13 HAZİRAN 2015 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Ankara Mahalli Komiserler Kurulu kararı ile Çim pist koşuları pistin ( 6,4 çok ağır ) olması sebebiyle kum piste alınmıştır

Koşmayan atlar. 

3 (7)OTTONE
5 (6)ORTANCA
5 (4)KEDİGÖZÜ
6 (5)RUBICON
6 (6)IL NERO
6 (10)MITELO
7 (10)LITAI
8 (8)GÜNHAT
8 (11)ŞANSKAYA
8 (7)CİNCORTA
8 (5)GÖKNAZ KIZI
8 (14)BERRAKSU

1. AYAK: Ankara’da koştuğu ilk kum yarışını uzak kazanırken çok güzel bir derece çıkaran 5 – LEA uygun kilosu ile favorim. Adana kumundaki başarılı yarışlarını Ankara kumunda da sürdüren 2 – MAHMUTBEY ve son koşusu ölçü olmayan 7 – OTTONE rakipleridir. Sürpriz arayanlara 3 – CATCH öneririm.

2. AYAK: Son iki koşusunda adeta Maiden çıkmış gibi koşan 9 – KUPA ASI‘nın kazanmasını bekliyorum. Rakip arayanlara çim pist performansı meçhul olsa da iyi hazırlıkları ile 6 – STOOTSKRAPER, tabelaya giremese de yakın ara girdiği dereceleriyle 4 – POWER OF BROTHERS ve koşu gören 10 – MEZOPOTAMYA öneririm.

Yarışlar kuma alınınca güzel galobu ve usta binicisi ile  6 – STOOTSKRAPER ile 9 – KUPA ASI‘nı beraber yazacağım 

3. AYAK: Bir önceki koşusunda çok gerilerde kalıp bir de dışarı açılmasına rağmen fotoda kaybeden, son yarışında da kulvar dibinde ortalarda takip etmesine rağmen sprinte kalktığında yine sonlarda olup dışarı açılarak yine 2. bitiren 4 – KEDİGÖZÜ (koşmaz) bir şanssızlık yaşamazsa kazanır. Bu riske girmek istemeyenler için hayatının 2. koşusunu kazanırken başarılı bir yarış çıkaran 3 – YAĞMURGÖZLÜM öneririm. Yarış kuma alınınca 2 – HAŞİMBABA derece olarak dikkatimi çekti. 3 – YAĞMURGÖZLÜM  ile beraber yazılabilir. Bütçeye göre çok at yazılabilir bir ayak haline döndü.

4. AYAK: 7 ay ara vermesine rağmen 1600m çim pistte YILDIRIMBEY’e zor anlar yaşatan 5 – RUBICON (koşmaz )koşmadığı 1 aylık süreçteki çalışmaları gayet iyi gözüyor. Uzayan mesafede bu grupta daha üstün bir yarış çıkartmasını bekliyorum. Son koşusundan etkilenme ihtimali de var. Rakip olarak bu sene 3 koşu görmesine rağmen istenileni veremeyen 6 – IL NERO (koşmaz) ve 3 – SERKANCAN öneririm.

Yarış kuma dönünce ve çıkan atlardan sonra 1 – BÜYÜK AMED ve 4 – SABO BEY favori atlarım oldu.

5. AYAK: Yarışlar kuma alınınca oyun çatısı tamamen değişti. 11 – MELIORA banko oynayarak oyunumu kuracağım. Güven %70

6. AYAK: Günün en zor koşusu son ayakta. 2 – LAŞIN favorim.  1 – DALDAGÜL, 3 – TUŞ KİLİDİ, 6 – GÜLFEM,  4 – FETHİYE  rakipleridir.

BOL ŞANSLAR
ALTILI KUPONUM

5-2

6-9

2-3 /// H

1-4

11

2-1-3-6-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.