son anda alacağı yarışı hediye eden S.Kaya avantajyıla (2)EXCHANGER olacaktır.Kilo avantajı ve iyi formu ile  (1)CESUR ve sürekli artan formuyla (3)UNCLE MEVLÜT daha sonra düşünülmesi gereken safkanlardır

SIRALAMAM :4 altrntf banko / 2 / 1.3

3.AYAK : startla birlikte ekürisine Fedai koşması beklenen fakat bugün yarışa kendi gidecegini düşündüğüm mahalli yarışlara gitmemek icin son iki yarışı kalan ekurilerden (4)PAMUK PRENSES GUZELKAYA yine Mehmet Kayayı attığı gibi üzerinden binicisini atmaz ve ekurisini desteklerse favorimdir.Çalışmalarında çok iyi dereceler gösteren ve bu yarışına özenle birincilik hedef yapılarak hazırlanan (5)TEMİZKAAN ve ozledigi birinciliği almak için piste çıkacak olan (3)ELANİLİM arasına at gireceğini düşünmüyorum.

SIRALAMAM : 4.5.3

4.AYAK : Henüz yeni koşacak taylarin mücadelesinde uzun zamandır idmanda olan ve bu yarışa ciddi hazırlıklarla girecek olan son yaptığı çalışmalarda 1000/1.08, 600/38.5 400/25.5 işleriyle aynu zamanda SELDANINOGLU ve KURTÇABEY'in tam.kardeşi (3)ALPTUĞHAN 1. Ve 2. Alltılı için bence günün en sağlam bankosu olacaktır.. En yakın rakibi ise grubun klas safkanlarından olması beklenen ve idmanda formda tay izlenimi veren (8)NURGÜCÜ ve yarış hazırlıklarında beğendiğim dereceleri rahat gerçekleştiren,ismiyle özdeşleşen yemeğinide çok sevdiğim (2)ALİNAZİK olacaktır :))

SIRALAMAM : 3 banko / 8,2

5.AYAK : Kisa aradan sonra son koşusunu saymazsak ondan önceki iki yarışında birinde EUPRHATES,THÉ LAST LEGEND,CURTARALO arkasında yakın ara tabela dışı kalan,sonrasında WAR LEGEND, VİCTORY İS YOURS arkasında birinciyle arasındaki 1saniye farkla tabela dışı kalan,tekrar sevdiği sentetik piste dönen (7)KUBANGO uygun kilosu iyi formu ve cok beğendiğim binicisi D.Yıldız ile biyuk favorim ve ve teki bu ayakta arayanlar için altermatif bankomdur fakat buraya kadar yeterli avans ile geldiğimiz için at yazabiliriz sıralamam şablonda yer alacaktır

SIRALAMAM : 7 / 1.2,5,6,3,4 10

6.AYAK : Grubun klas safkanlarından form ve kalite olarak grubun üzerinde görüntü veren  (7)SAADIN GÜCÜ ve (4)ÇİFTÇİHAN arasında en az hafta yapan kazanır.ben geçen yarışın favorisi olarak hayal kırıklığı yaratsada onceligim kesinlikle çok beğendiğim ÇİFTÇİHAN olacaktır.yeri olanlara ilk yarışındaki performansını çok beğendiğim ve idmanlarinda gayet iyi görünen (3)BÜYÜK NEFES süprizi yapmak için uğraşacaktir..artan yarış kondisyonuyla ve cok iyi hazırlıklarla (1)AÇIK DENİZ daha sonra düşünülmesi gereken safkanlardır..

SIRALAMAM : 4,7  / 3,1

1.Altılı Kuponum :

8 banko / 4.2.1

4.2

4.5.3

3 banko / 8.2

7 / 1.2.5.6.3.4.10

4,7

Kuponun tamamı Teksiz 60 TL yapıyor.Kurguyu Bütçeleriniz ölçüsünde takdirinize bırakıyorum..

7.KOŞU : Gruptan güç kalite ve performans bakımından  bir adım önünde gözüken ve iki yarış görüp nefes açan fakat tek handikapi daha önce 1400 üzeri hiç yarış kazanamamış olmasına rağmen favorim (2)HEİWA İWA oldu. (1)JUNİOR PIANIST kazanacak kıvama geldi.Son günlerde çok farklılaşma içerisinde olan  (9)CİVANHAN ile bu ayak tamamdır :))

SIRALAMAM : 2.1.9

8.KOŞU: yarış yaşamında kum ve sentetik pistte sadece bir kez kazanan (3)KARA ÜZÜM bana banko olarak güven vermedi ekürisi olmasa yazmamayi bile düşündüm ama TOZAN bu mesafeleri sever.Formunu bulan (4)MERİH benim çok önde gördüğüm safkandır.rakip olarak öncelikle (7)ŞAHPAZLİ sonrasında S.Kaya ile start alacak olan (10)ULUER ve suprizde  (2)BUZKAYA diyorum..

SIRALAMAM : 4.7.10.2.3

9.KOSU : idman pistinde harika işler çıkartan ve bu yarışa hedef yapılarak hazırlanan G.Kocakaya idaresinde (7)ORDINARYUS bana göre kazanacaktır rakip bile onermiyorum BANKO..

2.Altılı Kuponum :

3

Hepsi

4.7.1.3

2.1.9

4.7.10.2.3

7

cancino
Üye
cancino

ertanbey güzel yorumda bulunmuşsun ama güzel kaya ekirülerini bence yazmaya gerek yok. aprantileri kötü. ben temizkaan ı tek atıcam . son düzlük performansı çok iyi ayrıca elanilimde kaçabilen bir at. ekirüler temposunu bozabilir. bu yuzden sonlarda etkili gelen temizkaan tek olur. gözüm kapalı temizkaan tek. ama 2. tekimi bulamıyorum. 2. teki bulursam yıkıcam hepsini.. çok güvendiğin başka tek varmıdır ertanbey?

cancino
Üye
cancino

ayrıca WIN FOR ME grubun üstünde bir at 2. ayakta. hep ağır gruplarda koşmuş… kuponunda bulundur derim..

Kubi
Üye

Bol sans ertanbey guzel kupon olmus

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar…

Savasci
Üye
Savasci

evet katılıyorum WIN FOR ME tek atılabilr hatta.)))

Azor Ahai
Üye

dişi katsuya daha önce rahat geçtiği formunu anca bulabilen irod clad ı geçer diyosun yani abi ? kılıç 1 :))
pamuk prenses kasap a giderde diğer ekürisi aslında iyi at ama elenilim daha iyi 🙂
bide ben saadın gücü ile çiftcihan arasında çok büyük bi kalite farkı var diyorum diğer atlar geçermi bilmem ama son yarıştaki aksiyonlar ile çiftcihanın geçemeyeceği kesin bence
ahmet çelikten hat trick r.arslandanda double bekliyorum bugun 🙂

silivrili
Üye

Bol şanslar Ertan bey 1. Altılıya yetişemedik pazar rehaveti ama şablon gayet güzel yazdığın gibi gelsin.

Savasci
Üye
Savasci

WIN FOR ME .)))

Savasci
Üye
Savasci

ERTANBEY ben sizin sıkı bir takipcinizim ve yorumlarınızı çok beğeniyorum…

Savasci
Üye
Savasci

yorumlarınız çok yerinde sonuçta atları konusuyoruz at çok iyidir ama koştugu andaki ruh halini kimse bilemez..)))

Bombaci
Üye

Ertan selam dünden beri başım çok ağrıyor halinde öyle nedir anlamadım. Son dakika ince birşey yaptım. Nasip artik

admin
Yönetici

Geçmiş olsun

Ümit
Üye
Ümit

Gecmis olsun bombaci.bol sans dilerim

Ümit
Üye
Ümit

Anonim isimli arkadas mehmetonur.son gunlerde bu sitede kime çatsam diye bi gayret icerisinde.kimse kaale almasin arkadaslar.burda kimin ne oldugunu biliyoruz.ertanbey bencede cok basarilisin.

Azor Ahai
Üye

:))

Ümit
Üye
Ümit

Bu küçük kuponum…

Savasci
Üye
Savasci

Hanimdan korkmasam biraz daha bütçeyi artırsam 6 lıyı bulacamda .)))) hep 5 te kalıyor.((

Ümit
Üye
Ümit

Savasci güldürdün beni yaw :)) çaktirma ama ayni kaderi yasiyoz aslinda :))

Savasci
Üye
Savasci

valla yalan yok hanım sıkı takipçidir.))))10 tl günlük limitim var.aşarsam kavga başlar.))))

Savasci
Üye
Savasci

Bu arada arkadaşlar bu at yarışına 1 ay oldu olmadı takılıyorum.1 defa altılıyı buldum.bir cok defa 5 liyi buldum.bu sitedeki yazarlar çok iyiler hepsine çok çok tesekkur ediyorum.söyledikleri şablon üzerinden atlara bakıp karar veriyorum.eğlenceli oluyor atların koşması falan…tek sıkıntım hanımın dırdırı .))))

Savasci
Üye
Savasci

Simitçi dediğiniz sanırım az bütçeli kupon…neden yayınlamaktan çekiniyorsunuz bence simitçi kopunlar daha kaliteli sitenin ismi banko tahminler simitçilerde bankolar olur ve tutarsa sitenin ismiyle uyum içinde olur.)))

Ümit
Üye
Ümit

1 aya göre sansli ve basarilisin demektir.sen büyük yakalarsan eger yenge sevinir ve limitini artirir bence 🙂

Ümit
Üye
Ümit

Simitci para vermeyen altili anlaminda yani 1. Altili mesela 27 tl verdi..ben 2 senedir bu siteyi takip ediyorum son 3 aya yakindie ute olup aktif katiliyorum.cok basarili ve dosthane bir ortam gercekten.

Savasci
Üye
Savasci

evet güzel bir ortam samimi herkes fikrini açıkça soyluyor bu yüzden kazanma ihtimalimiz artıyor. Sincap yabancı yarışlarda çok çok iyiydi oda bıraktı.Bence yabancı yarışlara ilgi duysak daha iyi kazanırız gibime geliyor.)))

Ümit
Üye
Ümit

Kendi adima önce bi türkiyeyi bulayimda yabanci sonraya kalsin 🙂 bazen sheva da veriyo yabanci onuda takip et derim

Savasci
Üye
Savasci

Sheva .)))) arkadaş bilmesede benim tuttuğum atlar genelde onunla uyuşmuyor.)))Farklı bakış açılarımız var.)

Ümit
Üye
Ümit

Farkli bakis acilari aslinda iyidir..bu arada 6 atla yattim şaka gibi ya:)

Savasci
Üye
Savasci

Evet benimde yattı.(( metecik nerden çıktı hiç bahse konu olmayan bir attı.)))

Savasci
Üye
Savasci

neyse izmire bakalım kimse fikirde beyan etmedi.))

Ümit
Üye
Ümit

İzmir altilim
1,3,4,7
1,5,10,12
3,12
1,3,5
8 tek
1,7,14

ERKAN
Üye
ERKAN

bol şanslar ümit

Ümit
Üye
Ümit

Sagol erkan sen naptin istanbulda varmi bisey.izmir oynayacan mi?

ERKAN
Üye
ERKAN

bu aralar hep favori gelsede olmuyor sabit hergün 5 de kalmaya devam..

ERKAN
Üye
ERKAN

izmire ufak birşey yaptım iki dakkada bakalım

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Ümit…zor gibi görünüyor ben oynamasam daha iyi.)))

Ümit
Üye
Ümit

Gecen haftalarda seytanin bacagini kirmistin sonra 5 te kalma serisine devam ediyon yani.umarim bugun olur.bol sans dilerim

ERKAN
Üye
ERKAN

Kısmet artık

Savasci
Üye
Savasci

kantorayı tek atabilirsin gibi geliyor.)))öteki ayakların hepsi sakat gibi geliyor.)))

ERKAN
Üye
ERKAN

teşekkür ederim ümit

Ümit
Üye
Ümit

Sagol savasci evet zor geldi banada salladim biseyler.sende salla 2-3 tl lik bari gúnlük limitten kullan biraz 🙂 heyecan yapak beraber:)

Savasci
Üye
Savasci

izmir çok iyi para verir onuda belirteyim…100 binden aşağı düşmez benden söylemesi.)))

Ümit
Üye
Ümit

Bugun karauzume nasil guvenmediysem 6 at yazdim gordun kuponu.kanatorya da guven vermedi bana orda 5 i tek atacaktim sirf favoriden yatmayim diye yazdim kanatoryayi.bide m.cicek orda tehlikeli

Savasci
Üye
Savasci

limite takıldım ama oynasam bu çatı üzerinden giderdim….)))

Ümit
Üye
Ümit

Once öyle düsünüyoz haklisin ama bi bakiyoz favoriler geliveriyor savasci

Savasci
Üye
Savasci

izmir 6 lım ama oynamayacam sadece bilgi amaclıdır…
1.Ayak:1 (Pour Toı)3 (Aylişko)7 (Tropıcal Storm)
2.Ayak:6 (Matmazel Çikolata)10 (Tanzer)13 (Sophıstıcated)14 (Whıtesox)
3. AYAK:3 (Çahan)7 (Turbonun Oğlu)12 (Nişanlı Kız)
4. AYAK:3 (Kanatorya)
5:Ayak:8 (Merthan)10 (Kraliçem)11 (Neslimehir)
6. AYAK:1 (Canım Mira)6 (Gökaltay)8 (Power Of The Sun)11 (Tumbulefe)
Son ayak tehlikelidir.)))

Ümit
Üye
Ümit

Savasci hicmi üsenmiyon isimlerin hepsini yazarken 🙂 ya tutarsa nolcak zehirleyim seni biraz 🙂

ERKAN
Üye
ERKAN

kuponu attım 15 dk önce ama hala düşmedi ümit

Ümit
Üye
Ümit

Admin bakiyodur simdi tutmadi atlari cikarttip kendi atlarini yazip yapistirir birazdan 🙂 ben ganyana gitmeye üsendim arkadasa yatirttim arayip.aç olmasam hipodroma gitcektim gözüm kesmedi:) hepimize bol sans

Savasci
Üye
Savasci

yok içime sinmedi bi yerlerde eksiklik var gibi geliyor.)))içime sinmedikçe oynamam hislerime güvenirim.)
bugünkü kuponum çok içime sinmişti ama 5 te kaldı.orasıda ayrı bi konu.bu izmir hiç sinmedi bu kupon 4 te kalır.)))

kofir kartar
Üye
kofir kartar

1. Ayak
7 – TROPICAL STORM
2. Ayak
12 – INDIAN RADJA
3. Ayak
7 – TURBONUN OĞLU
4. Ayak
4 – FLY SO FREE
5. Ayak
11 – NESLİMEHİR
6. Ayak
11 – TUMBULEFE

kofir kartar
Üye
kofir kartar

tamamen zehirlik :d çok bakamadım ama turbonun oğlu ve neslimehir gelir gibi duruyorlar

Ümit
Üye
Ümit

Oynamadigin icin diyorum ins sifir cekersin savasci 🙂

Savasci
Üye
Savasci

Sıfır çekmim belki kopunu aynen yatıran arkadas vardır yazık olur bu siteye bakan çok insan vardır.))googlede baya üst yerlerde ziyaretcisi çoktur…bende bu işe başlarken ilk googleye baktim buraya geldim kaldım.gerçi bi çok siteye baktım ilk günler ama çoğu paralıydı.burdaki samimiyet güzel olunca kaldım burda.

Savasci
Üye
Savasci

kofir kartar bol şanslar benim şablona yakın olmuş.)))

Ümit
Üye
Ümit

Sifir işin şakasi tabiki haklisin burda kimse bilerek yanlis yönlendirme yapmaz zaten.bak 1 de 1 oldu bile 🙂

Savasci
Üye
Savasci

1 (Pour Toı) 1 de 1 .)))harbiden tutuyormuş 100 bin veriyormuş.

Ümit
Üye
Ümit

Tutma ihtimal var ama 100 bin imkansiz gibi bisey.tutarsa bide 2 bin 3 bin arasi verirse yazik olur

Savasci
Üye
Savasci

oynamadığım için tutabilir.))))yok yok tutmaz.))))3 ve 6.cı ayaklar eksik gibi.

Ümit
Üye
Ümit

Bence 3. Ayak iyi son ayaktada sendekilerden biri gelir bu kupon tutar 🙂

Savasci
Üye
Savasci

hahahahaahaa çok sesli güldim.))))

Savasci
Üye
Savasci

2.de 2 oldu.))))

Ümit
Üye
Ümit

Yooo yattin ki 🙂 12 yazmamissin :))

Ümit
Üye
Ümit

Erkan burdamisin kupon düsmedi ama umarim sendede vardir 12

Savasci
Üye
Savasci

Geldik 3 koşuya bakalım ne olacak şimdi dananın kuyrugu kopacak.))))

Savasci
Üye
Savasci

anaa 12 yokmuş .))))

ERKAN
Üye
ERKAN

Ümit önceki sayfaya düşmüş kupon 12 yok.
Orayı 6 10 geçtim

Savasci
Üye
Savasci

3 (Çahan) geldi.)))bak buda tuttu.))

Savasci
Üye
Savasci

3 (Çahan) nasıl geldi öyle kısa mesafede bi baktım potada.)))

Ümit
Üye
Ümit

Gordum kuponunu erkan ilk 2 ayaga yuklenmissin sen.

Ümit
Üye
Ümit

Savasci 3 de 2 gidiyo senin kupon 🙂

Savasci
Üye
Savasci

evet oynamadım kupona sadece oynayacaklara fikir versin diye yayınladım…Tüm enerjimizi istanbula verdik izmire derman kalmadı.)))

Ümit
Üye
Ümit

Savasci senin 10 tl lik günlük limit oynamadigin gün oldugunda ertesi güne devir ediyomu 🙂

Savasci
Üye
Savasci

Pardon Ümit seni Erkan sandım.)))

Savasci
Üye
Savasci

Etmiyor.(((((((((((((

Ümit
Üye
Ümit

:))) olur olur farketmez hepimiz kardesiz:)

Ümit
Üye
Ümit

Savasci bugun bana sans getirde izmiri yakalayim 🙂

Savasci
Üye
Savasci

işin aslı ilk basladıgım zaman at yarışlarına ilk gun muydu 2 gunmuydu 240 tl gibi bi kupon yaptım o kuponda yattı.sonra hanım cıldırdı.limit koydu bende kabul ettim.10 tl ye oynuyorum artık.)))

Savasci
Üye
Savasci

inşAllah kazanırsın çok mutlu olurum.)))

Ümit
Üye
Ümit

Sen ilk günden ucmussun savasci önce ufak oynasaydin bari 🙂 yakaladim dedigin 6 li 5 lilerde iyi paralar aldinmi bari

Savasci
Üye
Savasci

6 lıda 96 lira almıstım 5 lilerde toplamda 250 gibi bi para aldım toplamda aldıgım para 348,14 tl

Savasci
Üye
Savasci

kanatoryada geldi.)))

Ümit
Üye
Ümit

Keske bende tek atip buraya at yazsaydim.simdi heyecanla 8 i beklicem.aslinda büyük oynamak sadece sansini artirir ama önemli olan kurgu ve cesaretli oynamak.benim en büyük ikramiyem 5 tl ye 1300 tl aldim arada ufak tefekte aldim ama hep zarardayim :))

Savasci
Üye
Savasci

Burdaki arakadaslar aslında buyuk bir güç…anlassak heppimiz bir kosuyu alıp o kosunun tekini bulsak daha saglam kuponlar yapabiliriz.mesela diyorum salı günkü koşuya herkes altılıdan bir koşu alsın ve ordaki atlar çok iyi inceleyip teki bulsun.yada 2 ye dusursun o zaman daha saglam kuponlar yapabiliriz.

Savasci
Üye
Savasci

6 lı 7 li bile bulabiliriz.tum atları incelemek cok zaman alıyor ama paylasım olursa daha az zaman harcanır daha sagşam atlarla oynanır.

Ümit
Üye
Ümit

Dediginde olabilir mantikli ama zor biraz uygulamak..dedigin olayin genis kapsamlisi oluyor aslinda su an.herkes heryeri inceliyor tuttuklarini yaziyor hatta kilic bile cekiyolar 🙂 at yarisindan hic anlamayan birisi burayi takip edip birazda büyúk bi 6 li yapsa güzel paralar alir tabi sansda olacak.

Ümit
Üye
Ümit

Yarinki kosulara baktin mi hic?

Savasci
Üye
Savasci

sıkıntı orda zaten geniş kapsamlı olması sansı azaltıyor.ama tek kosu olsa kapsam daralır ve daha buyuk verim alınır diye dusunuyorum…

Savasci
Üye
Savasci

yok bakmadım …

Ümit
Üye
Ümit

Sansi azaltmiyor bence kurgumuzu etkiliyor 🙂 miktarda kücük olunca tutturma sansimiz az tabi:)

Savasci
Üye
Savasci

Eymen diye bir arkadas var burda onun kurguları cok guzel…onun yazar olması gerekir…çok istifade ederiz..

Ümit
Üye
Ümit

Aha 8 de geldi 🙂 kaldik son ayaga

Savasci
Üye
Savasci

Evet kurgumuzu etkiliyor.bugun peperoniye oynayacaktım millet kupango diyince ona yoneldim mesela.)))hatta sabah kupon paylasmıstım silivrinin sayfasında orda peperoni 2 atımdı millet kubango diyince degistim kubangoya oynadım kaybettim 6 lıyı tek orda hata yaptım 5 tutmustu…zaten kuponuda yayınladım ..

Savasci
Üye
Savasci

hadi hayırlıısı bende 5 te 4 gidiyom bakalım herzamanki gibi 6 da 5 kalırım.))))

Ümit
Üye
Ümit

Takip edilecek adam cok burda hangisini edecez:) ben sablonumu cikartip sonra burdaki arkadaslara bakiyorum.önce buraya bakip kupon yapayim dedim isin icinden cikamadim:)) kupon cok büyüdü yani.

Ümit
Üye
Ümit

Sen tuttugun ati tek at bence cok etkilendigin varsa imkaninda varsa yaz.pepperoniyi tek atsan belki diger ayaklari da bulabilirdin.

Savasci
Üye
Savasci

2 tane 5 liyi sincaptan almıştım yabancı yarışlarda onun kurguları çok iyiydi…Sincap bey sesimi duymazsınızda yoruma denk gelipte okursan yabancı yarışları bekliyorum orda güzel kazanırız diyorum benim içimdeki ses öyle diyo.))))

Savasci
Üye
Savasci

Sabahki kuponum.))))

Ümit
Üye
Ümit

Senin icindeki sesi bende duyup bi yabanci yapayim bi ara.ama anlayan biri paylasim yaparsa tabi.

Savasci
Üye
Savasci

bana göre türkiyede biraz karışık işler var banko atların gelmemesi gibi sanki şike var gibi geliyor yabancılarda yok gibi bi his var içimde…

admin
Yönetici

Selam arkadaşlar, chat için burayı kullanabilirsiniz 🙂

http://www.bankotahminler.com/sohbet/

Savasci
Üye
Savasci

bu kuponda sadın gücü de tekti bende ama millet çiftçihan diyince onuda yazdım….

Ümit
Üye
Ümit

Sagol admin yardimci oldugun icin :))

Savasci
Üye
Savasci

Admin gerçi sende bilirsin ama yinede söyleyeyim ben daha önce wp çok kullandım.ne kadar çok yorum alırsa sayfa o kadar googlede ilk sıraya giriyor ve çok daha fazla ziyaretçi geliyor.şuan bu sayfayı kullanan kimse yok ondan biz sohbete daldık.))

Ümit
Üye
Ümit

Adminim kusura bakma dedigin yeri tikladim bisey anlamadim ingilizce yaziyor.telden girince mi böyle? Son ayakta kossun evlere dagiliriz idare et:)

Savasci
Üye
Savasci

Admin istersen teknik işlerde sana yardımcı olurum.)))

admin
Yönetici

Sağolasın düşünmen yeter 🙂

admin
Yönetici

Yok yahu ne kusuru, kötü hissetim şimdi.

Sizden başka kimse yok zaten 🙂 Daha akıcı gidersiniz diye dedim.

Savasci
Üye
Savasci

Tesekkur ederiz.ince düşünceniz için..bizde acaba hatamı ettik diye düşünüp duruyorduk.))

Ümit
Üye
Ümit

Yattik gene zaten admin birde sen vurma :))))

Savasci
Üye
Savasci

hadi yaa .((( kaç geldi

Savasci
Üye
Savasci

11 tombulmu geldi

Ümit
Üye
Ümit

11 geldi agf de 3. At 6 at isaretledim bültene ama kupona 3 at yazinca 11 de disarda kaldi ve klasik cikardigin attan yatarsin kurali tekerrur etti :))

Savasci
Üye
Savasci

izmir 6 lım ama oynamayacam sadece bilgi amaclıdır…
1.Ayak:1 (Pour Toı)3 (Aylişko)7 (Tropıcal Storm)
2.Ayak:6 (Matmazel Çikolata)10 (Tanzer)13 (Sophıstıcated)14 (Whıtesox)
3. AYAK:3 (Çahan)7 (Turbonun Oğlu)12 (Nişanlı Kız)
4. AYAK:3 (Kanatorya)
5:Ayak:8 (Merthan)10 (Kraliçem)11 (Neslimehir)
6. AYAK:1 (Canım Mira)6 (Gökaltay)8 (Power Of The Sun)11 (Tumbulefe)
Sana dedim ben hep 5 te kalıyorum diye 2 ayakta yatmısım ki 12 yıde yazdım diye biliyorum yazmamısım.)))

Ümit
Üye
Ümit

Sende olan bende yok bende olan sende yok :)) biz birlikte bi voltran olusturalim belki yakalariz :)))

Savasci
Üye
Savasci

kanatoryayı tek atmamakla hatta ettin bence onu tek atsan elin rahatlardı son ayaga at doldururdun.(

Ümit
Üye
Ümit

Evet o da bir ihtimal ama en büyük hatam kuponu yatirtirken son ayaktan 3 tane at cikardim cikardigim 2 at ilk 2 de bitirdi:))) bana nispet yaptilar :))

Ümit
Üye
Ümit

Nasip degilmis savasci napalim saglik olsun..umutlar yarinlarda.

Ümit
Üye
Ümit

Proteste cekilmis kbul gorm s 10 a vermisler 11 i 5. Lige atmislar

Savasci
Üye
Savasci

protesto kabul edildi 10 numara kazandı ümit sende 10 var mı

Ümit
Üye
Ümit

Kimse kalmadi sanirim zaten admindende fircayi yedik :))) bende gideyim simdilik iyi aksamlar herkese

admin
Yönetici

:))) iyi aksamlar

Ümit
Üye
Ümit

Yok her turlu yatiyom zaten :))

Savasci
Üye
Savasci

sağlık olsun kib görüşürüz…

Ümit
Üye
Ümit

Sagol savasci.iyi akasmlar

Savasci
Üye
Savasci

Admin kocaeli fena değil gibi görünüyor…..)))Senden bi şablon bekliyoruz artık.))

Savasci
Üye
Savasci

hatta hepsi 6 kurusluk kupona bakıyor gibi.)))) Amberim var blu power var bir ümit var wolf son sin kızı var kızım esra var ve onurlucan var .)) hepside banko.)))6 kurus .))))

admin
Yönetici

Maşallah 6 tek 🙂 Bakamıyorum bu sıralar benden pas.

Savasci
Üye
Savasci

kocaelide para çıkmaz 20 lira verir.))) Yazar arkadaşlardan adanayı bekliyoruz o zaman.)))ben baktımda tek çıkmıyor gibi.((

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.