13 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

4. Ayak çıkan safkanlar yerine Sabo Bey ve sabır oğlum eklenmiştir.

Merhaba, İyi haftasonları dilerim. Her ne kadar basit bir program görünse de zorlaştırmak adına herşeyi yaptım diyebilirim :) Daha basit bir kurgu sunabilirdim sizlere lakin bu şekilde ki kurgunun daha iyi kazanç sağlayacağını düşündüğümden ters bir kurguya çok güvendiğim 2 safkan olmasından dolayı gittim. Umarım şans yanımızda olur emeğimizin karşılığını alırız. Bu aralar buralar çok sessiz. Yalnız olduğumuzu hissettirmeyin tekrardan bol şanslar.

1. Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim kendisi kadar ayağına seri bir isim olmayan (5) LEA kazanmaya çok yakın görüyorum lakin bu sefer rakipleri çok formda favorimdir. Son yarışında çok etkili sprintiyle yakın ara yarışı kaybeden (6) AMAROK, uzun mesafe de çok iyi işler çıkartan (2) MAHMUTBEY, bu tip gruplarda her zaman iş yapabilecek güce sahip olan (1) DERSPLAY.

2. Ayak Yarış hayatına bu yarışla başlayacak olan idman pistinde çok iyi olduğunu bildiğim (3) MBAMBA favorim. Son yarışlarıyla bu gruptan üstün olan (9) KUPA ASI, nasıl bir yarış izleyeceğini kestiremediğim her yarış farklı stilde denenen (6) STOOTSKRAPER, son yarışını dikkate almadığım bu yarış daha iyi koşacak olan (10) MEZOPOTAMYA, farklı gruptan gelen (5) RACİ DAYI grupta farklılaşabilir, son olarak ise KANEKO‘nun en kötü taylalarından olan ama nedense bu yarış sürekli gözümün gittiği (12) ŞEKERHALA’ya bir çarpı atmak istiyorum.

3. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda ön plana 2 safkan çıkardım. Bunlardan biri son yarışında çok beklemesine rağmen çok etkili sprint ile yarışı çok yakın ara kaybeden KEDİGÖZÜ diğeri ise son yarışında ilk defa kum piste çıkmasına rağmen çok iyi yarış çıkartan YAĞMURGÖZLÜM. Yarışı kafamda koşturduğum da grubun en etkili sprinterları olan bu safkanların yarış performanslarını gözden geçirdim. KEDİGÖZÜ son 800’ü 54,00 ile 54,57 sn geçerken YAĞMURGÖZLÜM ise 51,00 ile 52,50 arası geçiyor. İstatistikleri ele aldığımda çok ciddi fark olduğunu gözlemledim (3) YAĞMURGÖZLÜM‘ün bu grubu sırtına alması gerekir BANKOMDUR.

4. Ayak ANKARA pistini gerçekten çok seven yarışın süratli gitmesi kendisine çok yaracağını düşündüğüm (2) FESTİNA LENTE favorim. Bu mesafelerde çok iyi koşan (7) NEIGHBOUR SOLDIER, önde istediği tempoyu rahat kuracağını gördüğüm (1) BÜYÜK AMED, verdiği aranın ardından dinçlik yarışı yaptığını düşünsem de kuponumda bulunduracağım (5) RUBICON, sevdiği mesafesine çıkan hatta tam mesafesinde koşacak olan (6) IL NERO kesinlikle ihmale gelmez deyip burayı geçiyorum.

5. Ayak KURT ekürisinin bence ileride çok iyi bir safkan olacağını düşündüğüm son yarışında ORADINARIO gibi kalite safkanın hemen arkasında yarışı bitiren (11) MELIORA favorim. son yarışında startta kalmasına rağmen iyi koşan kısalan mesafe de daha iyi koşmasını beklediğim (9) KONYA GÜZELİ, hala maiden da kalmasına şaşırdığım nadir safkanlardan olan çok etkili kısa sprinte sahip olan (5) HAWKER HUNTER, iyi koşmasına rağmen hala maiden da olan (3) FIRST EMPIRE kuponuma yazıyorum ama hala maiden da kalacak gibi. Çünkü şunu anladım MOONŞEROSE tayları geç parlayan safkanlardan oluşuyor. Bu safkanın bir patlayacak pir patlayacak diyorum.. Son olarak ise hala bekleneni veremese de bu yarışta şans vermek istediğim (10) LITAI yazıp burayı kapatıyorum.

6. Ayak Son yarışında süratli giden tempodan gerçekten çok etkilenen hatta yarışa bir türlü tutunamayan, bir önce ki yarışında sizlere banko önerdiğim bugün tekrardan uygun grup bulduğunu düşündüğüm (3) TUŞ KİLİDİ’ni BANKO önereceğim. Bu safkan süratli giden koşularda çok etkili olamadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Bugün rölanti tempoda gidecek koşuda orta kulvardan çıkma avantajıyla numarayı kapmak isteyecek olan safkanın herhangi bir pres yememesi durumunda beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum. BUHARALI erken pres yapmaz ise daha da rahat olacak safkan yarışı bitirecektir. Tahmin ettiğim gibi olmasa bile liderliği kendisinden alacak rakibinin hemen arkasında yer tutacak olan safkanın düzlük üzerinde sonuca gitmesini bekliyorum. Çok başarılı olmasına rağmen az şans bulan aprantisi S.AKTAŞ‘ın bu fırsatı çok iyi değerlendirmesini her yolun anahtarı TUŞ KİLİDİ‘ne çıkıyor. Kır şu kilidini deyip günün son koşusunu noktalıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5,6,2,1

2. Ayak : 3,9,6,10,5,12

3. Ayak : 3 TEK

4. Ayak : 2,7,1,5,6

5. Ayak : 11,9,5,3,10

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Tahminler aynı anda girdi yayına :) İkisi de tutar inş, Bol şanslar

admin

SON 800 52 dönse 1200m de KEDİGÖZÜ’nün bitiriş derecesi kaç olur sence?

admin

İngilizlerde matematik tutuyor da Araplarda bazen şüpheye düşüyorum. Fikrini almak için sordum. Bol şanslar tekrardan, iyi geceler.

OZAN BOĞURCU

CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİM….

YORUMLAR…

1.AYAK= ALTILI GANYAN IN BASLANGIC AYAĞINDA FAVORIM.. OTTONE DIR. RAKİPLERİ… LEA, MAHMUT BEY, SÜPRİZ İÇİNSE.. ALLIBECH, HERO ADMIRAL, RAIN MAN , YETERLİ OLACAKTIR…

2.AYAK= FAVORIM KUPASI AĞASI DIR. BENIM ALTARNETIF BANKOMDUR.. FAKAT AT YAZMAK ISTEYENLER ICIN SIRALAMA… POWER OF BROTHERS, RACİ DAYI,, MEZOPOTAMYA YETERLI OLACAKTIR…

3.AYAK= H.KARATAŞ İDARESINDE KOSUDA BULUNAN YAĞMURGÖZLÜM BANKOMDUR…

4.AYAK= BU KOSUDA FAVORIM… BÜYÜK AMED DİR. SABO BEY,,RUBICON,,SERKANCAN,, SUPRIZ OLARAKTA… MY PORTOFINO ONERIM…

5.AYAK= KARISIK BULDUĞUM BU KOSUDA SIRALAMAM… KONYA GÜZELİ,,LITAI,,STARMOON,,OLIMPIC HERO,,TUCKER,,FIRST EMPIRE YETERLI OLACAKTIR

6.AYAK= GÜNÜN SON KOSUSUNDA FAVORIM… CİNCORTA DIR. UYGUN KİLOSU İLE BUHARALI RAKİBİDİR.. TUŞ KİLİDİ,, DALDAGÜL İHMALE GELMEZ. MOĞOLGÜLÜ,, ŞANSKAYA,, LAŞIN BERRAKSU SON KOSU ICIN YETERLI OLACAKTIR…

ALTILIM

1.AYAK=7,5,2,8,9,10
2.AYAK=9///4,5,10
3.AYAK=3 BANKO
4.AYAK=1,4,5,3,11
5.AYAK=9,10,13,6,7,3
6.AYAK=7,13,1,3,9,11,2,14

KUPON TUTARI= 96TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…

Anonim

Ben herzaman seninleyim kardeşim

metin

selam bycreed yalnız değilsiniz sürekli bu sitenin bir takipcisiyim sizin ise hayranınızım yalnız şöyle birşey var ben pek anlamıyorum bu at işlerinden sizlerin yorumlarından diğer arkadaşların tahminlerinden faydalanmaya çalışıyorum sürekli kafam karışıyor kimi yazacağım bu sefer kimin söylediği gelecek hepte yanlış atlara tahmin yapıyorum ne hevesim kaldı ne umudum zaten kuponlarımda küçük oluyor 3lira 2 lira bu parayada buralarda altılı buldurmazlar sanırım bizimkide işte ayranımız yok içmeye kürkünen gidiyoruz wcye hesabı :)

ÖZAY

Eline sağlık ama 2 ayak 13 değil 12 düzeltirsen iyi olur

Arda

Creed her zaman seninleyiz ama Yarışlar kuma alındı ona göre düzeltme yapabilicek misin :)

sevket

By creed yarislar kuma alindi bir degisiklik dusunuyormusunuz

herif58

Usta siteye üye olduktan sonra daha başarılı kuponlar yapıyorum. Belki henüz iyi bir ikramiye alamadım ama eli kulağında diye düşünüyorum. Yorumların çok isabetli tebrik ve teşekkür ederim. Bol şanslar yalnız değilsiniz.

herif58

Kuma alinirsa oluşabilecek değişiklikler nelerdir usta.

Anonim

Abi yarislar kuma alindi yaris hakkinda fikirlerin degistimimerakla cvp bekliyorum

Serkan

Artik atyarisinda sikeye dhada inanir oldum. Yarislari izeyenler dikkatli izleyenler anlar dediklerimi… Sadece ayirdigimiz zamana aciyorum

tarik

Adrian nerede??

27
0
Tahmin paylaş.x
()
x